Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. UUJJUUJJ

  UUJJUUJJ User

  šorek BP z toho těží peníze.Nevidím jedinej důvod proč by to dělali.Ban dostanou jedině vláčky protože to není BP a nic z toho nemají.Jestli ti to vadí tak to nehraj.Mě to taky hrozně vadí,ale už jsem si zvykl a na to BP sází....
   
  *SATKO* tohle ocenil(a).
 2. neneman321

  neneman321 User

  Každá akce úplně stejně k ničemu, BP jen dává prostor vlakům a botkám si pokaždé splnit cíle a vypnout to, než udělají ten jejich zátah proti podpůrným prgramům,kdy to má každý už dávno vypnutý, přijde mě, že BP má z programů asi radost, když jim dává co měsíc novou akci bez postihu, už píšu jen jako člověk co sleduje hru a ne hráč této hry, nedivím se, že plno hráčů utíká ke konkurenci na jiný hry, kde nejsou programy, Ddos, lagy a společnosti se u ty hry starají a ne jako BP s milionem chyb a namísto oprav radši dát do hry další nepotebnou věc za realný peníze, já a desítky dalších už čekáme jen na zázrak, nějaký restart této kdysi skvělé hry, ale asi se nedočkáme nikdy... Je mi z toho smutno, že s kdysi tak dobré hry, kde byl program zakázaný slovo a banovalo se všechno a všude se stala hra kde program vítězí
   
  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
 3. Kazy

  Kazy User

  neneman321

  Kdo do té problematiky viděl trochu víc, tak ví, že banování těchto účtů byl celkem dlouhý proces, který mnohdy ztroskotal právě na straně BP. Pak tu byl ještě Belgam, který mi vytáhl permici z chatu a já přišel o svůj první účet z roku 2009, ale to je kapitola sama o sobě. Ale to odbíháme od tématu, i když frustrovaní jsme všichni.

  Já si teda úplně nejsem jistý, k jaké konkurenci utíkají, protože si myslím, že žádná jiná podobná hra není, která by byla alespoň trochu relevantní. Nejvíce relevantní byl Battlestar, který už však dávno není. A kde není konkurence, není ani snaha se zlepšovat. Osobně se těším, až někdo přijde s nějakým funkčním nápadem na podobnou hru, protože z dvou separátních a konkurenčních her vždycky nejvíce těží hráči. Jen by mě zajímalo, kde jsou ti hráči, co to celé financují, když ani nemáme funkční možnost, jak si to v klidu zahrát, neboť ten klient je vážně výsměch. Je to vážně divné, že BP jako korporát je stále v zelených číslech.
   
  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
 4. neneman321

  neneman321 User

  Kazy
  co se týče programu, tak mě teda řekni, proč se teda BP nesejde v kanceláři třeba a neodhlasují si prvně, že napřed je něco potřeba udělat s programy a přepracovat ten jejich systém na chytání programu, až pak pouštět každý měsíc akci, ty akce jdou na ruku jen programům co na nich vyydělají a stěžují pak hráčům co hrají rukou plnit si cíle do permice, přijde mě že je to BP úplně jedno v jakým stavů se nachází tahle hra, hlavní je podojit co nejvíc hráče dokud to jde. Možná že když berou jen čest, je to všem jedno, kdyby brali veškeré Uri a odebrali SB tak by tolik hráčů ten program nezapnulo, takhle vemou jenom čest a oni si to zapnou v neděli na brány a do pár týdnů mají hodnosti zpět.
   
 5. Zdravím.
  Design letounů horus cyborg se nezobrazuje korektně, na místo zeleno-žluté je bílý. Ve 3D. Server PvE.
  Tohle opraváři umí :D
   
  *SATKO* tohle ocenil(a).
 6. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

 7. Neumím, mám to v PC, ale neumím dát sem.
   
 8. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

 9. Ahojky Tess, co tím myslíš "podobný problém jako se skylabem"? Je snad něco nového? Stále nejdou, a to na žádném účtu ani serveru (4 servery hraji). Osobně si myslím, že to nějak souvisí s něčím co je společné všem mým účtům, samozřejmě i účtům dalších hráčů, co jim nejde skylab. Něco jako např. řada ID čísel (tohle to asi nebude, jen příklad) nebo jiná linie nějakého uspořádání účtů (třeba 1 starý server před spojením?). Je to podobný problém, který mám u 1 účtu na GE5 už asi od spojení serverů, kdy se postupně zvyšoval čas než "oživne" loď po startu, skoku přes port nebo CPU, dneska je to skoro 1 minuta, ale BP nezjistilo proč ti je a neumí to opravit. Pomalu, ale jistě se začal zvyšovat tento čas i na dalším účtu na GE2, ale to je zatím jen pár vteřin. Je to ale problém hratelnosti = žádné boje na cizích nebo PVP mapách = jdu na základnu skoro vždycky.
   
