Dvojnásobné odmeny v bráne

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BoJoVnIk_292, 11/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes som prešiel deltu a aj keď som mal dostať dvojnásobnú odmenu tak som nedostal, prečo ?
    Ďakujem za odpoveď.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. uridimu a muníciu som dostal iba 45K.
     
  4. ohledne odmen se zdvojnasobuje vse krom uridia a munice , uz je to nejakou dobu zavedené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BoJoVnIk_292 - uridium sa nikdy nezdvojnasobovalo a X4 sa uz nejaku dobu nezdvojnasobuje z bran.
    PaRazZziTeK - municia ako RSB napriklad z Kronos sa zdvojnasobnuje nadalej. Cize neplati to pre vsetok druh municie.

    Este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

  7. Pokaždé mě dokáže fascinovat taková akce jako je tahle

    !!POZOR dnes dvojnásobné odměny. Využijte příležitost .... bla bla bla ... POZOR!!

    A pak se dozvíš že dvojnásobek se netýká 7 věcí z 10.
    Připomíná mi to "slevy" v sesterské hře (farmářské - chvilku jsem hrál taky ale nebavila mě) kterou hraje můj bratr a kde probíhají slevy na položky za herní měnu a je u toho poznámka : "nevztahuje se na ........" a je tam vypasaných 16 položek z 20.

    To jsou mi panečku super akce na dvojnásobky které dvojnásobky nejsou (pochybuju že jsou hráči celý žhaví kvůli tomu že dostanou 2 mega kreditů, místo 1 mega) a na slevy, kdy to co ty chceš ve slevě není.

    Mám už delší dobu podezření že v RT sedí lidé kteří nikdy neslyšely o obchodní strategii.
    Přehlcenost akcí navíc vede k tomu že na to lidi už ani nereagují a stává se to spíše otravným prvkem než vítanou šancí, něco koupit za lepší cenu (kdy nakonec zjitíme že ve slevě jsou věci které není potřeba kupovat)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.