Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mne v poslednom čase vôbec nemadajú hybridné procesory... 200 + bedien a iba jeden...asi si ich kupim za uridko, čo už...
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - mne padli minuly piatok z 20 bedni 3 krat hybridné procesory. Takze padaju stale, len nie kazdy ma na ne stastie. Tak ako napriklad na lode z bedni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Polas

    Polas User

    no sbíral jsem v neděli a +-250 beden 1 lf-4 a hybridní procesory 2 krát a asi 12 lf-3
    na to že byla akce na lf-4 ta bída.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Mám otázočku - to keď mi padne dizajn ktorý už mám tiež dostanem 10k urka? lebo dnes som otvoril obsidiánovú bednu a dalo mi 10k urka, keď pozerám v odmenách tak na fore nie je žeby sa dala získať nejaká loď, poprípade urko, tak sa pýtam či aj za dizajny je urko alebo nie sú aktualizované odmeny? ďakujem
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Akože celkovo mám asi 3 dizajny, tak to som sa musel fakt dobre trafiť:D:D ďakujem za odpoveď, som si doteraz myslel že to platí len na lode, už viem že aj na dizajny:)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - ale kompenzacia plati len na designy lodi, na PET a stihackove designy to neplati, tych mozes dostavat zial do aleluja a budu len zavadzat v hangary ;)
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  8. 123812

    123812 User

    Dnes jsem dostal tohle - Získal(a) jsi 1 Loď Lava Mimesis. - raduju se, že konečně budu mít LOĎ - mrknu do hangáru a ejhle ... mám zase jenom design, tak co to je? O bednu dříve mi padlo - Získal(a) jsi 1 Borealis Mimesis. (tohle je jasně design, ale proč je napsáno LOĎ, když to je jen design?)

    PS: Mám už snad všechny designy na mimesis, mám fakt smůlu, protože nemám loď :D (vlastním legend, borealis, poison a lava)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - Mimesis sa neda obdrzat z bedne, su to vsetko len designy na lode. ;) Mohlo dojst napriklad ku chybe v preklade.
     
    Dinosam-SVK-, -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  10. Filda

    Filda User

    Chtěl jsem se zeptat, jestli to co obdržíme ze zelených beden je už předem vypsáno na nějakém seznamu, nebo jestli se to vybírá při otevření bedny?
     
  11. Arya

    Arya User

    Filda, Seznam předmětů, které ti můžou ze zelených beden padnout najdeš v tomto odkazu: Zelené bedny.
    Pokud se ptáš, na jakém principu bedničky fungují, tak to ti tady se stoprocentní jistotou asi nikdo nepoví.

    Osobně si nemyslím, že se obsah vybírá při otevření bedny. Tzn. že je jedno, jestli bedničku vezmeš teď a nebo za 20 sekund. Předmět, který z ní dostaneš bude pořád stejný. To se týká jedné bedničky.
    Pokud jde o celkový výskyt beden a předmětů v nich, tak tohle vidím jako takový koloběh. Vezmeš bednu a objeví se jiná. A tak se vlastně bedničky obměňují.

    Ale jestli to takto skutečně funguje, toť otázka :)
     
  12. Odhadem jsem sebral tak 250-300 beden celkem, mám celý zeus, apis, spousty dalšího. Jiný to nedostane na 1000 beden. Já tomu říkám šťastný účet, taky proto jsem do něj zainvestoval.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neviem, kde to mám napísať, ale veľmi by som sa chcel podeliť o radosť z CZ2.
    Nakoľko mi z obsidiánskych debničiek, dnes večer padlo práve toto:

    20.06.2018 - 22:44 Obdržen předmět: Lodní design - Argon G-Champion
    20.06.2018 - 22:42 Obdržen předmět: Tetrathrin (15)
    20.06.2018 - 22:31 Obdržen předmět: Lodní design - Poison A-Elite
    20.06.2018 - 22:27 Obdržen předmět: Lodní design - Legend G-Champion
    20.06.2018 - 22:26 Obdržen předmět: Lodní design - Lava Cyborg
    20.06.2018 - 22:21 Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (30)
    20.06.2018 - 22:21 Obdržen předmět: Lodní design - Carbonite Cyborg

