Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kenny

    Kenny User

    Asi to tak bude :D Ale stejně mě to vrtí hlavou, ale to je jedno :p
     
  2. Všimli jste si, že pokud NPC po kami bouchnou, přičte se odměna a když jen zmizí, nedostanete účko?
     
  3. Dobrý deň,
    už viac krát som videl v hre ako sa niekto dokáže počas boja opravovať P.E.T.-kou a to aj vtedy keď je pod útokom. Rád by som sa spýtal či ste už videli niečo podobné, či je to nejaká chyba v hre alebo bolo COMBO upravené?
     
  4. matthew, mně osobně combo oprav nefunguje, když jsem pod útokem. musím trochu poodletět, aby do mě nepřítel nestřílel a několik sekund tak vydržet, pak lze combo použít. samozřejmě v ten moment, kdy bych se zastavil a nepřítel do mě opět střílel, tak combo mě bude ještě doplňovat. to je to, co jsi možná viděl.

    ps: připomínám se s mým dotazem pod číslem 158. ví to někdo?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Kubino

    Kubino Guest

    »†prchlik†« každý protokol pridá 3%, keď ich máš dvanásť pridá to dvanásť krát viac, t.j. 3% * 12 = 36%.

    ..•†»Matthew«†•.. a neopravuje sa náhodou hi-techom opravy a má len PET-a zapnutého, t.j. myslíš si, že ho opravuje on?

    ____PRΞDY____ stará známa vec, jednoducho sa nedoporučuje v bránach púšťať kamikadze keď sú všetky NPC v rohu, je šanca, že to budeš mať bez odmeny.
     
  6. zdravim chcem sa spytat za ten instastit do pet chrani to aj lod alebo len pet?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Je tam napísané na čo to funguje:
    Takže na PET-a.
     
  8. Kubino, nie je to určite žiaden tech, teda pokiaľ dáky tech nedopĺňa po 25 000.
    Dosť pekne to je vidieť vo videách TerrorTheLegend (YT channel). A áno myslím že ho opravuje on. :)
     
  9. BloCZek

    BloCZek User

    Ahoj, mám dotaz k Pet protokolům.
    Když si vezmu například protokol:
    AI-ECO1

    [​IMG]
    Ekonomický protokol (Level: 1/2/3)
    Efekt: Sníží spotřebu paliva o 1%/2%/4%
    Životnosť: neobmedzeno

    Ak je nainštalovaný Ekonomický protokol, sníži spotreba paliva tvojho P.E.T.a o 1%/2%/4%.

    Tak bych chtěl vědět k čemu mě je protokol na 1. levelu, když snižuje spotřebu paliva o 1% a zároveň spotřeba paliva vzroste o 2.?

    Příklad: Mám level 15 peta, používám 1 mechanismus a cena paliva je tudíž 35. Pokud k tomu příhodím 1 protokol levelu 1, tak cena paliva bude 37 a když mě to sníží o 1% tak cena paliva bude 36,63. Kde mám tedy to zlepšení? A to mohu mít jakýkoliv level a výbavu a stejně budu ve ztrátě a to i v případě když jich budu mít 12 a nebo budu používat levely na 2. levelu s 2%.


    No a když vezmu třeba protokoly na 4% snížení paliva, tak ani zde nevidím velkou výhodu.

    Příklad:Mám level 15 peta, používám 1 mechanismus a cena paliva je 35 jak už víme. Když přidáme 12 protokolů, cena vzroste na 59. Po odečtení 12*4%=48% cena paliva bude 30,68 což bude zaokrouhleno na 31. Vidíme, že nám cena klesne o 4 (což je 1 uridium). A teď se ptám: Myslíte si, že se to vyplatí, když 12 protokolu na 3. levelu stojí dohromady 12*45000=540000 uridia? A to do toho nezahrnuji otevření všech 12ti slotů na protokoly. Nevím přesně ale petovi cca každou minutu vezme palivo a tak by jsme minutu co minutu ušetřili 1 uridium. No a to nám vychází na 9000 hodin hraní s petem aby jsme dostali to, co jsme do toho vložili (mimo nákupu slotů).

