Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Honzin

    Honzin User

    Nevíte někdo kódy Platí 7 dní od 29. 1. Do 04.2.?
    Nebo je to jinak?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - toto je pre tych, co pouzivaju PSC ;) Ja som to tiez aktivoval najskor na jednom ucte potom na druhom a na tom prvom mi to uz neslo znovu aktivovat a pouzit, tak som to pouzil na tom druhom ucte. Som rad, ak to este niekomu inemu pomohlo, no mne to uz neslo pouzit znovu na inom ucte, lebo vypisalo, ze sa to nepodarilo aktivovat.

    Honzin - mne ten email dosiel 24.1. Cize do 31.1. ho treba uplatnit, co tam je aj vypisane, ze len 7 dni je na to. Neviem ci aj ostatnym prisli v ten isty den tie zlavy alebo neskor.
     
  3. PanMajster

    PanMajster User

    vyskusal som 1. kod od Toma a -----> https://ctrlv.cz/Rll3 akurat neviem teraz ze co mam spravit pretoze to ze je to platne len do 31.1.2017 som si precital neskoro a nakupovat uridium sa oplati len cez helix tak teraz neviem ci nechat ntbkk nonostop zapnuty s otvorenym oknom do helixu alebo co a ako..

    PS: predpokladám že aj ked sa kod uplatni, stale je platny pokial sa opravdu nezrealizuje nejaka platba pomocou neho :)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/18
  4. Honzin

    Honzin User

    Dneska je poslední den Jak uplatnit kódy. Taky jsem to chtěl zkusit ale tipli v Tescu ve Fortuně službu prodeje PSc..
    Beru to s humorem koupil jsem si kilo vepřového,nedělní menu vepřová pečeně a bramborová kaše.:)
     
    Naposledy upraveno: 31/1/18
  5. Tomas91

    Tomas91 User

  6. zdravim 4 a 5 fentuara ma ist tento kod DOSUPERSUNDAY ale nejde preco ?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    A tiež sem: captcha-captcha-captcha

    Borat napísal: Je víkend takže zbytočne niekto očakával opravu. V pondelok to dúfam opravia a verím, že aj kód znova aktivujú.

    Budeme musieť teda, počkať do zajtra. Bohužiaľ. Nakoľko toho kódu škoda, je za neho veľmi pekná odmena.
    A v utorok 6. februára od polnoci, už definitívne prepadne. Hádam to behom 5. 2. 2018 predsa len stíhnu. ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/2/18
  8. josef402

    josef402 User

    s jejich:) rychlosti ;)opravářského tymu F 1 :rolleyes:o tom dost pochybujio_Oo_Oo_Oo_O
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - odpust si ten sarkazmus. Po vikende sa na to hned pozru. Problem je globalny, take veci su prioritou a riesia sa vo velmi kratkom casovom rozpäti.
     
  10. josef402

    josef402 User

    ok:)zitra se ukaze:)
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak malá soutěž s anketou?
    Opraví dříve aukci nebo kupon, nebo se v úterý omluví, že se to bohužel nestihlo, že to by bylo mnoho a mnoho programování?:p:rolleyes::rolleyes:o_O
     
  12. ZOHAN : můj tip je čtvreční omluva (omluví se už dřív) a nový kupónek na víkend malinko osekaný od toho co je teď.

    Otázkou je jestli to mám zístra nějak zkoušet v průběhu dne nebo na to rovnou kašlat. Už jednou se mi stalo že ve stejném případě (problémy) jsem podobný kód neuplatnil, protože chodím do práce a nemám čas tady vyhlížet jestli už se to rozhodly sparvit nebo se po 5 omluví a nakonec to zruší nebo dají kód jen na jeden den.
     
  13. Já mám takový dojem, že zkouší naši trpělivost. Je to v krátké době snad podruhé. Divím se, že vás baví se ještě rozčilovat. Zatím se neopravují podle mě důležitější věci, tak nějaký kód nás nemůže rozházet. Ale malá naděje stále žije!:D
     
  14. Kód pořád nefunguje.
    Takže na to kašlou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. josef402

    josef402 User

    ja ze pouzivam sarkazmus hm hm :):):):) a co teda pouziva tym F1 ;););) a ty punisher :D:D:D:D:D:D takze globalne to je tam :rolleyes::rolleyes::rolleyes: jako vzdy:oops::oops::oops::oops::oops::eek::eek::eek::eek::eek:
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. Sentiero

    Sentiero User

  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak ve čtvrtek. Doufám, že vtedy už tyto roblémy s captchou definitivně zmizí. ;)
    Dík za radu Sentiero.
     
  19. Honzin

    Honzin User

    Ano zmizí baghíra tento problém se opraví neboj se.