FPS Seká hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 3/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Dobrý deň. Strašne mi táto hra seká ja neviem či to je grafikou, alebo treba už kúpiť stolný pc za 600€ alebo čo. Mám 2.2GHz Dual-Core Pentium B960 a 128MB grafickú kartu Intel HD Graphics a mám v hre cca 30 fps keď stojim pozadie vypnuté len pár veci na vysoké požiadavky. To ste tak veľmi znáročnili túto hru? Však sa nedá ani hrať, veď lietam si a také seky...
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Zde mas pozadavky na 2D a 3D .

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Mám 6GB RAM procesor o 0.2GhZ nizší, ale aby mi to išlo na 40FPS? Áno 40FPS mám len ak mám všetko na stredné skoro inač na vysokej pri pohybe mam 25-32FPS na 2D.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Je jasne ze cim vice zatezujes grafiku, tak fps bude nizsi. Zkus jeste vse vypnout a mit zapnutou pouze hru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. pridam sa mam staru 775 2x2,4 s 2 GB ram a grafikou 210M. a chodim bez problemov aj v 2D aj v 3D. ale musim skonstatovat ze intelacke grafiky byvaju casto low end. cize maju dost pamete, ale slaby chip popripade nizku priepustnost.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    A medzi tými pár vecami nemáš na vysokých aj vyhladzovanie textúr?

    Btw. tá grafika nie je bohviečo ak ju zaťažíš aj inými programami potom sa nemôžeš diviť že ti niečo nejde.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.