 10. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

  *Irenka49•™* tak jednotky hráčů mají problém se vůbec přihlásit i když nejsou globální problémy a nebo DDoS. Co ti stále nejde, myslíš skylab? V mé větě co cituješ, máš přesně napsané jak to zprovoznit. Zkoušela jsi to? Co se týká těch problému s načítáním hry, může to být ovlivněné čímkoliv. Třeba tvým pc/notebookem a nebo internetem. Těžko se to zjišťuje. Mám k dispozici víc zařízení a třeba u staršího notebooku hru vůbec nespustím, mám tam AMD grafiku. Takže by to chtělo popsat na čem hraješ, aby jsme se měli čeho chytit.
   
  Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
 11. Skylab s týmto návodom funguje, len je potrebné tento krok pravidelne opakovať
   
  Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
 12. Dávám obrázek letounů horus cyborg místo zelenožluté zobrazuje bílé. Já ten obrázek tady na fóru nevidím, tak se podívej tady a odkaz smaž prosím

  EDIT: Odkaz smazaný, screen uložený. Jen prosím dopiš, jestli to je 3D nebo 2D. ;)

  Jak už jsem psal výše, je to ve 3D.
   
  Naposledy upraveno: 8/6/24
 13. Zkusila jsem, ale žádné kolečko vpravo dole nemám. Ten druhý návod jsem provedla a nic, skylab neodesílá a vyhodí ze serveru.
  Tisíckrát jsem při řešení problémů s načítáním hry cca před 2 roky opakovala, že tento problém je pouze u 1 acc, tenkrát jsem hrávala na 2 serverech a mám víc acc. Dělala jsem jim i měření, které stejně bylo zbytečné když ostatní acc problém nemají. Já na tomto účtu měla při spojování serverů tolik problémů - nedostávala jsem se přes port vůbec, skupinové brány nešlo dělat a to načítání hry k tomu, skoro 3 měsíce nešlo na tomto účtu hrát, nevěřili mi, dokud se problémy nezačaly objevovat u dalších a dalších hráčů, pak teprve do opravování šlápli. Dostala jsem i nějakou menší kompenzaci. Těšila jsem se, že to načítání hry bude konečně OK, ale nestalo se. Takže problém trvá dosud, jen na tom nejlepším z mých acc už skoro nehraju, jen udělám sem tam denní úkoly a přijatelné mise, aby účet úplně nezlenivěl :D.

  K tomu AMD: pořídila jsem si novou sestavu PC, načítání hry se nezměnilo u toho 1 acc :eek:. V té době, nějak skoro přesně při koupi, se najelo na nového "klienta" a ejhle, objevil se nový problém = tzv. modrá obrazovka. To bylo fakt hrozné, spousty času s hledáním řešení problému a nic. Pak jsem kdesi na fórku narazila na nějakou radu ohledně AMD grafiky. No, po 2 letech jsem tedy koupila jiné starší PC (bez AMD grafiky) a je aspoň po problému s modrou obrazovkou :p, jen to načítání hry zůstalo. A kdeže je problém? no na straně toho 1 acc :oops: a BP.
  KDK tomu ostala jsem nějakou
   
 14. Také mám letouny bílé.
   
  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
 15. Heuréka o_O po měsící konečně našli vývojáři chybu a skylab funguje, ale ještě chci kompenzaci :eek::rolleyes::)
   
 16. *SATKO*

  *SATKO* User

  Taktiez potvrdim Horus cyborg je cisto biely,trva to uz cca 1 mesiac.Podla mna je chybne zadana textúra v hre
   
  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
 17. Tak jsem to přechválila asi, skylab nefungoval na GE2/CZ3 (seprom), na GE5 šlo odeslat promerium. Pak jsem to znovu zkusila na GE2 a šlo odeslat. Takže nějaký gulášek :rolleyes:
   
 18. ZOHAN

  ZOHAN User

  *Irenka49•™*, Opravdu je tak složité pochopit postup, jak opravit tu chybu se skylabem?
  Potvrdit ty zpropadené cookies na každém účtu, který používáš a na kterém chceš posílat suroviny.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
  *brutus* tohle ocenil(a).
 19. *brutus*

  *brutus* User

  vyzkoušel jsem ty horus cyborg a já je mám barevně
   
 20. *brutus*: zkus to ve 3D, to vypadá, jak kdyby ty letouny byly vystřižený z papíru :) Ve 2D to ukazuje správně.