Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    neneman321, Tato akce měla nějaký skrytý význam?
     
  2. neneman321

    neneman321 User

    konečně tahle akce skončila, akce co byla jen pro vlaky, já jako pozorovatel jsem to jen sledoval, naskočil hitac hned 30-40 vlaku, FPS z 60 na 8 a tak bych to ani nemohl dělat, kontroly programu během celé akce jen 2 v oficiálním oznámení, což je zoufale málo, BP by měl ty kontroly při takových akcí kde jsou výhry nejlepší lasery dělat několikrát týdně, ne li denně, kdo se pak má reálně vyrovnat vlakům, kteří nasbírají tisíce kapslí za tu akci. Za mě druhá nejhorší akce hned po galaktickém sváru a to jen kvůli programům.
     
  3. Kedy prosim prebehne pripísanie odmien z lotérie?
     
  4. =Streuner=.: Loni to vyhlásili po třech dnech.

    Nebejt zároveň s Hitakama ta Prestiž (mimochodem nejlíp zaplacenej žebříček v poměru cenaXvýkon) a UnderHitaky, fakt bych to nejspíš vypnul. Tím že jsem hrál na ten žebříček (v druhym kole už od začátku), semtam jsem zkusil i škody do Hitaků na bojovkách (minimálně ten denní úkol jsem dělal skoro každej den). Díky tomu, že poslední den byl v neděli a autoboty se přesunuly do bran, povedlo se mi nakonec udělat cíle všechny. Ty poslední tři cíle během asi hodiny možná hodiny a půl! Jak to skoro nikdo nestřílel, byly třeba i dva Hitaky na jedný mapě a s jedním jsme se dokonce vrátili až na bojovku, kde před tím vyskočil.

    Nebejt autobotů (a že jich lítalo), asi by to byla akce dobrá. Takhle je to fakt víc než zábava krystalickej vopruz.
     
  5. Uz bylo vyhlaseni? Jak se to pozna?o_O
     
  6. Podle me ještě ne
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    .t.e.x.e.t., Delta-7925H, už se losovalo?,zatím se asi ještě přepočítávají losy.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  8. ZOHAN ptáš se hezky a dobře,ale na špatném místě:cool:
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    A na jakém místě se mám zeptati, podle tebe?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bohužiaľ, pripísanie odmien z lotérie Hitac bude ešte chvíľu trvať, pretože sa našla chyba v skripte, ktorú teraz treba opraviť. Bude to chvíľu trvať. Poprosíme o trpezlivosť.
     
  12. No to mě překvapuje, vždy byly připsány odměny lidem používajícím programy, a teď chyba skriptu? Asi chyba v metrixu.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, Jak potom vysvětlíš toto . #1953????
    P.S. Osobně by mne zajímalo, co ten rozbitý script vlastně dělal a ještě více divné je, že na to v BP přišli, nebo je pravda někde jinde.
    v minulosti dostávali odměny i hráči, co prokazatelně neměli ani jeden los v loterii, takže v tomhle BP nevěřím, protože nejsou schopní ani uveřejnit seznam výherců a to tomu říkají loterie.
    Proto nic neočekávám a je jen divné, že se většinou nikdo nepochlubí co dostal?
    a to se kapsle prodávají i za reálné peníze....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN,
    Zajímat tě to může, ale nikdo ti to stejně neřekne, protože ani my moderátoři nevíme, kde je chyba. Je to záležitost BP.
    Ty jako hráč máš právo na informaci, že chyba nastala a pracuje se na ní. Nic víc a nic míň. Tak to prosím respektuj.;)

    Tak to by mne zajímalo kde jsi na to přišel.o_O

    Třeba se hráči nechtějí chlubit a ani to nechtějí psát na fórum hry. :cool:
    BP není povinné sdílet jména(nicky hráčů).

    PS: Mimo to, ani při výhře v EuroJacpotu se nepíšou jména výherců(jen stát kde padla výhra).:p
     
    coroner a Punisher tohle ocenili.
  15. Myslím, že je to někde v tomto vláknu, zhruba tak za Korbena :D. Prvních 25 stran jsem prohledal, neúspěšně, mimochodem jsem se výborně pobavil a vzpomenul na bývalé mody a hráče, co už nehrají. Jen ten tvůj admin tu spamuje už od 2013 :D.
     
    Naposledy upraveno: 11/9/24 v(e) 5:21 PM
  16. neneman321

    neneman321 User

    Dámy a pánové ze srandy sem udělal na slabším 14 losu Hitac za denní úkoly a vyhrál sem 13.09.2024 - 12:11 Odměny získané v loterii Hitac: Asmodeus Laser (10x) (10) , vyhrál jsem vůbec poprvé od této akce, potěší to:):)
     
    *SATKO* a Delta-7925H tohle ocenili.
  17. Takže už slosování proběhlo ??
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. Dik za info