Hráč co se nechává sestřelovat?

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Halo(T), 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Halo(T)

Halo(T) User

Zdravím,
    narazil jsem na mapě 2-4 (EIC) u portu na 3-3 (VRU) na MMO hráče, který se nechával na portu sestřelovat. Když jsem ho sestřelil, objevil se znovu a já ho zase sestřelil. A takto se to párkrát opakovalo. Pak jsem si ale vzpomněl, jestli za to náhodou nemohu dostat ban a radši jsem ho nechal být.

Moje otázka zní, kolikrát takového hráče mohu sestřelit, aniž bych za to dostal případný ban?

Taz-mania, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ZOHAN

ZOHAN User

Tak na tuhle otázku ti zde nikdo neodpoví, protože vyhodnocování tzv. pushing taktiky je velice složitý proces, který má různé podmínky i pravidla pro vyhodnocování a každopádně BP na to má interní směrnice, které z pochopitelných důvodů nebude prozrazovat, aby toho hráči nezačali zneužívat.
    A pochybuji, že by ti zde admini napsali jednou větou, co pushing je a co už není.
    Obecně platí, že pokud z hráče máš ještě nějakou odměnu, tak ho můžeš střílet, ale praxe při různých akcích a eventech prokázala, že to nemusí platit a hráči dostali ban za 11 nebo i za 8 sestřelů v krátkém časovém úseku i přesto, že hráč byl v klanu a byla tam válka.:mad::D:eek:

****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  3. Halo(T)

Halo(T) User

Ok, díky.
    Tak jestli někdo dostal permaban za pár sestřelů hráče v nepřátelském klanu tak je tahle hra vážně v háji už :D
    To aby se hráč bál střílet nepřátele, což je vlastně hlavní náplní hry..

4. ZOHAN

ZOHAN User

Tak za první pushing není perma ban, ale ''jen '' 14 dní, ale odpočet 30% bz a cti už zabolí hráče co hrají na hodnost nebo na topku.
    Pak je ještě jeden stupeň trestu a až potom je to horší....

****Lachmed24**** a Halo(T) tohle ocenili.
  5. Halo(T)

Halo(T) User

Jo taak :)

6. čus mě by spíš zajimalo kde nahlásit hráče za pushing na jiných hráčích ktere střílí dokola u protu než se opraví

7. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

8. StalkerSvK

StalkerSvK User

10x na jedného pilota alebo tolko krát dokým sa ti nezačne znižovat odmena mne tak v pohode 100 hráčov nalietavalo za den :D

Sdílet tuto stránku