Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nero3

    nero3 User

    Ahoj
    marně jsem hledal informace k mechanismu "Propojení ZB"
    plss mohli by jste doplnit tento mechanismus a jeho vlastnosti do FAQ - P.E.T. 10?? díky
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Pokud se vybavíš tímto mechanismem P.E.T. a aktivuješ ho, přilétne P.E.T. k tobě a propojí se s tebou. Během propojení se škody způsobené trupu lodí ostatních hráčů přenesou do P.E.T. Je-li mechanismus aktivní, spotřebovává P.E.T. velmi rychle palivo. Během propojení je P.E.T. v obranném režimu, kdy působí dalších 25 % škod.Je to v sekcii - GALAKTICKY SVAR-caste dotazy
     
    Naposledy upraveno: 15/4/20
  3. nero3

    nero3 User

    Díky všem za odkazy

    A pro adminy..... mohli by jste doplnit mechanismus "Propojení ZB" a jeho vlastnosti do FAQ - P.E.T. 10?? díky
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. nero3

    nero3 User

    Ahoj

    ona je nějaká nová novinka do výbavy PETa???

    Na BL mapách sedí hráči v masku a jejich PETi zatím střílej invy............... No v této hře nic divného..... Ale co je divné že ti hráči jsou od inva vzdálení skoro přes půl mapy a když střílím jejich peta tak ho nejde sundat.......respektive vůbec nijak ho nepoškozuji.

    Co to je za výbavu která zabraňuje poškození peta hráčem? a co umožňuje aby můj pet střílel NPC a já byl od něj vzdálen cca přes 1/2 mapy.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Třeba toto : [​IMG]
    A určitě to není novinka a samozřejmě v lodi musíš mít CPU maskování.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. nero3

    nero3 User

    Zohan

    ale to znám , ovšem to jen sníží pravděpodobnost o pár procent........plsss nepiš že se načtou jednotlivé protokoly ... to vím

    Já se ptám jaká výbava PETa způsobí že bude mít 0 poškození a ještě jednou podtrhuji NULA. střílím jim je i minutu a poškození je NULA !!

    A co s tím ma společného maskování? Na mask jsem se neptal

    Než odpovíš tak, si prvně přečti pořádně dotaz :)
     
  8. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Skús na začiatok útoku na PET-a vystreliť raketu a až potom strieľaj laserom.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    nero3 napsal :
    Chtěl jsem ti poradit zcela přesně, ale když se neumíš chovat a neznáš hru, tak je to pak složité.
    P.S.Co se tak podívat do obchodu na nějaký kombo mechanismus třeba? A pokud u toho ten hráč nespí, tak asi hned pozná, že mu někdo začne do peta střílet, tak přepne na kombo a můžeš do něj střílet do rána.:):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. nero3

    nero3 User

    tak pro upřesnění

    zkoušel jsem první raketu a pak lasery a nebo jen rakety a nebo jen lasery ... prostě různé varianty a nic na ně neplatí....
    Jediné co jsem asi nezkoušel jsou miny :)) to musím otestovat

    Zohan
    A jak on ten hráč to vlastně pozná že mu střílím PETa? když mu neubírám ani štít ani HP.. 0% poškození.... a hráč přitom parkuje na portu :)
    no pořád se točíme dokola, veškerá výbava co lze pořídit (v obchodě v sekcích PET mechnismy/protokoly) a zkombinovat nezaručí 100% nezranitelnost ........... alespoň standardním hráčům


    A to že PET střílí invy a hráč přitom stojí na portu taky není běžné.

    Takže ještě jednou se ptám

    Co mi zaručí 100% nezrantelnost PETa???????

    Co mi umožní aby PET střílel NPC uprostřed mapy a já přitom stál na portu ???????

