Diskuze: Profil hráče

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 123812

    123812 User

    Honzin Není nic jednoduššího než si to spočítat. Tady máš odkaz.




    PS: Když už tam jsem, všiml jsem si jedné již neaktuální věty.
    Jak získat logdisky?
    • Jako odměnu za 5-ti denní Login bonus
    Asi by bylo dobré toto smazat.
     
  2. Honzin

    Honzin User

    Díky já už jsem si to spočítal že mě to vyjde asi na 10 dní.
     
  3. ZZZ

    ZZZ User

    ahoj
    Vlečný paprsek II (Traktorový prúd II)


    vstahuje sa bonus aj na uridium?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. -juve69-

    -juve69- User

    Ahoj múže mě někdo popsat další kroky po resetu schopností ??? díky..
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -juve69- -ake dalsie kroky tam chces vediet? Po resetu schopnosti dostanes svoje body spat a opat ich mozes prerozdelit.
     
  7. -juve69-

    -juve69- User

    aha takže rozumím tomu dobře že po resetu body jen přerozdělím,myslel jsem že se uvolní sloty třeba na dmg nebo bz a já mužu další body přiřazovat k těm co už před resetem nešli a 50 budú je strop víc jich nepřidělím ani po resetu ???
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Auron

    Auron User

    -juve69- ak si resetuješ profil, budeš mať v podstate 50 (alebo tvoj aktuálny počet bodov) voľne dostupných a pripravených na opätovné prerozdelenie podľa zmien, ktoré chceš urobiť. Ale počítaj s tým, že budeš potrebovať znovu rovnaké množstvo sepromu a kreditov aké si spotreboval pri rozdeľovaní po prvý krát, čiže svoj profil neposkladáš len tak za pár sekúnd ale budeš čakať minimálne na seprom v tvojom skylabe.
     
  10. -juve69-

    -juve69- User

    děkuji punisher a auron :)
     
  11. Auron

    Auron User

    Naposledy upraveno: 16/2/21