Formace Krab+ Kamikadze

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »®ЯЋΞb∑Ł®«, 31/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravíčko,

    Dnes jsem si tak vesele farmil na 3-7 a všiml jsem si jedné věci a to, že při používání formace Krab nefunguje kamikadze,ale při změně na jinou formaci se ihned kamikadze spustila..prvně jsem myslel, jestli to není integrované, tak jsem si přečetl jak popis formace Krab, tak kamikadze, ale nikde nebylo psáno o tom, že by to spolu nemělo fungovat, tak jsem zkusil relog, jestli to pomůže, ale také nepomohlo.
    Má otázka tedy zní..v čem tkví tenhle problém? Je to chyba..nebo je to vážně integrované a jen o tom nevím? Děkuji za odpověď a přeji krásný den :)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/18
  2. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Pri formacii krab Ti poskodzuje iba stity, a az po ich spotrebovani Ti zacne uberat z bodov zivota. Kamikadze sa spusti iba ak Ti zacne uberat z bodov zivota. Pri inej formacii je rozlozene poskodzovanie do stitov aj bodov zivota.
     
  3. Joo..to mě nenapadlo :-D Děkuji za objasnění :) Myslel jsem, že stačí, aby člověk dostával damage klidně jen do štítů.. Díky za odpověď :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »®ЯЋΞb∑Ł®« - ako ti uz hrac pisal, tak musi byt poskodenie HP, aby PET odstartoval kamikadze utok (ked ma malo HP). Sice nema uplnu pravdu, pretoze darmo ma hrac craba, ak nieko proti nemu ide na motylovi, tak mu poskodzuje aj HP samozrejme, kedze Crab zvysuje nepriepustnost stitov o 20%, lenze motyl ju o 20% znizuje.
    Dalsie otazky smerovat do diskusie na to urcenej: Diskuze: Formace bezpilotních letounů

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.