    Třeba mi někdo na tyto 2 konkrétní otázky odpoví
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak pokud nerozumíš tomu, co jsem ti napsal, tak asi hraješ jinou hru ne?
    Pořádně si nastuduj, co dělá protokol vyhýbání(existuje i 4 lvl) a pet má 12 slotů.
    A koukni se pořádně taky na kombo mechanismy.
    A potom je to jen matematika : Šance na odražení útoku: 85% (kombo mechanismus 3 lvl.) a kolik protokolů potřebuješ, aby jsi měl 100 %???
    A jak asi hráč pozná, že mu někdo střílí do peta a má i puštěné zvuky ve hře?
    Myslím si, že standartní hráč je schopen takové činnosti, pokud jsi měl na mysli slovo standart, čili hezky česky řečeno : běžný hráč?:)
     
  12. nero3

    nero3 User

    Zohan
    no pokud to je tak jak ty tvrdíš... tj 85% + % protokolu, pak to je zřejmě jediný "propočet" v této hře který zaručuje 121% úspěšnost.
    Ale já jsem přesvědčen, že se pleteš a že to je provedeno jinak a to :
    85%..... takže zbývá nějakých 15%..............a těch 15% je pak chápano jako 100% pro protokoly PETa
    Pro nematematiky
    zaklad 100 ... z toho odečtu 85%.... zbývá 15 ...
    jeden protokol bere 4% * 12 = 48% (ale i tady se ty % nemusejí sčítat, ale třeba uplatňovat postupně za sebou)
    takže pak ještě 48% z 15
    ovšem propočet může byt proveden i opačnou cestou, ale principiálně podobně

    Vysledek rozhodně není 100%....................a hodně bych se divil jestli to bylo naprogramováno jinak

    A označení "Běžný" hráč............ no tím mám na mysli toho hráče který má veškeré výše uvedené vybavení a přesto mu lze poškodit PETa a taky nemůže stát na portu a PET střílí NPC uprostřed mapy

    Zohan ... a nejvíce se mi líbí jak zcela ignoruješ druhou otázku :))) kterou jsi nijak nezodpověděl, ale je fakt že máš plné právo druhou část ignorovat a mlžit :)

    A co je úplně podstatné tato otázka byla primárně určena adminům..... ovšem vyjádřit svůj názor k ni samozřejmě můžou všichni i Zohan :))... a admini mlčí :)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/20
  13. nero3 odpovědi na tvé otázky tu jsou už zodpovězeny.Když budeš trpělivý tak najdeš vysvětlení.
    A ještě dodám,Tvé výpočty mohou být správné anebo nemusí.Když něco vidím a ještě je tu vysvětlení (zde na foru),zkusím to a uvidím ne?:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 4/5/20
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    nero3? Pokud myslíš odpověď na tuto otázku :Co mi umožní aby PET střílel NPC uprostřed mapy a já přitom stál na portu ???????
    Sice nejsem ani admin a ani moderátor, ale odpověď máš zde :#1227
    Ještě něčemu nerozumíš?
    Potom si počkej v klidu na odpověď kompetentních osob zde na foru.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. bublina141

    bublina141 User

    Ahoj
    Včera jsem upgradovaval Pet z levelu 8 na 9 chtěl jsem si odemknout slot pro laser a v hangáru mi nejde otevřít záložka Pet,v podstatě se nedostanu ani na letouny.Prosím nějaký nápad??
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    třeba se podívej sem : #2148
    Potom tvůj hangár bude vypadat takto : #2083
     
  17. Punishere to co jsi mi odepsal v mém příspěvku k petovi ohledně těch laseru a stitu vyloženě do peta,že jsou k mání při chrominové horečce je sice velmi pěkné,ale mám k tomu připomínku a to,chromin není problém si obstarat budto z bran a nebo nákupem,ale kromě toho chrominu je tam dále potřeba i dostatek dalšího hardweru pro výrobu v montáži a to já jaksi nemám na to.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [†Marquez†] - ved si pisal, aby to dali do obchodu, tak staci si kupit predmety na ich zmontovanie, postavit branu, z ktorych pada pocas akcie chromin a je to.
    Su to najlepsie stity a lasery do PETa, hadam necakas, ze to bude za 100 000 kreditov v obchode.
     
  19. to ne ale jako balicek a pres platebni oblast.hardwar a rinuskse myslim neda koupit v obchode?