Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ivikus_cz

    Ivikus_cz User

    Jé, to jsem přehlédl, omlouvám se.

    Nicméně problém s Montáží stále trvá.
    Něco k tomu?
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Ivikus_cz je to nahlášené jak jsem již psala.
    Doupravila jsem svojí odpověď, tak jsi to přehlédl. Omlouvám se :)
     
  3. Hezký večer všem.

    Trochu se v tomto příspěvku vrátím k trvajícímu problému s odesláním surovin ze skylabu do lodi. Tato funkce, mimochodem velmi podstatná, nefunguje, pokud nepřijmete vše v ochraně osobních údajů (v okně profil pilota). S tímto problémem jsem se nedávno obrátil i na podporu, kde mi však byly sděleny navzájem si odporující informace.

    Údajně nemusím z těch cookies a zájmů nic přijímat, aby mi vše fungovalo jak má, ale v další větě se zmínili o tom, že o problému se ví a pracuje se na tom. Dává to skutečně smysl, že?

    Ale došlo mi, že nemusí být problém v tom, že nepřijmu vše, ale že to může být jen jedna věc, takže po asi 20 minutách zkoušení a posílání surovin jsem přišel na tohle:

    1. V sekci profil pilota si rozklikněte ochranu osobních údajů
    2. V každém okně klikněte na odmítnout vše, a to všetně partnerů a také vzneste námitku proti oprávněnému zájmu. Nikdo nemá právo na vaše sourkomí bez vašeho výslovného souhlasu a je s podivem, že výchozí možnost je "zapnuto" a ne "vypnuto"
    3. Klikněte a uložit a odejít
    4. Znovu otevřete okno ochrana osobních údajů (chceme se dostat zase na začátek) a scrolujte úplně dolů do sekce Souhlas Google
    5. Rozbalte tuto sekci a povolte jednu jedinou věc:
    Chci společnosti Google povolit ukládání dat v souvislosti s analýzou, jako soubory cookie na webu nebo identifikátory zařízení v aplikacích.
    6. Uložit a odejít. Posílání surovin do lodi by mělo stále fungovat

    Tento postup fungoval mě, takže doufám, že to bude fungovat i u ostatních (a tím pádem je to chyba ve verzi klienta, která se projeví stejně u všech). Pokud to někomu nebude fungovat, tak si asi budeme muset počkat, co s tím naši skvělí vývojáři udělají. V dnešní době je pojem soukromí prázdné slovo, tak si ho chci co nejvíc ubránit. A Google toho o mně nemusí vědět ještě víc, než už ví. Snad vám to pomůže ;)

    EDIT: Ale k čemu to je, když se teď zase nedá dostat na mapy. A když už tam jste, tak zase minutový lag...
     
    Naposledy upraveno: 20/7/24
  4. [​IMG]

    Po tomhle se mi teda vůbec nestejskalo. Spadlo mi spojení ve hře a následně celá hra.
     
  5. Mno, mně to shodilo klienta, ten se potom přihlásil jakože přes prohlížeč a chtěl (klient v klientovi), abych si stáhl klienta. :D
     
  6. *brutus*

    *brutus* User

    hlavní stránka načítá pět minut proč?
     
  7. Já teda nemůžu do hry vůbec, ale líbí se mi, že vývojáři jsou připraveni prakticky na všechno...

    [​IMG]
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše si myslím, že by hráče zajímalo, co udělá BP s denními žebříčky probíhající akce? Pokud nic jako vždy, tak přibyde zcela jistě hodně a hodně spokojených hráčů, kteří třeba i chodí do práce, pracují na směny a nemají jinou možnost hrát než pozdě odpoledne, nebo večer.
    Dneska má hra opět problémy od 17:00, je pondělí, kupodivu neběží MHH, ale překvapivě je spuštěný agatus v kombinaci s apo bednama...
    P.S. A co na to BP? stay patience by Saimon gg:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. *brutus*

    *brutus* User

    tak ten agatus do eventu a ještě fotbalové akce překvapil i mě,není to málo Antone Pavloviči?
     
  10. Trvalo mi tři hodiny, abych se přihlásil a mohl napsat, že hra nejde nalogovat. Co mi to připomíná? Loňské prázdniny. Žádné hádes, žádný progres, a jeden rozzlobený starší pán.
     
  11. [​IMG]

    Teď jsem to měl 20 minut rozbitý, ale nikdo si nestěžuje, takže problém jen u mě?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - cez co si hral? Mne to neslo tiez chvilku, ale pred par hodinami a len na jednom ucte, dalsie sli v pohode prihlasit. Neviem, ci si skusil iny ucet, ci to ide?
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  13. neneman321

    neneman321 User

    taky sem to měl rozbitý na klientu, pomohla promazat mezipamět a už to normálně frčí
     
  14. Přes klienta. Nakonec jsem se do hry dostal a za chvíli to vypnul...
     
  15. ID 89783627 Server CZ3
    Zdravím, nejde mi vůbec nic posílat ze skylabu vyhazuje to error
    https://ctrlv.cz/T93q
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    kubula11021, Zkus někdy použít funkci na foru hry a tou je :hledat. Dneska mám dobrou náladu, tak ti nezištně poradím.:cool:
    Zkus kliknout na tohle a snad ti ten návod tam uvedený pomůže s tvým problémem?
    zde odkaz s pomocí : #4872
     
  17. citace smazaná
    Děkuji :D mně dělal problém najít i nějaké vlákno kam to napsat přišlo mi to tu jak španělská vesnice ale pokusím se pro příště
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/24
  18. nějaká chyba v aktualizaci času v atrální bráně ? body stojí a akce je do 3.7
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaRazZziTeK,Lehce tě opravím, akce končí 4.7. a ještě nám prozraď kolikátou bránu už jako děláš, že ti stojí? (body):rolleyes::):cool:
     
  20. citace smazaná

    akce končí 4.7 OK
    Astrální brána o den dřív. počítám podle bodu že asi 4 brány poslední čas tam mam 30/6 14:30 a od té doby jsem udelal další bránu a nic .
    mezipamět smazaná x krát , ranní restart taky nic .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/24