Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Prcek113, 14/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nějaké banány jsou, ale už ne perma bany na stovky účtů, asi prohráli soudy a vraceli premka atd., tak banují extrémy na 14 dní, a odepíšou nějakou čest. Podívej se do síně "slávy" na ty plukovníky- začátěčníky v čele TOP.
     
  2. xmens

    xmens User

    G7- : Dajte do vyhladavača v svojom profile tohoto hráča-

    5Minutes

    Tu je další dokaz o balíčkoch XP / honor - za ktoré hrači platia a su im k ničomu - Aký ešte další dôkaz potrebujete že platíte zbytočne? ? ?

    Típek necelých 485 hodín odohratých v rebríčku je 140 s 19lvlom
    - hodnost 3 hviezdy ... inak nemá ani zeus ani apis ani všetky havoc :) ... Hodnost šéf plukovník s 485hod. to ma pose*...
    Kto ešte pochybuje o odrbu tejto hry na hráčov čo platia z boster a kadejaké balíčky? ? ?
     
    Naposledy upraveno: 5/9/21
  3. nikdydost

    nikdydost User

    lichva :)
     
  4. Tenhle na global PvE serveru je ještě lepší :D
    STATISTIKY HRÁČŮ
    MeGaツ
    HODNOST PILOTA:
    Šéf-generál
    POZICE V ŽEBŘÍČKU 26
    LEVEL HRÁČE: 18
    FIRMA: EIC
    ČLENEM OD: 01-02-2021
    HRACÍ ČAS: 391 hod.
    ÚSPĚCHY: 54
    UDĚLENÉ STUDIJNÍ BODY: 2​
     
  5. Hodnost by měla být počítána úplně jinak, místo cti by se mělo víc počítat s dobou hraní, lvl, studijními body. Jinak je to na nic a na hodnost se dávno nehraje:(
     
  6. MuadDib85[CZ] Herní čas bych určitě vynechal, nebýt samochodů, tak by to asi mělo smysl, ale vzhledem k tomu, že si je tahle hra sama pěstuje... no škoda slov.

    Hodnost by se měla skládat pouze ze sestřelených hráčů nepřátelské firmy, dosaženého levelu a splněných úkolů. A ještě by bylo nejlepší, počítat body jako dřív, 1 sestřel cizí firmy = 1 bod, s tím, že se budou počítat pouze elitní lodě. Všechny rank body vynulovat, k tomu zrušit klanové války a to by teprve začalo být na mapách opravdu horko :D

    Čest by se dnes dala také využívat lépe, ale proč tu něco ještě vymýšlet? Přijdu se podívat co je nového, pokroutím si hlavou, usměji se
    a jdu zasejc jinam :)
     
  7. Mě je hodnost asi i ukradená. Ale proč válka v základu trvá čtvrt roku, nechápu. Tejden, 10 dní. Super. Války v tý hře potřebuješ. Ale za 3 měsíce to většina lidí přestane hrát i s automatem :-D
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Delta-7925H, souhlas. Ty války by bylo dobré skrouhnout spátky na 10 dní. Alespoň.
    Nesmyslné války jsou na denním pořadu této hry. Fakt by to nemělo být nutné ve hře.

    Takhle se hráči v klanech nikam neposunou. Spíš se rychle rozhodnou, sbalí a odchází.
    Takové klany jako je klan hráče FrOg!_Is_Back_[SvK] vyhlašuje každému klanu válku.
    Pokaždé. Situace je již ve hře taková, že jen naloguji na mapu a koukám, že sem sám.

    Brzo tahle hra omrzí i skalní hráče. Jsem zvědav kdo pak utáhne provoz všech serverů?
    A koho ještě tahle hra budě bavit? Pak budě ještě závažnější problém, než jen hodnost.

    Můžeme pak za to poděkovat takovým hráčům, kteří permanentně vyhlašují wary všem.
    Tahle hra na to brzo doplatí. Dalším takovým hřebíkem jsou multiklany, kteří tomu,
    také dopomůžou. Nakonec xmens bude mít pravdu: " - LOG- OUT - adios .... " :rolleyes:
     
  9. V čem wary ničí hru? Je to střílečka, tak má být možnost ničit i vlastní firmu... pokud nechceš, aby tě střílela firma, tak odejdi z klanu a je to
     
