Login do Hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kaloww, 30/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kaloww

    Kaloww User

    Potřebuji poradit nejsem schopný jse lognou ani na hlavní stránku hry a je jedno jestli přes prohlížeč nebo klienta....prostě vyplním přihlašovací údaje a dám přihlásit a v tu chvíli se opět načte uvodní stránka na přihlášení.....Na podpoře chtějí moje ID ze hry ale to nejsem schopen dát jelikož se nedostanu na hlavní stránku hry.....přijde mi to že bud jsou tam navedení a nebo jsi píši na podpoře s počítačem :D
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  3. Kaloww

    Kaloww User

    Tak prý jsem dostal ban na 14 dní za bugování úkolů :D já nevěděl že denní úkoly z předešlého dne nemůžu plnit další den zároveň s ostatníma ten den je to prý bugování :D ,hlavně že tam mají čas 24 hod od vyzvednutí ukolů :D
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No to je pro mě taky novinka, je to trochu padlý na hlavu. Takovou krávovinu řeší a na prográmky s....:rolleyes:
     
  5. To jako pokud teď přijmu denní úkoly, dodělám je zítra, pak by měly teda naskočit zítřejší, tak je nesmím přijmout? To asi ne, ne?
     
  6. Kaloww

    Kaloww User

    Já ani nevím co je to ten Deluxe balíček :D, to že občas proklíkám nabídky balíčků abych viděl co z nás BP tahá není bugováni :D,žádné odměny navíc jsem jsi nevybíral,v žádném žebříčku jsem se neumistoval :D nebo o tom ani nevím :D prostě to od BP pro mě znamená jedinné že už to hrát nebudu když člověk skoro ve hře nic nedělá a dostane ban pro mě je tato hra už bezvýznamná :). DOufám že aspoň podpora vyhoví žádosti o smazání mého účtu teda :D aby mě to nelákalo zase se vrátit :)

    MOD může kdyžtak lock nemám k tomu co již dodat já zapoměl že jejich systém je bez chyby :)
     
    Naposledy upraveno: 31/12/20
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.