Chyby Hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Uqwei, 31/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Do vás cpat prachy za poctívé lítaní 14 h den a vy mě pak berete Uridium z npc to je vysměch už tehle hře :)
     
  2. Forkys

    Forkys User

    Dobrý večer Pustatina2,
    pokud ti jde špatně hangár, vymaž si prosím cache, cookies a historii v prohlížeči Po tomto vymazání by ti již mělo vše fungovat jak má.

    Děkuji a přeji příjemný let.
     
  3. Septarzx

    Septarzx User

    Dobrý den,
    u nás chyba není, proto bych Vám ještě doporučil, aby jste si např zkontrolovat latenci Vašeho internetového připojeny

    ʕ ꈍᴥꈍʔ zaujimave fakt..

    hru opravili po dvoch dnoch a toto mi pride..

    ano uz je darkorbit opraveny po dvoch dnoch počuvate aj feeedback od hracov? alebo si stale pojdete svoje? hra bola pokazena a bodka opravili to po 2 dnoch dnes som zapol bez problemov vsetko. to iste mali aj ostatny..troska medzi sebou komunikujte .. lebo toto je katastrofa..
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak pokud na BP kontrolují ''připojenY'' , tak už se tady nedivím ničemu a jestli to byla odpověď z podpory, tak je zajímavá informace, že u nich to chyby není? Vskutku.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. Takže chyba byla u nás, vše ostatní fungovalo bez problémů, jen DO ne. Asi to bude opravdu latencí připojení.:D:D
    To by jeden nepochopil
     
  6. Pustatina2

    Pustatina2 User

    #22 ;)Forkys - Ďakujem za radu. Pomohlo mi to a už to funguje bez problémov.:)
     
  7. Septarzx

    Septarzx User

    Nezmazal so nič a ide všetko ok po 2 dňoch čo BP spadol :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.