MHH 27.8.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kelbel, 29/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kelbel

    Kelbel User

    Chcem upozorniť že počas trvania MHH 27.8.2014 som si poslal pár sms na kúpu uridia a spätné sms mi dorazili až dnes a nepripísalo mi 3-násobne množstvo ale normálne. Prosím o vyriešenie problému lebo ako som písal nebola to 1 sms ale viac a aj pár eur. Ďakujem
     
  2. -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ja mam taktiež rovnaký problém.
     
  4. -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. takže mám napísať na podporu?
     
  6. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Naposledy upraveno: 29/8/14
  7. »PΣΘΡŁΣ·ΛWΣSΩMΣ«²°¹³ Jako hráč tě nesmím poslat na podporu hry. To smí jen moderátor nebo administrátor. Ovšem, já bych to tam řešil, protože na fóru ti s tím pravděpodobně nepomůžou:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ja som tam už napísal a čakám na odpoveď :)
     
  9. Leon

    Leon Guest

    předpokládám, že jsi psal na platební podporu.
     
  10. Leon

    Leon Guest

    musíš tedy počkat na odpověď od nich.
     
  11. No, takže prišla mi odoved od podpory, citujem:
    01.09.2014 07:37
    Děkujeme za tvůj dotaz. Tvoje platba došla bohužel až po speciální banking akci, takže ti už proto nemůžeme bonus připsat.
    Uvědom si prosím, že takové akce probíhají vždy v časově omezeném rámci a platbu je nutné provést a dokončit v tomto čase.
    Tvůj ticket byl uzavřen.
    SMSky som posielal 27.8.2014 o 19:54 a 19:56 a nechápem prečo neboli zahrnuté do MHH...
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    »PΣΘΡŁΣ·ΛWΣSΩMΣ«²°¹³ pretože medzi tebou a BP je tretia osoba, sprostredkovateľ, ktorý má na starosť prevedenie platby od operátora na účet BP. Ak tento sprostredkovateľ nedoručí platbu v čase MHH, ťažko vie BP, kedy si SMS poslal. Toto si treba riešiť s príslušnými orgánmi, bohužiaľ na fóre ti nezodpoviem technické veci ohľadom doručenia platby, kedže na tie platby nevidím.
     
  13. Tak tady může být chyba u tvého operátora nebo u firmy co dělá banking pro DO. Pravdu se tedy asi nedozvíš, a nebo jsi se ji dozvěděl. Mě jednou nedošlo vůbec nic, jen mi to strhlo kredit. Takže, tobě přišlo alespoň něco.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. raikou243

    raikou243 User

    Já bych si troufl říci, že chyba je u tzv. agregátora - ten poskytuje to placené číslo a zprostředkovává platby. Poslední dobou (1t.) blbne velmi často - jsou na to min. tři topicy - jednou to někomu platbu vůbec neuznalo a téměř si tam vyléval zlost, tady se to zase připsalo později... No, došlo k poškození koncových zákazníků (nedostali nic / dostali mimo MHH a tímpádem 1/3 ) tak by s tím podle mě měl BP něco udělat (minimálně kompenzaci).
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Treba napisat na platobnu podporu,my to tu nemame jak preverit dane platby.Ja osobne som posielal uz velmi vela sms zo zaciatku a nikdy som nemal problem,ze aj ked prisla pozdejsie,tak trojnasobok uridia som dostal.Ale uz dlhsiu dobu vyuzivam PSC,myslim si,ze je to najlepsi sposob kupovania uridia atd... ;) Navyse kto ma tam ucet v MY PSC,tak moze mat za platby rozne vyhody a zlavu za platby do hier od BP :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Aaadio

    Aaadio User

    chyba někde nastala, ale bp by mohlo udělat dobrou věc a po prověření těch fotek o odeslání sms dodatečně připsat uridium, přece jen je to jenom virtualni měna a udělali by si u hráčů + :)

    já platím kartou a problémy nemám, je to jistější než sms, kdy nikdy nevíte jestli máte signál :D
     
  17. ERIK518_

    ERIK518_ User

    »PΣΘΡŁΣ·ΛWΣSΩMΣ«²°¹³ , presne toto aj mne napísali :/. Napísal som na podporu ohľadom problému + som im priložil všetky potrebné údaje ktoré by mohli potrebovať .. dúfam, že sa na to pozrú a uznajú to. Lebo ma naozaj dosť mrzí, že ja som si poslal počas trvania MHH sms-ky v hodnote 3,20€ ( lebo som zrovna nemal na karte peniaze tak som aj cez sms-ky chcel poslať ) a dostal som U ako keby som si normálne poslal bez MHH :/

    edit: Nič s toho :/
     
    Naposledy upraveno: 2/9/14
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »PΣΘΡŁΣ·ΛWΣSΩMΣ«²°¹³, ERIK518_, Musíte se bohužel smířit s tím co vám odepsala podpora, jejich odpověď je konečná a tu na fóru to tak jako tak nevyřešíme. Bohužel nastala někde chyba buď u operátora nebo zprostředkovatele platby, a jak podpora a kolega tu odpověděli, pokud platba není dokončena v čase kdy probíhá akce, nemůže být bonus přičten. To samé je to s bankovním převodem. SMS občas mohou dělat problémy, PSC je myslím si nejlepší volba pro nákup U.
    Zeptám se ještě autora jestli k tomu má nějakou dodatečnou otázku?
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.