Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mno, mně to shodilo klienta, ten se potom přihlásil jakože přes prohlížeč a chtěl (klient v klientovi), abych si stáhl klienta. :D
     
  2. *brutus*

    *brutus* User

    hlavní stránka načítá pět minut proč?
     
  3. Já teda nemůžu do hry vůbec, ale líbí se mi, že vývojáři jsou připraveni prakticky na všechno...

    [​IMG]
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše si myslím, že by hráče zajímalo, co udělá BP s denními žebříčky probíhající akce? Pokud nic jako vždy, tak přibyde zcela jistě hodně a hodně spokojených hráčů, kteří třeba i chodí do práce, pracují na směny a nemají jinou možnost hrát než pozdě odpoledne, nebo večer.
    Dneska má hra opět problémy od 17:00, je pondělí, kupodivu neběží MHH, ale překvapivě je spuštěný agatus v kombinaci s apo bednama...
    P.S. A co na to BP? stay patience by Saimon gg:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. *brutus*

    *brutus* User

    tak ten agatus do eventu a ještě fotbalové akce překvapil i mě,není to málo Antone Pavloviči?
     
  6. Trvalo mi tři hodiny, abych se přihlásil a mohl napsat, že hra nejde nalogovat. Co mi to připomíná? Loňské prázdniny. Žádné hádes, žádný progres, a jeden rozzlobený starší pán.
     
  7. [​IMG]

    Teď jsem to měl 20 minut rozbitý, ale nikdo si nestěžuje, takže problém jen u mě?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - cez co si hral? Mne to neslo tiez chvilku, ale pred par hodinami a len na jednom ucte, dalsie sli v pohode prihlasit. Neviem, ci si skusil iny ucet, ci to ide?
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  9. neneman321

    neneman321 User

    taky sem to měl rozbitý na klientu, pomohla promazat mezipamět a už to normálně frčí
     
  10. Přes klienta. Nakonec jsem se do hry dostal a za chvíli to vypnul...
     
  11. ID 89783627 Server CZ3
    Zdravím, nejde mi vůbec nic posílat ze skylabu vyhazuje to error
    https://ctrlv.cz/T93q
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    kubula11021, Zkus někdy použít funkci na foru hry a tou je :hledat. Dneska mám dobrou náladu, tak ti nezištně poradím.:cool:
    Zkus kliknout na tohle a snad ti ten návod tam uvedený pomůže s tvým problémem?
    zde odkaz s pomocí : #4872
     
  13. citace smazaná
    Děkuji :D mně dělal problém najít i nějaké vlákno kam to napsat přišlo mi to tu jak španělská vesnice ale pokusím se pro příště
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/24
  14. nějaká chyba v aktualizaci času v atrální bráně ? body stojí a akce je do 3.7
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaRazZziTeK,Lehce tě opravím, akce končí 4.7. a ještě nám prozraď kolikátou bránu už jako děláš, že ti stojí? (body):rolleyes::):cool:
     
  16. citace smazaná

    akce končí 4.7 OK
    Astrální brána o den dřív. počítám podle bodu že asi 4 brány poslední čas tam mam 30/6 14:30 a od té doby jsem udelal další bránu a nic .
    mezipamět smazaná x krát , ranní restart taky nic .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/24
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  18. citace smazaná

    Ahaa , tak to děkuji jsem vubec netušil :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/24
  19. V těch titulech (překladech) je v PP čím dál větší chaos. Citovanej stav trvá a navíc teď v Přehledu a Moje úspěchy ukazuje místo Sběratelů gólů 2024 obojí Létavici 2024. Na rozdíl od žlutýho Železenýho vavřínu (viděl jsem to i fialově a to je asi za ten 80lvl SP), kterej se tak ukazuje i ve hře, je tohle ve hře správně.

    Jako jsou to jen špatně popsaný tituly, ale tvl, takhle to už nedaj dohromady nikdy viz "neboť by". Nebo "upřenej" titul za druhou SP, ten starej rekord v Astrálce, nebo kargo boxy v Eternalce atd.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H máš pravdu s tím titulem. Titul Sběratel gólů 2024 se změnil na Létavice.
    Nahlásíme to jako chybu.

    Co se týká těch věci jako titul za druhou SP a rekordy v Astrální bráně, je to už dávno nahlášené. :(