  10. FrOg!_Is_Back_[SvK], takže jsi spokojený, když sestřelíš 27/30 kusů 24/7, nebo bys byl lépe naladěn, pokud by to byli normální hráči? -bahira2- zcela jistě nemá zlý úmysl. Kdyby byl v týmu, s dostatkem zkušeností, což je jeho hendikepem a limitem, byl by jedním z nejlepších moderátorů.
    Každopádně tě prosím, hodně do hry investuj, potřebujeme takové hráče, abych mohl hrát skoro zadarmo :D.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mám napsat co denně čtu na globál chatu? Kolik hráčů se stěžuje na klan v kterém je Frog?
    Jak je podvedl. A střílí jim spojka a ponka? Byl by z toho román, ale na rozdíl od Froga,
    něco takového zde neuvedu. Také nebudu lhát jako on, jak se tady hraje na svatého.
    screen: https://gyazo.com/5e7eb5480ae25c8d11116487ddd7fbe0 - Lhát se nemá.

    Odloženo z pravidel fóra:
    Pokud má někdo jiný názor než já, je to pro mě maximálně podnět, ale ne podnět k tomu,
    abychom si vzájemně vyměňovali nevraživé poznámky nebo se uráželi.
    Vulgární výrazy
    nebo zjevné nepřátelské projevy nebudou tolerovány.


    V těch samých pravidlech vůbec není napsáno: kdo smí pomáhat a radit hráčům. A kdo ne.
    Ale stojí tam tohle: Kdo se vůči jiným cítí nadřazený, jen protože ten druhý je mladší než on,
    svědčí to o jeho aroganci – naopak to ale platí také. / To samé platí i pro jinakost hráče. o_O

    Napsal: "Vyhlasil som ti WAR na TEST serveri, kde si taktiez full ako ja,"
    Jenomže nedodal: že byli na mě dvaja a ještě se oba vulgárně vyjadřovali do globál chatu.
    Pamatuji si to až moc dobře. Moderátoři to tehdy, posoudili na chat-ban. Proč to zde píšu?

    Aby hráči věděli, co je tahle osoba zač.
    Promiňte že to zde takhle uvedu, ale takoví jako on, ničí hodnost všem na GE2.
    Že je někdo pvp hráč, ještě neznamená že má do puntíku vystřílet vše. Ámen..

    A jak kdysi jezdil kolem základny na 5-2 a ničil tam vše. když je tam zóna neutočení.
    A s titulem Obětní beránek s plnou vážnosti.. To je na to můj názor. Na pokrytce. :(

    A WARY na 100 dní je jedna z najhorších vecí, čo BP neurobilo správne. Zneužíva sa.
    Radšej budem v hre pomáhať novým hráčom. Bez nich táto hra, totiž nemá budúcnosť.
     
  12. Ty asi nechápeš, že je to střílečka a v té se prostě hráči mezi sebou střílí nehledě na to, jestli ty s nimi spojko máš nebo ne... Froga rád nemám, ale pravdu má v tom, že za těch x let co tu jsi jsi v té hře na výbavě nic neudělal, takže chápu, že střílení hráčů ti nic neříká. Hodnost střílením hráčů nikomu neničíš, ty 4 ranky co dostaneš do - za to, že tě někdo sundá je výsměch a stačí sundat nějaký NPC a máš to zpět, takže tvůj argument je zcela irelevantní. Co se warů na 100 dní týče je to super věc. V minulosti jsem měl klan, kde jsem měl 1000 warů vyhlášenejch a trvalo mi to 10 hodin všechny vyhlásit a představa toho, že budu každejch 10 dní sedět 10 hodin u seznamu klanů a vyhlašovat war top 1000 klanů je víc než strašná. Každý na té hře má rád nějaký aspekt hry, někdo rád farmí, někdo rád střílí ostatní... Pokud ti vadí sestřely, jdi na PvE server nebo tu hru nehraj, Jelikož jen z popisu hry "Akční MMO střílečka" je vydedukovatelné, že se tu bude asi i střílet a logicky ne jen NPC ;)
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] a Masožrout tohle ocenili.
  13. -baghira2- - :D:D:D Uz len tym screenom si si sam potvrdil ze v tejto hre si totálna "nula". Lebo urobit v dnesnej dobe level 19 s tym co ti BP ponuka, je otazkou 2-3 dni. Chvalit sa tym, ze si za kolko 6-7-8-9 rokov ? urobil 19 level je skor vysmech ako uspech.
    Dalej ma zarazila tato veta - Jak je podvedl. A střílí jim spojka a ponka?
    Spojka a ponka ? To si kde nabral take nezmysly ? :eek: Jedine spojko co mame je s klanom WAR a nikdy v zivote sme s nikym nemali PONko ? xddd to ti nevyslo celkom... :(:p:rolleyes::oops:
    Nemal si nahodou na mysli strielanie vlastnej firmy ? Ked mi ju niekto nastreli ? Napr. Linda, Jano, Ospis... a ja im to pomaham zabijat ? Ja v tom nevidim absolutne ziadny problem zabijat vlastnu firmu. Hrajeme dlhe roky svoju hru a nevidim jediny dovod preco ich nemohol strielat.
    Zelenu farbu (spojko) beriem ako vlastnu firmu, ostatok je pre mna korisť ktoru musim zabit.:p
    Dalej - Moderátoři to tehdy, posoudili na chat-ban.
    Neviem sice odkedy je slovo VAGHIRA vulgarne slovo, ale dostat ban na chat v dnesnej dobe ? A ? :D Vsak ho mam 99% svojho herneho casu co to raz za tyzden zapnem aby som niekoho zabil uplne vypnuty. Aspon clovek nemusi citat tie tvoje nezmysly zase. Ci uz na chate ci tu na forku.
    A co ma zarazilo uplne bolo toto - A jak kdysi jezdil kolem základny na 5-2 a ničil tam vše. když je tam zóna neutočení.
    Bol si vobec niekedy na mape 5-2 ? Lebo nezda sa mi, ze ked strielas NPC (na/pri zakladni) aby si mal zonu. o_O:rolleyes:
    PS - Mozes mi vysvetlit este jednu vetu ktorej absolutne nechapem ako sa da zneuzivat ? A WARY na 100 dní je jedna z najhorších vecí, čo BP neurobilo správne. Zneužíva sa.
     
