Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Prcek113, 14/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prcek113

    Prcek113 User

    Zdravím,zajímalo by mě proč stále hýbete s hodnostmi? Už několikrát jsem měl vyšší hodnost a zas jsem s hodností jinde,tedy o něco níže..To nemůte to nechat být..Má pak cenu hrát.
     
  2. raymen222

    raymen222 User

    v dnešní době jestli nemáš nonstop 50% boostery + víkendy v bráně tak rank nemá cenu dělat
     
  3. Prcek113

    Prcek113 User

    A proč tedy sundávají hodnost směrem dolů?A po čase ji zas vrátí
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Prcek113, Kdo sundává hodnost směrem dolů? Myslíš systém?

    Hodnost je jedna z vizitek, jak je hráč aktivní, kolik má již v boji zásluh a jak dlouho působí na DarkOrbit. Každý by chtěl vyšší, nicméně málokdo si uvědomuje, že je to stále jen výložka na uniformě, která status vaši lodě neovlivní. Důležité jsou schopnosti pilota.
    Hodnosti ve hře se počítají pomocí tohoto vzorce, každý den ráno se hodnosti přepočítávají.

    P.S. O jaké hodnosti zde píšeš? Kolk minut denně hraješ?

    Diskusia: Body cti, rank body, hodnosti

     
  5. Prcek113

    Prcek113 User

    Píšu o hodnosti šéf-seržant,měl jsem jí už několikrát a do včera jsem jí měl taky,ale zas mám jen Seržant a to hraju denně a dělám úkoly a když mám brány,tak i je.Teď například mám rozjetou bránu Kronos
     
  6. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Je to na nic. Taky mi to vadí, ale s tím my nic neuděláme.
     
  7. Prcek113, hodnosti si jednoduše určují hráči sami, každou hodnost má jen určitý procento lidí a hodnost prostě časem roste, jak hráči hrají.. klesne pokud se uvolní "slot" na nové místo k té dané hodnosti a dostane ji první hráč pod čarou (popřípadě víc hráčů). Slot se uvolní pokud je dost nových hráčů, nebo pokud se někdo s vyšším rankem stane neaktivním, případně někdo změní firmu atd.. Nikdo konkrétní hodnost neřídí prostě. Hodnost se momentálně točí akorát kolem cti, takže se koukej po věcech co ti dají hodně cti a používej boostery, designy, moduly,.. a toho šéf seržanta budeš určitě mít.
     
  8. Pokud jedeš hru poctivě tak počítej stim že ti hodnost spíše klesne, je to smutné ale mi stim nic neuděláme protože BP potřebuje pumpovat penízky
     
  9. Přesně jak řekl KrutýAnděl, bohužel hraju rukama a tak pomalu a jistě klesám, nyní major-začátečník lvl 25:(
     
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já taky hraju rukama, ale ty nehrajou jak tvoje, a tak mám Seržanta. Ale teď je ze 440k na šéf-seržanta 390k. Takže aspoň něco. Na těch 150k, co bylo před rokem se to ale asi nedostane. To je tak, když tam někdo skoro každej měsíc "nahraje" 500 milionů bz.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nejhorší pokles jaký sem ve hře zažil, je na GE7 (GE6).
    Kdysi sem měl hodnost: důstojník. Zde sem o tom psal: #8

    Od 3/3/17 mi to začalo padat. Na důstojník začátečník.
    Odjakživa hraji tuhle hru svými rukami. Jinak nikoli.

    V prosinci 2020 sem ještě byl Šéf-Seržant a udrželo
    se to do začátku minulého týdne. Vlezu do hry včera
    16. 8 a dnes 17. 8. & kouká na GE7 jenom seržant.

    Tohle je opravdu skličující, vzhledem k tomu, že
    hrají tam každý den a poctivě plním denní úkoly.

    Pomalu mě to tam přestává bavit.
    Jenom rozjetá Kronoska a končím.

    EDIT: Hodnosti se na fóru řeší tady:
    Diskusia: Body cti, rank body, hodnosti

    Prcek113 "Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme
    s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.." :(

    Myslím, že hraní na hodnost, je teď už zbytečný.

