LoW a server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sagto, 11/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sagto

    sagto User

    Může mi někdo prosím vás vysvětlit, proč mě vždy server vyhodí vyškrtne ze skupiny a díky tomu nemůžu ve skupce prostě dodělat LoW? Dneska už po několikáté a už j to jako až moc otravné.
     
  2. lebo tato hra je ***** kupim premium a dizajn nikde je to sracka
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    ▲ŦĦΣ•ПΣO•™SK▲ Na fóru se vyjadřujeme slušně. Projdi si Pravidla Fóra. Děkuji.

    sagto Asi je to chyba. Když dávali narozeninovou bránu, asi tím něco museli domrvit.
    Skus to popsát podrobněji zde: Ohlašování technických problémů ve hře
    Dodej své id, server, trasování, ping test a speed test. Podle vzorového listu.
    Díky těmto informacím, Ti pak moderátori mohou pomoct.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  4. sagto

    sagto User

    Ping test a speed test je k ničemu. Prostě mě to vyhodí a nabídne spojení. Člověk klikne a zámrz. Tak relog. Okno zavřu otevři startnu a ejhle nejsem ve skupce. A navíc, jak mi chcete pomoc? Ztracené Uridium mi nikdo nedá a celá debata bude "máš špatný internet", což je argument úplně geniální a úplně špatný, když při novém spojení je odpověď serveru nulová. Kdyby mě to nevyhazovalo ze skupiny a pak bych neskákal do nové low, když mi pošlou skupku, tak mě to tak neštve. A ztratit 5 low po 5-té vlně je dosti mizerné.
     
  5. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Nechci dělat chytráka, ale když je nějaká speciální akce, dnes lehká a těžká brána a navíc k tomu celý den Ice Meteorit a ještě dárečky, tak není úplně rozumné, jít do jakékoliv brány. Je lépe počkat, než aspoň něco z toho zmizí.
     
  6. baghira2 a ty si co nejaky moderator,? nevidim nič pri nicku tak sa staraj o seba dakujem
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    ▲ŦĦΣ•ПΣO•™SK▲ prídeš rovno nadávať sem na fórum. A hráčovi si vôbec neporadil.
    Naštuduj si pravidlá, než opäť začneš útočiť. A prečo by hráč, nemohol poradiť hráčovi?

    sagto Prepáč, ak som sa Ťa tým dotkol.
    Ale len vďaka tomu, že dodáš svoje vlastné trasovanie, Ti môžu moderátori a v tejto veci, snáď pomôcť.
    - Ak je to v ich možnostiach a v ich dosahu. Ak je ten problém už vyriešený, tak šlo o systémovú chybu.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    bhagira napsal :
    Kde prosím tě chodíš na takové informace. Účet, na kterém létám aktivně byl i na kontrole a přezkoumání na centrále BP a bylo mi řečeno, že mám mnoho věcí v inventáři, proto se mi dějí věci, které se mi běžně dějí a napsat, že to na 1000% není internetem je hodně zavádějící a nepochopil jsem tvoje slovní spojení : systémová chyba?
    Který systém máš konkrétně na mysli?
    Momentálně díky volnu hraje samozřejmě více hráčů i nehráčů, je spuštěno vícero novinek i akcí a po update montáže mám docela velký problém s portováním, ale na jiném počítači ve městě a na jiném poskytovateli internetu se mi toto neděje, takže opravdu netuším, čím by to mohlo být.
    Jen doufám, že po skončení všech ''zimních'' akcí zmizí z mapy i ty ledovce tak snad si to potom konečně nějak nakonec zase sedne.:rolleyes:
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Není moderátor, ani já nejsem. Nicméně nevidím důvod, zde psát o exkrementech. A pokud máš tu potřebu (popřípadě nějakou takovou úchylku), najdi si fórum, které je na to zaměřené. Popřípadě to piš svým dětem, rodičům, partnerce...
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.