Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. svi1

    svi1 User

  2. FRMKY

    FRMKY User

    niekto kto mi može poradit do sukromnej spravy npr na steam alebo tak
    možete aj rovno tu
     
  3. Arya

    Arya User

    FRMKY, aktuálně nejsou hlášeny problémy s přihlášením na herní mapu. Zkontroluj zda máš aktuální verzi prohlížeče a FlashPlayeru, vyčisti PC. Jak postupovat, zjistíš zde: Co dělat, když mi nejde hra
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše bych se zeptal, na jaký server se pokoušel připojit?
     
  5. FRMKY

    FRMKY User

    na cz2 + dal som novy flash javu a furt nič
     
  6. Arya

    Arya User

    FRMKY, Pokud máš možnost připojit se z jiného počítače nebo využít jiné internetové připojení, bylo by dobré to vyzkoušet. Pak budeš vědět, kde je problém. Na ostatní servry se také nepřihlásíš nebo se to týká jen tohoto servru?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. FRMKY

    FRMKY User

    na vsetky ale pc mam dobry a internet 10mbs
    skusal som iny ucet
     
  8. xmens

    xmens User

    Stále to isté : portnutie na druhu starnu portu (akakolvek mapa) to trva aj 10s-20s. pokial sa portnem - som mrtvy :)
    PET je podla desingu opacne ako je v hangaru - casto - nie stale - to znamená že konfa je taktiez opacne... 1-2
    Pri zmene konf.z 1 na 2 alebo opacne pri boji sa stále stava ze je druha prázdna ( x krát skontrolované ze bola plná pred bojom) ...
    Casto sa stáva ze ked dam kuba jeden den na jednej konfe, inokedy musim minut dve (vsetko to iste /bostre/ sepron/ konfe nemenené/ bez skupiny) - príde mi to akoby boli po "polnočných" hráčoch kuby iné :D ... Po reštarte to ide normálne zasa...
    O zázracnej dmg. hráčov tích istých celé roky už ani nepíšem , lebo je to prd platné , nič s tým neurobíte ...
    Mate tu nové druhy b0tov - robte niečo s tým - sluby , sluby sluby uz 4 roky ...

    Len dodám ze mi nejde PET - nie je ho vidno - nezobrazje ci je zapnuty , alebo nie , vidim to len na NPC ze mu ubuda HP - takze ho asi "čosi" kláti... (UZ asi 3 den co som to zapol po pol roku to tak je ). Nezobrazuje :eek:pravit - teda ten vyobrazený kluč, ani znak play...

    Kde je teraz ten borec že tu dával do stávky svoju rodinu, ze DO robi vsetko a opravuje chyby?!:) Prd do treniek, celá jeho zbytočná práca obhajoby DO/BP sa ukazala v plnom svetle , tak ako to je teraz bola roz...aná táto pseudohra celý čas, len klamal ludí /banoval ked napísali to čo sa dialo/ deje a bude diat a síce , že je to hra pre tích čo maju b0ta a jediný koho to trápi sú hráči ktorí ho nepoužívajú a takých tu trestal , choré , fakt chorééé:eek::eek:o_O...
     
    Naposledy upraveno: 13/7/18
  9. Mrsssakme

    Mrsssakme User

    Dobrej 19.7. 0:48 jsem přihodil do aukce na LF-3 peníze mi to vzalo a po konci aukce mi nepřišli peníze ani LF-3
     
  10. Včera jsem si kpupil premium na 8.tydnu ale ve hře se mi neaktivovalo. Platba probehla v pořádku ve stav/vypověď je premium aktivováno ale ve hře se mi nezpřístupnily výhody a ani se me neukáže na hlavní stránce žlutý název premium. V mem bankovnictví je taky platba potvrzena. Prosim tedy a opraveni nebo navraceni penez. Bylo to včera večer kolem 16:54 hod. Mam screeny a mohu je i poslat jako dukaz.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _-DeathDealer-_ - skus premazat cache pri vypnutom prehliadaci, ak sa ti premko neukaze, tak kontaktuj podporu hry.
     
  12. Ne porad nic a podporu jsem kontaktoval bohuzel zde nemaj kolonku v sekci "uved problem" na neobdrzeni premka nebo tak neco. A nemuzu tam popsat detailne problem. Poslal jsem tam screeny ale i tak odpovedeli toto. :
    Thank you very much for your inquiry. Your Premium membership expired and all its services have now been cancelled. If you want, you can renew your Premium membership in your account\'s banking area.
    You can manage or cancel your Advantage Packs/Premium Packs by clicking on \"Account overview\" in the payment section. Please remember that some packs have a minimum contract period and that you have to confirm the cancellation of a pack via an e-mail link. Sometimes this e-mail (depending on the provider) lands in the junk mail/spam folder, so you might also have to take a look there.
    Your ticket has been closed.

    netusim co tim myslel ale prijde mi to reakce na jiny druh problemu a asi nepochopil co jsem od nich pozadoval
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. =Marvin=

    =Marvin= User

    Napiš na normální podporu, ne platební. Návod jak komunikovat s podporou zde pokud potřeba: Podpora
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. dobre dekuji
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. Arya

    Arya User

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19, to bude jen zobrazovací chyba, která se objeví pokud několikrát po sobě aktualizuješ skylab. Zkus přejít na stránku hangáru, pár minut počkat a vrátit se zpět do skylabu. Dej potom prosím vědět, zda ti skylab funguje.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. Vďaka za odpoveď .... raz to ide raz nie len som nevedel či to naozaj nič nerobí alebo je to len zobrazovacia chyba a skylab vlastne funguje ako má .... Ale chcem sa ešte opýtať dá sa prihlásiť na ten spojený server cz2 a neviem aké servery ešte ? lebo sa neviem nalogovať na mapu a neviem či je chyba u mňa alebo nie
     
  17. Forkys

    Forkys User

  18. Tak potom neviem cache som vymazal a ostatné servery bez problémou aj mapa no len tu to vytvára spojeneie nehcal som to aj hodinu vytvárať a nič :/// stále to isté dookola Vytvárí se spojení.....
     
  19. Potom mi to nejako šlo a teraz to zase nejde a vytvára spojení... aj dneska aj včera sa mi to stalo po zostrelení hráčom. Je možné že to má nejakú súvisloť ?