Klan

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dotar5eP, 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dotar5eP

    dotar5eP User

    Ahoj piloti.

    Mám takový otravný dotaz. Neptám se na to jak mám vytvořit v klanu hodnost, ale zajímalo by mne proč mi ta Hodnost nejde vytvořit. Zadám jméno funkce, kliknu a nic se neděje.... cca 3 týdny zpět jsem jednu hodnost smazal a když chci vytvořit novou tak to nejde...Nemohlo by to souviset s tím, že jsem jednu hodnost zrušil ? je tam nějaký interval kdy budu moct zase hodnost vytvořit ? Koukal jsem do herní bible nic tam neni. Děkuji za rady:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    koukni se sem : #3457 a zjistíš, že je to chyba ve hře.
     
  3. nejde to, nahlašoval jsem to jako technicky problém ale zatím se nedostavil výsledek zda je to nahlášené a bude to opravené tak hold čekat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    dotar5eP problém s vytváření funkcí v klanu je nahlášený. Kdy bude provedena oprava zatím nevíme.
    Příště směřuj svůj dotaz do diskuze Diskuze: Klan a nezakládej duplicitní téma.

    Na dotaz zodpovězeno, duplicita.

    LOCK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.