Chyby Jak správně vložit obrázek na forum?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 1/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji.
    Již několik let zde běžně vkládám obrázky na forum a již delší dobu se mi nedaří sem ho správně vložit a netuším, kde by mohla být chyba.
    Koukal jsem i o5 na návod, který jsem hledal asi jen půl hodiny a nejsem si vědom, že bych někde dle tohoto návodu udělal chybu?
    Používám stránku ctrlv a já ten obrázek po vložení vidím a jiní uživatelé ho nevidí?
    Když použiji jinou stránku na ten screen(třeba lightshot) tak mi to dnes po půlnoci udělalo trochu dost neplechu ve vláknu a ve 2 příspěvcích.
    Když si prohlížím, třeba v bibli Do některé návody(třeba lodě a designy) tak se tam taky občas objeví ten obrázek diskety a za tím pouze to img.
    Taky záleží, na jakém prohlížeči nebo na klientovi se na forum přihlásím.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jak vložit obrázek na fórum

    Lightshot v tomto směre není moc spolehlivý. Vyhodí kliky, háky ale žádný obrázek.
    U něj funguje jenom odkaz.

    Stránka ctrlv je spolehlivá tak na půl, časem obrázek zmizí. I když ho poprvé vidět.
    U něj také funguje odkaz. I když se dá někdy zobrazit, aby byl k vidění. Námaha.

    Doporučuji gyazo a prohlížeč opera. Tam je to, zatím bez problému. I dlouhodobě.

    Zaručená metóda:
    za 1) kliknutí na obrázek
    za 2) otevřít obrázek v nové záložce
    a po 3) skopírovaní celého adresního řádku, který je nahoru v záhlaví stránky webu.
    [​IMG]

    EDIT:
    na konci musí být, koncovka obrázku:
    Většinou jpg, jpeg, jfif. Také gif a png.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/21
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ono zřejmě nejde o to, že neumím vložit obrázek, tady jde o to, proč to z některých stránek nefunguje správně, když to prokazatelně v minulosti fungovalo správně a držím se striktně návodu zde uvedeného na foru?
    To je spíše otázka na odborníky, kteří se v tom nějak více vyznají.
    Díky vložení snímku ze stránky lightshot se mi po půlnoci nějak povedlo lehce zneprovoznit jedno vlákno a na chvilku i celé forum?:)
     
  4. Slušný, to se nepovedlo ani Marice.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Už jsem na to možná přišel, kde je chyba, tak se to někde pokusím použít a uvidíme.:)

    Zkouška 1:
    [​IMG]
    Trochu jsem změnil postup a asi by to mělo fungovat?
    Snad ten obrázek je vidět?

    Pokus 2:
     
    Naposledy upraveno: 1/8/21
  6. Forkys

    Forkys User

    Ahoj ZOHAN,
    obrazek videt neni. Nepouzivej ctrlv.cz. Bohuzel od dob, kdy je na ctrlv premium, tak obcas chodi, obcas ne(zalezi jesli zobrazoval ma premium, ci klikl predtim na nejaky obrazek a potvrdil zobrazeni). Pouzij bud gayzo.com ci postimages.org u nich se to zatim zobrazuje bez problemu.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je mi jen teda divné, že mě se ten obrázek zobrazuje a jiným hráčům ne?
    jen mne zajímalo, jestli někdo netuší, kde tato chyba vzniká? Jestli na stránce ctrlv, nebo zde na foru, nebo ještě někde jinde.:p
     
  8. Problémem je že z dané stránky musíš vložit přímo URL obrázku, které ti stránka nedává. V příspěvku #5 jsi vložil URL https://ctrlv.link/i6W5 což je URL na stránku s obrázkem, ale samotné URL obrázku je https://ctrlv.link/shots/2021/08/01/i6W5.png
    [​IMG]
    Správné URL na vložení na fórum získáš když klikneš pravým tlačítkem myši na obrázek a dáš Kopírovat adresu URL obrázku, pak to bude fungovat.

    Tobě se po vložení s nesprávným URL zobrazí, protože je uložený v cache paměti tvého prohlížeče, ale ostatním hráčům ne, protože forum daný odkaz nedokáže přeložit.
     
  9. Forkys

    Forkys User

    ❦Čοlεκ❧,
    bez predchoziho kliku ctrlv a potvrzeni

    upload_2021-8-2_22-14-31.png

    po kliknuti na ctrlv a znovu nacteni stranky.

    upload_2021-8-2_22-10-50.png

    V chromu by se to melo zobrazovat takto vzdy(pokud nemas nastevene vetsi zabezpeceni), ale otazka zda vsichni pouzivaji chrome ci klienta.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Forkys jako 1 z mála, pro fórum používám operu. Méně často Operu GX.

    Na hru pouze klient a je nastaven tak, že po kliknutí na fórum, spustí přímo operu.

    Na chrome mám velice špatnou zkušenost. Navíc, reklamy se na něm nedají vypnout.

    S vkladaním obrázků na fórum, je to v pohodě. Jenom Lightshot se nedá, aktuálně použít.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.