    Děkuji předem za vaše odpovědi a myslím si, že bych mohl pokračovat i u jiných protokolů.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Nechcem byť nejak neúctivý ale neprišiel si na nič prevratné, to, že sa napr. protokoly na spotrebu paliva neoplatia je známa vec. Jednoducho sú tie protokoly robené tak, že ich musíš mať určité množstvo na určitom lvl-i pri určitých podmienkach (počet mechanizmov) aby sa oplatili. Prečo to tak je vie len BP, ja ti poviem len toľko, že kto rozmýšľa si to spočíta (ako ty) a vie, či investovať urídium alebo nie :)
     
  11. BloCZek

    BloCZek User

    Mě je jasné, že to není nějaký super nález ale třeba 95% lidí si to nedokáže spočítat a hrají tak, že jim většina (z 95%) řekne, že se třeba něco vyplatí nebo nevyplatí a hrají podle nich. :D Já si třeba dříve spočítal přínos uridia peta při střílení Cubikonů, protože jsem byl v plusu o 5 uridium (zisk-cena paliva). No a když jsem to třeba někomu vykládal, tak se ti akorát vysmějí ale já si stojím především na svých výpočtech a nepřebírám všechny cizí rady bez jejich uvážení. :D
    Jinak k těm protokolům:
    Podle mě se jsou k ničemu protokoly na snížení paliva, zvýšení bodů života u peta a zvýšení štítu u peta. Nebo si snad myslíte něco jiného?
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ak používaš PET-a len na kamikadze pri cuboch, áno, sú tie protokoly zbytočné.

    Palivový mi príde zbytočný celkovo, návratnosť nákladov (ceny protokolov) vzhľadom na môj počet hracích hodín denne je nemožná.

    Protokoly na štíty a BZ som však u niektorých hráčov videl, ten PET bol silný ako loď, max štíty, max HP. Na čo to je dobré som nejak nepochopil, hráč čo má na protokoly má aj na premium a vtedy je oprava zadarmo, t.j. nepotrebujem ťahať za sebou tank :D Každopádne nie nadarmo sa hovorí, že sto ľudí = sto chutí.

    Osobne využívam protokoly len radarové a aj to mám len 4 a to počas akcií na špeciálne boxy.
     
  13. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravim,
    vsiml jsem si, ze aktivace(ci deaktivace) PET stoji nejake palivo. Odhadoval jsem to na cca 9 na 5. lvl, takze nijak moc - ale moc toho v PETovi nemam. Ale presto bych rad vedel, zda na to existuje vzorec(tabulka)/odhad, kolik to spotrebovava. Vyplaci se PETa napriklad schovavat pri lovu hracu, nebo mezi silnejsimi NPC, atd, aby nezral palivo za provoz?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. -xghost-

    -xghost- User

    Ja si samozrejme FAQ ctu, nez se na neco zeptam a i nyni jsem to udelal. Na tohle se ale neptam - to je vzorec pro casovou spotrebu paliva PETa.

    Ja se ptam, jestli neco spotrebuje i zapnuti PETa (pripadne vypnuti).
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. Sid

    Sid Guest

    -xghost- při zapnutí peta ti to jednorázově spapá palivo na jednu minutu, takže když každé půl minuty zapneš peta, máš dvojnásobnou spotřebu paliva. :)
     
  17. -xghost-

    -xghost- User

    To jsem chtel slyset. Mozna by se to casem i mohlo pridat do FAQu. Myslim, ze je to dost dulezite info, pac dost lidi by asi chtelo (jako ja) setrit vypinanim a zapinanim PETa. Ted vim, ze to nema smysl. Diky.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. Prosím vás jak si mám aktivovat Kombo mechanismus opravy aby mě pet opravoval lod.A jestli tím nebude zrušen kamikaze
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Mechanizmus aktivuješ tak ako akýkoľvek iný (samozrejme musí byť nasadený do PET) avšak mechanizmus sa zapne len ak nie si pod útokom a aj to pár sekúnd po poslednom ataku. Použitím kamikadze sa dáš do stavu "pod útokom" takže mechanizmus opravy fungovať nebude.
     
  20. no ale mě se opravuje pet a to já nechci protože se mu nahromatí život a kamikaze nefunguje,musím si peta poškodit aby zapnul kamikaze