Klúče od obsidiánových boxíkov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †»BiБ»«Ðєfєcт«†, 21/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    zaujímalo by ma prečo sa nedajú postaviť kľúče do obsidiánových boxíkov, pričom akcia na ne beží. Neviem ich nájsť ani v montáži ani nikde inde okrem payment-u v obchode. Ďakujem.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak asi takto : tato otázka už tu dnes padla, potom zde máš vlákna, kde se hlásí chyby nebo bugy a ještě je tu diskuze k pirátským bednám?
    Kdyby každý, co sem přijde a zeptal se na to samé v novém vláknu, jak by to tu vypadalo?
    A další povinné čtení pro tebe : #3
     
    Naposledy upraveno: 21/3/20
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nepoučuj ho až tak moc. Také mi dnes, nejde najít plánek na obsidiánky v montáži.

    †»BiБ»«Ðєfєcт«† nahlaš to jako chybu zde:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/hlasenie-bugov-chyb-v-hre.107492/
    podle pravidel, které jsou k prvnímu postu a v této témě uváděné.

    Nebo o tom psát a diskutovat tady: https://board-cs.darkorbit.com/threads/diskuze-piratske-bedny.1756/
    Místo toho, aby si zakladal duplicitní tému. Bylo by lepší přečíst si také: Jak správně přispívat na forum

    To je z mé strany úplně vše. Přeji Ti příjemný let v této vesmírne hře. Mnoho zdarů pilote.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Áno táto otázka tu už padla, ale len si ju presmeroval do diskusie a tým to skončilo. Ďalej, ako mám vedieť či je to technická chyba alebo zámer? Keby že sa to spýtam v diskusii, tak mi na to max. bežný hráč odpovie "neviem". Pozeral som Popisy/glosář - herní bible aj Abecední seznam témat, kde je o tom napísané to čo som priložil v linku v predošlej odpovedi.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

  7. Clypsso

    Clypsso User

    21:38 kluče k obsidianským bedniam sa už zobrazuju v montaži :)
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Clypsso Děkuji moc, jdu si nějakou obsidiánku již konečně sebrat. Hlavně, že již to funguje.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    A hlavně se nám nezapomeň pochlubit, kolik jsi si jich vyrobil a cp jsi z nich získal?
    P.S. opravdu jsi mi napsal zde #5, že ho nemám poučovat a začneš ho poučovat odkazy, které jsem už uvedl já? ne néé:p
    #logikanepustíže?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Igor-Matovič tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.