Podpora jak zadat obecný dotaz na platební podporu?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 15/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nějaké bližší(vysvětlující přesné bonusy) informace k valentýnským nabídkám v obchodě, co nelze nekoupit?
    Osobně bych chtěl poznat člověka, který dělá pro tyto nabídky konkrétní, nic neříkající popisky a bližší informace nikde. Skvělá obchodní taktika zřejmě?
    Někdo to koupí a vůbec netuší, co vlastně může očekávat a jestli to vůbec i funguje?
     
    Naposledy upraveno: 15/2/22
    pepan70 a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - nikdy si nekupoval "macku vo vreci?" :D Co sa tyka presneho obsahu, tak si musis napisat na platobnu podporu, pretoze my nedostavame velmi info o tychto balickoch.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, AAhoj, je hezké, že jsi zareagoval na můj příspěvek. Na svém profilu, když ses vrátil do týmu, jsi napsal toto :
    Nebudu to blíže komentovat, protože nechci ban.
    Jen se pokorně zeptám, jestli jsi už ty někdy jako hráč psal na tu ''platební podporu'', protože já netuším, jak se tam do toho jejich přednastaveného formuláře píše obecný dotaz ohledně popisu nějakého zavádějícího balíčku?
    Do dneška jsem si bláhově myslel, že psát na platební podporu s nějakým obecným dotazem-problémem vůbec nejde.
    Nechci si zase připadat jako před pár lety, kdy jsem si dal 6x kolečko : forum, podpora a platební podpora.
    To jsem řešil zavádějící a do dnešní doby neopravený nepřesný popis : nejlepší bonusové balíčky.:mad::(:mad:
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - informacie ku hre, nie k platobnej oblasti. Je tam rozdiel.
    Za dalsie informujem hracov v oblasti hry a pokial nam BP neposkytne informacie, neraz to musim otestovat v hre na svojej lodi. No balicky si isto nebudem kupovat na otestovanie, preto jedine, co mozem spravit je poslat ta na platobnu podporu hry, ktora ked riesi payment sekciu, tak musia mat urcite viac informacii alebo ich ziskat.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Tohleto všechno chápu, já jen nevím, jak se píše na platební podporu obecný dotaz, když jsem nic nekoupil, tudíž nic nereklamuji?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - nasiel si nejake pravidlo, ze platobnu podporu mozes kontaktovat len s reklamaciou? Nemylis si to nahodou s reklamacnym oddelenim, ktore maju niektore firmy?
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    ahojte. Ať nezahlcuji jiné vlákno, kam to nepatří.
    Punishere?
    chci psát dotaz na balíček v obchodě na platební podporu
    kliknu na záložku : podpora
    potom vyberu záložku ? problém s platbou
    přesměruje mě to na formulář, kde se nedá nikam napsat obecný dotaz
    https://ctrlv.cz/mA1O
    tak jak mám tedy správně postupovat?
    --------------------
    Punisher, Já pouze netuším, jak kontaktovat platební podporu s obecným dotazem ke hře?
    Koukni se prosím sem :
    jak zadat obecný dotaz na platební podporu?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/9/22
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - prispevky som presunul sem, kedze sa jednalo o duplicitu a zahltavanie nespravneho vlakna. Obecny dotaz k hre mozes polozit na fore, avsak payment balicky su cosi ineho. Pokial nam BP neposle obsah balickov, tak tymi informaciami nebudeme zial disponovat. Ja som uz davnejsie ziadal, aby nam zasielali kompletne popisy balickov v paymente, lebo hraci si nekupia balicek, ked netusia co je jeho obsahom alebo informacie k balicku nie su uplne jednoznacne.
    A koniec koncov, ak by si si nejaky balicek zakupil a domnieval sa, ze si neobdrzal, co si mal, koho by si kontaktoval? No predsa platobnu podporu a ako by ona vedela, ci si obdrzal vsetko, co si aj mal? Samozrejme musia mat kompletne obsahy balickov, inak by nedokazali predsa overit, ci si obdrzal vsetko, co si mal. Tak to je dovod, preco som ta poslal na platobnu podporu.
    A platobnu metodu mozes pouzit taku, ktoru by si s velkou pravdepodobnostou vyuzil na nakup daneho balicka.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pražáček, Podle čeho usuzuješ, že řeším platbu nebo reklamaci? Chápu, že jsi zde nový, tak se rozkoukáváš?
    Já řeším popis balíčku a dle rady admina se mám zeptat na platební podpoře, tak zde řeším, jak se tam dá napsat, aniž bych cokoliv koupil, tudíž nemohu ani nic reklamovat- logicky ne?

    Punisher, Chápu, že můj styl vysvětlování je někdy nepochopen,zkusím to znova.
    1.chci napsat na platební podporu
    2. dám: podpora, tam zakliknu : problém s platbou
    3. vyskočí mi předtištěný definovaný formulář, kde musím zadat způsob platby(nic jsem nekupoval ), aby mne to pustilo dále
    4. nevidím nikde možnost se na cokoliv zeptat, nebo upřesnit, jen dole je kolonka : přiložit soubor, kde jsem v minulosti při komunikaci s touto podporou něco i psal, dával tam screeny a stejně to nikdo nečetl, ani nerozkliknul
    https://ctrlv.cz/oEVf

    Je můj popis problému dostatečný a je celý špatně a nebo se tam píše nějak jinak?
    P.S. Četl jsem ten popis balíčku asi 56x po sobě a možná mi to už došlo, jak je to myšleno od BP.
    Napíšu svůj názor, jak to asi je?
    Začne akce, začnu plnit mise, udělám je všechny. Zakoupím balíček v obchodě, kliknu na vyzvednout permanentku a ty doplňkové odměny budou připsány v podobě těch klíčů v permici? Takže nic navíc, jako bych tu permici koupil za uridium.
    Mají to prostě nepřesně popsáno.
    Abychom zjistili, jak vlastně perfektně pracuje jedno speciální oddělení BP tzv. ''kontrola kvality'' stačí se podívat na popis v permici po jejím vyzvednutí .:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    https://ctrlv.cz/RORQ
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - pokial tam uz nie je kolonka, kde by si upresnil informacie, tak musis napisat klasicky na podporu (vseobecne otazky) a tak sa spytat.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.