DOSTAL som zaujíavú správu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 20/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Ahoj, dostal som zaujímavú správu môžem jej veriť???


    Piloti!
    Bigpoint hlasuje hráči
    Chcete-li odpovědět na hlasování, obdrží každý hráč bonusový kód.
    Kód obsahu bonusu:
    ●Premium/75.000 RSB-75/50.000 Seprom/
    ●60.000 Rinusk/1500 BK-100/25.000 RCB-140/
    ●450 oil/300.000 URI/15.000 A-BL/
    ●50.000 A-BL/750 Axion/30.000 Rinusk/
    ●Premium/200 Axion/150.000 RSB-75/
    ●1500 oil/150.000 URI/1.500 Axion/
    ●5.000 Scrap/10.000 Aurus/150.000 IDB-125/
    ●16 BO3/500.000 RB-214/5.000 EMP/
    ●600.000 URI/2.500 Axion/500.000 A-BL/
     
  2. Tipuju,že asi ne. Za hlasování takovéhle pálky??? A zprávu jsi dostal kam?? Na mail nebo zprávu ve hře? Podvodníků už tu bylo dost a dost.Od BP bys dostal asi kód ne.
     
  3. pecko

    pecko User

    správa bola zaslana na moje konto v hre, takze ziadny email iba sprava, aj mne sa to zda kusok prehnane
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    pecko vážně uvažuješ nad tím že by tohle mohlo být od BP? Zpráva která ti byla poslaná z náhodného herního účtu, co prošla google překladačem, obsahuje podivný odkaz a ještě podivnější "odměnu"? :rolleyes: Podívej se na téma Jak (ne)přijít o účet?, zprávu smaž, případně předtím než to uděláš pořiď screen a hráče co ti to poslal nahlaš na podporu. S největší pravděpodobností je to jeden z těch chudáků co uvěřili a teď už účet nemají.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud by chtěl něco nahlašovat, tak samozřejmě tu jeho správu ve hře ať nafotí ale až do vyřešení na podpoře nemaže, protože by přišla jeho práce s nahlašováním v niveč.
    P.S. Jen by mne zajímalo, prostřednictvím čeho se ve hře posílají zprávy, když ne e-mailem?
     
    Raziel=pičusek_vymrdaný tohle ocenil(a).
  6. jaritko

    jaritko User

    Ono aj dosť záleží, pod akú národnú podporu daný hráč spadá. Z vlastnej skúsenosti viem, že nie všade dostane odosielateľ za poslanie takejto správy permaban na účet. Niekoľko mnou nahlásených účtov malo aktívny profil až kým sa mi daný mail vymazal sám. Alebo BP zabudlo niektorým podporám zaslať oficiálne oznámenie?
     
    Raziel=pičusek_vymrdaný a ZOHAN tohle ocenili.
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Problém je v tom že jakmile účet co spam rozesílá spadá pod jinou krajinu, česká podpora nemá jinou možnost než to předat na tu příslušnou cizí podporu. Na to, proč je to v tomto případě tak nastavené a proč se zdá že některé cizí podpory to vůbec neřeší, bohužek odpověď nemám. Ale pokud je daný kompromitovaný účet CZ/SK, může česká podpora podle oficiálních pravidel udělat to, co je napsáno zde: Změna politiky ukradených účtů.

    Jinak je pravda, že pokud příjemce nahlašuje tento spam na podporu, je lepší email nemazat, dokud nedostane z podpory odpověď, že už jej smazat může.
     
  8. pecko

    pecko User


  9. No pokud je to stejné,hluboce se omlouvám za neznalost.
    Jen jsem chtěl rozlišiti a raději mlčeti budu ,dávajíc prostor jiným.:rolleyes:
     
  10. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Promiň kamaráde, tohle není více než spambot co se tě snaží připravit o účet a rozšířit své pole působnosti.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.