extra vybava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem peterdrago, 8/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. peterdrago

    peterdrago User

    ahojte mam taky problem od rana som hral bez problemov potom som sa na cca 2 hodiny vypol z emailu som dostal bonus a odftedy mi vôbec nejde extra vybava pise ze ju nemam nainstalovanu v extra slotoch ale mam ju tam nedobija ani stit kukne sa mi niekdo nato ? premazal som cache vsetko podla navodu vskratke na hlavnej stranke mam vsetko a ked spustim hru tak v extra slotoch nemam nic
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. peterdrago

    peterdrago User

    ano vsetko podla navodu nefungovalo to aj tak tak som odinstaloval chrome precistil ccleanrom vsetko nainstaloval jawa skratka vsetko a stale to nejde
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    peterdrago Skus este pouzit ozubene koliesko na zmazanie, mas ho hore pri prepinani konfiguracii v hangari.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. unudenej

    unudenej User

    dobrý den.mám podobný problém,proto píšu sem: koupil jsem čtvrtý hangar,do něj vegu ale nemužu nic dát do extra slotu. opr.robota,raket turbo rozšíření slotů,nic.píše mi to "chyba,tento předmět nemužeš použít pro tento slot". všechno ostatní jako lasery atd jde bez problému nasadit.děkuju za radu a pokud to sem nepatří,omlouvám se
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    unudenej zkusils radu co daval kolega vyse, tj. odstranit vybavu ozubenym koleckem?
     
  7. unudenej

    unudenej User

    ted jsem udělal a funguje to. mě tohle nenapadlo při prazdné lodi,nic jsem tam neměl když to nešlo ihned po zakoupení lodi.problém je pryč a já moc děkuju
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ozubene kolecko v tomto pripade vzdy na 99% zabere. :)

    I autor tematu vyresil svuj problem?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.