    Bohužel na hodnosti se již dávno nehraje. Navíc je v posledné době, dost znehodnocena.
    My jako hráči známe odpoveď. Dobrou témou je: Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu
     
    Naposledy upraveno: 17/8/21
  12. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já se snažím vydělávat rank body střílením botů s lightningem. S ním je dohoním a taky ubírám dost. Za chvíli udělám nějakě mise v blacklight za 1,5 milionu cti a pokud rank body na šéf seržantovi zůstanou stejné, tak mám za pár měsíců šéf seržanta. Ty máš kolik rank bodů na š.seržanta na tvém serveru? Já 390tisíc.
     
  13. Za pár měsíců? Však mega ranků se dá udělat jen v branách bez boosterů za měsíc...
     
  14. nikdydost

    nikdydost User

    Nejaky rank uz vetsina ,,normalne,, hrajicich lidi ignoruje ,ackoliv co je dnes normalne vlastne hrat ,kdyz servery ovladaji jiz z 90% kola:)), ktere dnes oni provozovatele nabizeji i zdarma,takze se stavaji uz normalne hrajicimi vlastne oni a my volove ,kteri hrajeme rucne se stavame nenormalnimi parazity teto hry :) Hraji tu hru uz jen ze zvyku ,mozna nejake zavislosti semtam neco v ni udelat,nekoho pozlobit ,sestrelit,pozdravit torzo lidi co o to jeste stoji ,nazlobit ty co by mne uz nejradsi videli ze hry venku,ale ne urcite kvuli nejakemu prihlouplemu ranku ,ale pokavad se zde najde nejaky naivni novacek ,ktery se udrzi v teto ,,proflakle ,, hre a hraje na nejaky rank ,hodnost ci umisteni preji mu rychle vystrizliveni a nemyslim se mu to dlouho vydrzi zda-li zjisti ,ze to jde i jinak :),Nejaky ,,rank,, v teto fazy hry je vlastne podvod bp na poctivce a zaroven ,,hlupaky,,co se snazi ,neceho zde jeste dosahnout ciste ,coz pri vsi ucte ke zbytku ,,komunity,,,hlavne te horni casti tabulky dlouhodobe nedela nikdo z nich

    krasny den Vam preji .-)
     
    Naposledy upraveno: 27/8/21
  15. Třeba já to hraju, abych zabil čas. Spoustu času. Nejde už o € jako před lety, takže je to fakt jen o tom čase. Hraju bez automatu na GE1 a po roce a čtvrt jsem dosáhl na Majora začátečníka. Hraju víceméně sám, takže třeba nemám ještě ty velký pirátský úkoly a tím pádem nemám otevřený stovkový úkoly, takže to jde pomalu, ale jde :)

    Už jsem to tu psal několikrát. Víc než automaty mi vadí multiklany. Jestli něco zkazilo tu hru, tak tohle.
     
  16. raymen222

    raymen222 User

    dá se i za pár hodin udělat dost ranku jen vědět kde a jak (bez ***.ky) ..
    Ohledně multiklanů ano to problém je na nějaké určitě akce a podobně ale to by mělo řešit BP .. Třeba spaceball zrušit boxy a dát kompletní odměnu jen pro výherní firmu ( třeba následující hodina 200% odměna ) a dělat akce jen aby firma hrála společně
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Systém počítání RB je hoodně zastaralý a to je ten hlavní problém. Jelikož má na ně vysoký vliv čest, která se nedala v minulosti tak snadno získat. Tehdy ta hodnost měla nějaký smysl, teď je totálně ničemu ;)
     
  18. Já bych dal hodnosti za sestřelený lodě, zrušil push nebo aspoň nedával bany a hned by byla větší zábava :)
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    MrTrueThomCZ tohle podle VOP není možné.

    Cituji:
    1.2.7 Zákaz pushingu je platný pro účty různých uživatelů. Účet nemůže být
    používán pro získání nekalé výhody pomocí účtu jiného uživatele, převedením
    položek nebo herní měny nebo záměrným prohráním bitvy („boosting").

    8.3.2 Případy, za kterých nelze od společnosti Bigpoint očekávat zachování
    smlouvy zahrnutí následující:
    - uživatel poruší zákaz pushingu (viz odst. 1.2 výše)

    S tím sme souhlasili, když již sme vstupovali do hry.

    EDIT:
    Nám zůstává: smířit se s tím a hlídat si, pokud z hráče padá odměna.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/21
  20. VOP může BP změnit jako to už udělali... Navíc nepovolené programy jsou tam zahrnuty taky a bany za ně nejsou, takže BP moc na dodržování VOP nedbá řekl bych :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.