Chyby Je možné se nějak sám v GG zabít?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .-****LOL****-., 18/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .-****LOL****-. - aj v brane je radiacna zona, takze by malo byt mozne sa tam zabit (mimo NPC). Po ukonceni kazdeho kola by mal byt hrac po par minutach umiestneni na zakladnu, pokial nepojde do dalsieho kola, to bolo aj opatrenie voci tomu, aby hrac neostal visiet v brane.
     
  2. Jenže můj hitbox je uprostřed mapy a i když vletím do radiační zóny, nic se mi neděje a nestane, screen souřadnic, že jsem v radiační zóně a nic se neděje.

    Už jsem v té bráně stucknutý několik hodin. Zútočit na zbylé NPC nemůžu a nemůžu se zabít. Nehledě na to, že se mi odečítají boostery...

    [​IMG]
    [​IMG]

    Všimněte si P.E.T.a na radaru, ukazuje moji aktuální pozici hitboxu, proto není "u mě". Zároveň se podívejte na souřadnice na radaru a že mi radiační zóna nic nedělá.

    Evientně to nelze vložit jako obrázek, tak to vložím jako odkaz na obrázek, nechci porušit pravidla webu, ale evidentě vložení obrázku nefunguje.

    https://ctrlv.cz/bSvo
    https://ctrlv.cz/Infi
     
    Naposledy upraveno: 18/10/20
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .-****LOL****-. - mne osobne sa uz par krat stalo, ze som siel do dalsieho kola a proste mi neukazalo HP, stit, stihacky, formaciu, moduly lode. AKo keby ma to seklo. Tak som vypol hru, premazal cache, znovu siel do hry a uz mi to slo. Vyskusal si to?

    Podla obrazkov sa tvoja lod nachadza v strede, kde mas aj PETa. Kazdopadne mozes aj podporu poziadat o rucne prehodenie na zakladnu.
     
  4. Ano, smazal jsem ve vašem klientu mezipaměť, ale nepomohlo nic. Jediné, co mě může pomoci je restart serveru nebo ruční přehození na základnu. Pokud hru zavřu, stejně jsem aktivní, jelikož se mi spotřebovalo všechno PET palivo, i když jsem to měl zavřené přes hodinu, k automatickému odpojení nedojde v bráně.

    Napíšu na podporu s odkazem na toto vlákno.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Ano, nepomohlo.

    Jsem evidentně v kódu hry zaseklý na jednom místě a svým chováním tuto skutečnost nemohu ovlivnit. Tento problém je nezávislí na zobrazovacích prostředcích (prohlížeč či klient na tomto nehraje roli). Tato chyba jak už jsem psal souvisí na 100% s používáním nových PET mechanismů poblíž teleportačních portálů.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .-****LOL****-. - aj si premazal cache pri vypnutom prehliadaci, nez si sa prihlasil do hry? V klientovi si pisal, ze ano, ale ci si to spravil aj v prehliadaci?
     
  8. Právě jsem to zkusil, nepomohlo. Smazal jsem všechnu cache od počátku věků před přihlášením.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Díky, zkusím.

    Nemůžu provést tuto akci, protože se nemůžu žádným způsobem "logoutnout" neboli odhlásit. V GG nefunguje logout a zároveň i automatické odhlášení po časovém limitu neaktivity. -> hangár mi bude vždy psát, že nejsem na domovské stanici.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    .-****LOL****-. prvý krok zachováš tým, že dáš krížik na okne.
    Potom postupuješ podľa tých bodov a inštrukcii.
     
    Marvin_Mrdá_Mrtvoly a bhagira22 tohle ocenili.
  13. Díky, ale tento potup už nemůžu ověřit, jelikož jsem byl právě podporou manuálně přesunut. Děkuji za pomoc. LOCK!
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.