Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Honzin

  Honzin User

  ZOHAN
  Takových hráčů asi bude trochu víc i já mám stejný problém možná by se na to měli jednou ještě podívat a přemýšlet co s tím budou dělat ta kompenzace mi také nesedí.
  Mám je postavený po třetí takže těch beden bylo.
   
 2. ZOHAN

  ZOHAN User

  Třeba dostaneme 3 miliony urka ne?
  Já tomu stále věřím.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
 3. Ako je možné, že teraz na lodi nemám dosť nákladného priestoru? Keď je nákladný priestor na lodi 0/3000, zo Skylabu do lode môžem presunúť max. 2980.
   
 4. -baghira2-

  -baghira2- User

  Protože izochron a ABR Ti zabírají místo v nákladním prostoru.
  Pokud vím, už se to řeší. Zde: #248 a celá téma skylab.
   
 5. Vďaka za odpoveď a predchádzajúce ocenenia.
   
 6. Spectrum

  Spectrum User

  Mna by zaujímalo čo sa teraz stane s akciou Upgrade Hour ? Bude niečo podobné ? Fungovať na báze zlavy ? či už ABR alebo uridia ? Pretože mne príde že Upgrade je po novom zase len znevyhodnenie nových hračov čo nemaju olej a podobne.. minimálne stihačky mali byt bez oleja.. ano asi to je lacnejšie na vylepšenie čo sa týka urka ale to len v prípade že sa to vždy dávalo na 100 % vylepšit.. ja som na starom učte po level 9 dával na 50 % čo bolo vždy takmer 1/3 ceny ako pri 100 % + zlavak a hodina upgradov a vyšlo ma to minimálne podobne ako teraz a nepotreboval som ABR ani izochromín ani olej... trošku nech myslia aj na začinajúcich hráčov.. v tejto hre ak by človek chcel hrávať PvP tak mu treba najprv investovat stovky až tisíce hodin farmenia aby sa vyrovnal tým na vrchu a to nehovorím že podobné užasne aktualizácie len oddialujú to aby sa tam ten hráč dostal... zase len niečo pre top hráčov aby mali nejaký dôvod v hre ostat ale na nových ani nepozru.. kto to tam riadí zrejme moc do buducnosti nevidí alebo nechce..
   
 7. ZZZ

  ZZZ User

  ale ty nemas farmit, ty mas kupovat, to je podstata tejto hry
   
 8. Karlosray

  Karlosray User

  zdravim nevite jak je to stim skylabem už problem vyřešily nebo do kdy ho maji vyřešit
   
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  Oficiální informace byla, že příští týden, tak vydrž.;)
  P.S. Ono je něco se skylabem? Mě funguje normálně. Tobě ne?
   
 10. Fotograf73

  Fotograf73 User

  Jako tady někomu funguje skylab? Mně teda už týden ne! Zkouším to několikrát denně, ale nejde přeposlat vůbec nic a jako po týdnu bych nápravu už opravdu čekal. Cache jsem promazal už několikrát, v té problém není. Hraji na Globální Americe 5.
   
 11. K tomu máme již založené vlákna, například zde
  skylab

  Když už se ptáš, mě skylab funguje, jen nemůžu posílat suroviny do lodi. Ale, už je mi to jedno.
   
 12. Karlosray

  Karlosray User

  me funguje vše ale nejde mi jen posilani surovin do lodi
   
 13. Pustatina2

  Pustatina2 User

  Skylab funguje aj posielanie surovín do lode. Musíš minúť izochron a ABR. Tie zaberajú miesto v nákladnom priestore. Minieš ich na upgrade generátorov a laserov. Písal už o tom aj -baghira2- v príspevku #304.:) Nemusíš čakať na riešenie od BP.;)
   
 14. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  Nemusíš nic, už to dnes opravili a jde normálně posílat do lodě
   
 15. Ahoj, dnes v 10:38 jsem dostal následujicí mail (a asi i všichni ostatní)

  "Buď pozdraven, astronaute!
  Chrominová horečka už skončila. Všechen tvůj nevyužitý chromin byl zkonvertován na čest.
  Tvůj DarkOrbit tým"

  Jak mám teď sestrojit ten nový generátor štítu SG3N-B03, když na něho mimo jiné potřebuji 1.800 Chrominu ?

  Toť je otázka přímo hamletovská.
   
 16. Fotograf73

  Fotograf73 User

  Tato akce se opakuje často, takže musíš štít postavit vždy během akce. Stačí dokončit jednu bránu.
   
 17. Tato akce byla zatím 5x. Mezi jednotlivými akcemi byla cca 1 měsíc pauza. Takže budu moci stavět štít zase za cca 1 měsíc, tedy pokud se akce bude opakovat. Akce upgrade + montáž nových předmětů byla spuštěna, když už poslední chrominová horečka (která byla navíc neohlášená a nic se o ní nepsalo) měla za týden končit. Na montáž generátoru štítu SG3N-B03 je mimo zmíněného chrominu potřeba mít 2x hybridní procesor + 2x mikrotranzistor + 5.000 rinusku. Než si toto opatříš, tak to chvíli trvá. Podotýkám, že se člověk na akci Montáž nových předmětů nemohl připravit dopředu, protože kromě zmínky o nové surovině ABR a Izo chronu, nikdo nevěděl, co bude ke stavbě potřeba. Mezitím chrominová horečka skončila, chromin zmizel a tak se můžeme těšit až se možná za měsíc objeví znovu.
  Takže toť vše, co jsem chtěl říct.
   
 18. Stačilo sa pozrieť na test server, ktorý bol ohlásený. Vedel by si o týchto surovinách. Ja napríklad som si už týždeň dopredu pripravil rinusk na štíty.
   
 19. Zdravím najdem niekde skadial možem získať ABR ? Či to je len v QZ a v denních odmenách ? Alebo z bráni tiež ? A keď to je v bránach tak z ktorej kolko dáva ?
   
 20. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Sdílet tuto stránku