    + cz3:
    20.06.2018 - 19:22 Obdržen předmět: Lodní design - Borealis Goliath-X
    20.06.2018 - 19:19 Obdržen předmět: Lodní design - Carbonite Cyborg
    20.06.2018 - 19:15 Obdržen předmět: Lodní design - Poison Solace

    + cz1:
    20.06.2018 - 19:46 Obdržen předmět: Lodní design - Poison A-Elite
    20.06.2018 - 19:40 Obdržen předmět: Lodní design - Sandstorm Goliath-X

    ZOHAN veľmi veľmi silne pochybujem o tom, že tak vzácne dizajny na lode;
    Ti z chaotických boxov nepadnú. Tá jedna LF-4 HP, Ťa z biedy nevytrhne. :D

    Mimo to, na cz3 mi z obsidiánky 3x po sebe padlo 10 000 Ur.

    Výpis z bilancie:
    20.06. 19:26 Připsána náhrada ve formě uridia + 10,000 U.
    20.06. 19:26 Připsána náhrada ve formě uridia + 10,000 U.
    20.06. 19:15 Připsána náhrada ve formě uridia + 10,000 U.

    P.S.: Úprimne, nečakal som dnes, takú bohatú nádielku.
    A to, že nechodím na chaotické boxy, mi to úplne vynahradí. :);):cool:
     
    Naposledy upraveno: 20/6/18
    bhagira22 a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  14. Mám dotaz, dnes. nebude Zeus den?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Pochybuju, že bude :D Minulý měsíc taky nebyl pravidelně každý týden v pátek
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Arya

    Arya User

    Cruenta†Ultionem, ne, dnes Zeus den není. Většinou je to tak, že minimálně jeden pátek v měsíci se Zeus den nekoná. Předběžně, příští týden by měl být. :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira2 napsal (a). ? :
    Kde vidíš nějaký vzácný design na loď z pirátské bedničky? Na co ti je design, který nic nepřidává a ještě na lodičku, kterou ani nemáš?
    A o jaké jedné hp lf4 zde hovoříš? A ty klíče jsi si vyrobil nebo koupil? Taky bych chtěl mít tolik štěstí jako ty při sbírání bedniček.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Edit:
    A na co je dobrý design na lodičku, když ho sebereš z bedničky a nic ti nepřidá a doplním povinné čtení z VOP :
    3. Pravopis

    Jen málo lidí jsou učitelé češtiny a ovládají pravopis dokonale. Proto zde může psát kdokoli. Každopádně ale doporučujeme, abyste si před odesláním své příspěvky ještě jednou pročetli. Velké množství pravopisných chyb může vést k nechtěným nedorozuměním.
     
    Naposledy upraveno: 13/7/18
    prezindentgalaxie a Juráás2 tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě Ti dizajny popadali z 10 obsidiánskych klíčů z akce APS za sestřel adminské lodičky, které se mi připočítali až později.
    Ti sem pak pozbíral, při nejbližší akce na obsidiánske klíče, když byli na mapách. Hlavně na mapě 4-3 a spíš mi to popadalo,
    když sem je zbíral v horní části této mapy. Risk je zisk. I když to byla na cz2 velice štestná náhoda, hoci na náhody nevěřím.
    - Co rozhodně poteší.

    O té jedné hp lf4 si písal Ty. Tady je o tom záznam: post #110 Akurát sem vynechal, to ostatní. Týkalo se to chaotických boxů.

    EDIT:
    Když Edit tak hold Edit. Nepasujem se, za učitele jazyka českého anebo slovenského. A pokud tomu textu rozumět, tak proč ho měnit?
     
    Naposledy upraveno: 13/7/18
    bhagira22 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. chattt

    chattt User

    Ahoj všichni :) mám otázku jestli ze zelených bedniček padá taky HW = např nano kondenzátor atp. protože to není nikde oficiálně uvedený, tak jestli to někomu z vás padlo....

    děkuji za odpovědí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. jaritko

    jaritko User

    Padá a docela často.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).