jak zjistit svoje ID hráče

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jajinek, 16/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jajinek

    jajinek User

    Zdravím. Byl mi asi ukraden učet, podpora potřebuje moje ID který si ale nepamatuju, je nějaká možnost jak ho dohledat. Po 13 letech poctivého hraní by to celkem dost zamrzelo. Dík za rady
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *brutus*

    *brutus* User

    pokud ho nemáš někde napsané tak asi těžko,jedině nějáká starší komunikace s podporou v emailu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jajinek

    jajinek User

    Bohužel ho zapsaný nemám. V emailu je že jsem jednou měnil přihlašovací udaje, ale už mi to nejde rozkliknout.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    jajinek, ?, Pokud mi sem nakopíruješ tvůj herní nick a pokud je aktuální a nikdo ti ho ještě nezměnil a připoj k tomu server na kterém jsi hrál, tak se dá zjistit tvé ID účtu, protože je to veřejná informace.
    Pokud jsi měl účet založený před spojováním serverů, tak mi napiš původní server, např. cz2 a tak.
     
  5. jajinek

    jajinek User

    MůJ herní nick byl Hringhorni a server evropa východ - czech. Datum registrace 4.11 2009 jako caryfuk73 server cz1. 27.6 2012 změna nicku na ENDEmit a od 26.1 2013 do současnosti Hringhorni. Nejhorší je že fakt nevim jak učet někdo ukradl, protože jsem nikdy na nic neklikal, na to jsem si dával pozor. Naštve to, přes 4000 hodin poctivýho hraní a to jsem nebyl uplně full. Neměl jsem spartany, ale zase byly tři plusový lodě a přes 60 modulů. Jako znova začínat od nuly, to už bych fakt nedal. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

  7. jajinek

    jajinek User

    Zdravím. Bohužel odkaz mi nic neukazuje. Herní nick Hringhorni je správně. Naposledy jsem se přihlásil někdy před týdnem dopoledne a cca o dvě hodiny později už mi to psalo že učet neexistuje. Předpokládám že pokud byl ukraden, tak první co ten z..d udělal bylo že změnil herní nick a heslo. Jenom nechápu jak se mu to povedlo, když jsem svoje přihlašovací udaje nikam nezadával a nic podezřelého nerozklikával. Na to jsem si dával bacha. Dík za kooperaci
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    jajinek čítal si aj toto? Bezpečnosť účtu

    veľmi silné heslo, ktoré s nikým nezdieľaš ako je toto:

    Varianta 5. bezpečná varianta hesla. (kombinácia 62 znakov)
    heslo 10 znakov, bez českých znakov, kombinácia veľké+malé písmena a číslice;

    by nemalo byť také jednoduché pre zlodeja účtov, také ľahké prelomiť ho. ;)

    EDIT: Dúfam, že nám vravíš pravdu.

    Inak platí: Změna politiky ukradených účtů

    Mnohem horší je, když Ti vykradnou bankovní účet.

    Není to poprvé, když se něco podobného na fóru řešilo:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/odcizeny-ucet.112491/
     
    Naposledy upraveno: 20/10/22
  9. jajinek

    jajinek User

    Jo, vím že je to i moje chyba , heslo mělo jenom 7 znaků. Něco málo peněz jsem tam i naposílal, ale vždycky jenom přes paypal, nikdy ne přes učet. Bez ID mi s tím podpora asi ani nepomůže, vtipný je že mi od BP přišel dotazník jak jsem spokojenej se službami podpory. :) Nejvíc mě sere ten čas strávenej hraním absolutně zbytečně. Znovu začínat nehodlám, poctivým hraním se dostat na nějakou uroven, to jsou zase roky hraní a na temnou stranu nevstoupím. Nebavilo by mě to. Asi se poohlídnu po něčem podobným na odreagování po práci. Nějakej tip?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Drift1

    Drift1 User

    Nedával si někdy na youtube nějaký návod nebo video s titulní stránkou? Tam by mohlo být viditelné
     
  11. jajinek

    jajinek User

    Videa jsem nedával, ještě mě napadlo jestli by ID nešlo nějak ziskat třeba z žebříčku. Když byla první akce astrální brána, tak jsem byl na 4tém místě a bral titul.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Teď jsem zkoušela starý meily najít a našla jsem meil z roku 2010. Rozklikla a našla ID. Tak se tam ještě pohrab a třeba najdeš co hledáš. Nebo pokud jsi soutěžil někdy tady na foru, tak tam bys své ID taky měl najít.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše sem napiš nějaké bližší info, kolik bz, cti, ranků, kolikátý v pořadí jsi třeba byl a podobné údaje.
    nebo v nějakém eventu, kde jsi se naposledy umístil a pamatuješ si to.
    koukni pořádně na ten e-mail, nerozumím tomu, co ti tam nejde rozkliknout.
     
  14. jajinek

    jajinek User

    V žebříčku jsem byl okolo 1200 místa. Hodnost kapitán začátečnik, level 21. Ranky ani bz jsem nehonil, spíš jsem jenom plnil eventy a denní mise. Už jsem se smířil s tím že učet je pytli. Škoda, měl jsem pár dobrejch modulů, třeba plus 10% speed na pusat plus byl luxusní. Stejně už mi učet nikdo nevratí. :( Znova začínat nebudu, tak třeba časem objevím něco zábavnějšího.:) Každopádně všem dík za pomoc a rady.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. M235i

    M235i User

    Můžeš začít od začátku jako poctivý hráč, a když tomu budeš věnovat dostatek poctivého času tak z tebe bude dobrý pilot :) tato hra potřebuje poctivé nováčky aby BP vyděl že tu ještě naděje je
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Jestli zrovna tohle BP... to, no, ehm, uvidí, mohl by to vypnout.

    Jestli to opraví, klidně mě smažte. Sorry a dík.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.