  14. FrOg!_Is_Back_[SvK], uvědom si, že tuto hru hrají všechny skupiny obyvatel země. A určitě je rozdíl mezi anglickým lordem, jeho výchovou a mezi masovým vrahem, nebo teroristou, patologickým hráčem, schizofrenikem, sadistou, masochistou. Každý má jinou výchovu, vzdělání a cíle, ale teoreticky mohou hrát DO. Takže odtud jiný pohled na svět, čest, vraždění a život jako takový. Respektuji tvůj názor na svět, hru a žádám o to samé.
    Ani já bych si nedovolil soudit člověka, jen pro to, že hraje jiným způsobem, než ty, jako nulu? A kdo jsi ty? Soudce? Soudní znalec? Tak se zamysli a potom piš. Napsal bych víc, ale nechci body, nebo ban.
     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
  15. zdarec1234

    zdarec1234 User

    A frogu? Co je ti do toho jakej má baghira level? To, že má 19 level neznamená, že je nula. Ty jseš nula, že musíš pořád urážet. Neumíš normálně odpovědět bez urážení.
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Snažím se neodpovídat na takovou zášť spoluhráče, ale i přesto je zde, urážení na fóru.
    Jak může spoluhráč napsat někomu na fóru, že je totálna nula, jenom podle levelu? o_O
    Promiňte, ale pravidla našeho fóra, tohle chování neomlouvají.

    Kdo se vůči jiným cítí nadřazený, jen protože ten druhý je jiný než on, svědčí to
    o jeho aroganci – naopak to ale platí také.


    Naposled se ještě zeptám, jak může něco takového napsat & jak tím přispěl k dané témě?

    Čo to tu čítam? Prečo sa takto hnusne vyjadruje o spoluhráčovi, toto od neho nie je pekné.
    To někdo slušně vyvést z omylu opravdu neumí, tak s urážkami napadne spoluhráče? o_O:rolleyes:

    Pravidla fóra: Frog uvědom si, že čím nápadnějším a nezdvořilejším způsobem se budeš
    zde chovat, tím méně lidí bude ochotno Ti pomoct, až budeš někdy a něco potřebovat ..

    EDIT:

    To že sem za x let nahrál 19 lvl. bylo príležitostným hraním..
    A na margo príležitostného hraní, je to dost velký úspěch.;)

    A jak sem s vlastní lodí (pusat) mohl asi tak dát, touto misi?
    08.09.2021 - 23:45 Mise „Vzdálený cíl“ byla úspěšně splněna!
    Tady krásně vidno, kdo zde skutečně lže. Ten úkol se plní, jenom na x8 mapách nepřítele. o_O:rolleyes: K tomu, již nemám slov.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/21
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.