Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - uz mi ich padlo na lootboyi dost. AK si ten kod este nepouzil n svoj ucet nikdy, tak skus si tam vytvorit ucet a mozno ti padne ;)

    MasterCard... - odkial mas informacie, ze ten kod je len do urciteho levelu?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, ??? Třeba to tam i u toho kodu píšou?
    Myslím si, že ty kupony fungují pouze jen na nově založené účty ne?
    https://ctrlv.cz/meAa
     
    soudce_z_Lídlu tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak mi povedz, ze preco mi to slo na ucet, ktory mal vyssi lvl a dlhu dobu bol zalozeny hm? Nebol to absolutne novy ucet.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, A ty mi povedz, prečo som ja musel urobiť nový účet cez ten ich link?
    Tato hra má své anomálie a i ty kupony fungují někdy jak chtějí.:)
    P.S. Ono těch kuponů je taky vícero druhů a liší se i obsahem a o tom jak mají správně fungovat můžeme pouze zde polemizovati až do skonání světa.

    Admirále? tak honem
    • Vengeance ship
    • G3N 7900 speed
    • SG3N B02 shield
    • 7 days Premium
    This code is redeemable once until 31.12.2021. A cash payout is not possible.
    You can claim this reward until 31/12/2021
    Your personal code
    DTBQ-KXYP-S9D7-7TYN
     
    soudce_z_Lídlu tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - neplati to len pre novy ucet, pretoze som ho upouzil aj na ucet, ktory mam uz 5 rokov zhruba a slo to nan. Avsak tento druh kodu je mozne pouzit pre kazdy ucet len raz. Hold treba skusit a ked to nepojde, tak nic sa nedeje a ked to pojde, tak sa to urcite zide. ;)
     
  6. Alyctro

    Alyctro User

    nejake kupony? nič? :) nebude nič?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bodaj by nebol platný. Píše sa mesiac február a rok 2022.

    To samé platí aj pri kupovaní potravín v obchode.
    Nikto predsa nekupuje výrobky s dátumom spotreby po funuse.
     
    maronon tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ohladne tych kodov na Lootboyi som kontaktoval podporu Lootboya a zial musia ich kontaktovat priamo zamestnanci alebo kontatel BP, aby s tym nieco spravili, takze nase forum viac spravit nemoze.
     
  9. Punisher je hezké že píšeš na podporu ale tím nic nevyřešíš :cool: vyřešil jsem to jinak a svůj prémium mám zpět, ale jelikož mi tu mažete příspěvky tak tu rady dávat nebudu

    -baghira2- je rozdíl mezi nákupem a Lootboy marketing, jak to funguje a na co použít to se dočteš ve všeobecných podmínkách ;)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MasterCard... - a cudujes sa, ze preco? Ak budes mat miernejsie komentare voci BP, tak budis. Ale predsa len tato diskusia je zamerana na kody a nie o tom, co si tam uvadzal. Je rozdiel poskytnut radu spoluhracom a navazat sa do BP, nemyslis?
     
  11. Máme tu veľkonočný kupón, ktorý obsahuje 10x DMG-B01, 10x SHD-B01, 75x EE, 10,000x RSB-75, and 15x Booty Keys.

    EASTERDO2022 *

    *Voucher valid until 18th April, 2022

    Prajem šťastnú a veselú Veľkú noc ;)
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok,dik za info o kupone, potesil
     

  13. Registrován(a) od:
    12/12/14 a nevis kde napsat kod? kolik te stal ucet?
     
  14. Drift1

    Drift1 User

    ChorazyTorpedaChorazyTorpeda hodnota učtu tě zajímat nemusí. Kod napíšeš když klikneš na hlavní stránce na kupon a tam ho zkopíruješ.
     
  15. Charlie

    Charlie User

    Príspevky zmazané a body udelené podľa zásluh
     
  16. Jako je fajn že BP dalo vejce pomocí bonus boxy ale taky by mohly udělat konečně aktualizaci takových boxů důvod?
    Proč furt padají kupony na opravu když ve hře nejsou již dávno potřeba a jsou zbytečné!
    Místo toho bych tam přidal něco jiného co by člověka oslovilo :)
     
  17. informer

    informer User

    Nechápu, proč byl smazán můj skvělý postík a proč nebyl smazán i tento duplicitní postík, tudíž OT a ještě dokonce nahlášený příspěvek?#594
    P.S. mohli by dát do vajíček více ohňostrojů, protože ty patří k velikonocím jak čert ke krucifixu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. Charlie

    Charlie User

    Predpokladám že si iba robíš srandu, ale body Ťa aj tak neminú.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/22
  19. Drift1

    Drift1 User

    CharlieSheppard - nevím jak u tebe ale mě opravovací kupony pomáhají až dost. Aktualizaci by to chtělo pro něco perspektivního ale kolik by tu zase bylo pláče že hráči 24/7 si koupí dvojnásobek a vydělají na tom?
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Charlie je to hezké, že za duplicity a spam dávaš trestní body, ale druhého Borata tu skutečně nechci.
     
    zdarec1234 tohle ocenil(a).