Mise Akce Dotaz

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jan42, 1/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan42

    jan42 User

    Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mise akce jsou denní nebo jestli nevadí když dnes jednu neudělam. Bojím se toho že když jí neudělám protože mám misy akce ještě z minula tak že o tu misy co je dnes příjdu a bude tam zítra nová ;) Takže je to denní a každý den tam bude nová ?nebo je to tak že když jí dnes a zítra nesplním tak je tam budu mít pozítží stále i s těma dalšíma ? Nebo je to odemykacím systémem že jednu splním a odemkne se nová ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Warden

    Warden User

    No v tabulce bylo uvedeno denní, takže předpoklídím že na každý den by měla být nová mise..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Skutečně je to tak na každý den je jiná misa akce :) udělala sem první a druhá se mi již nezobrazila :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kočička to je tak u každej akcie že máš len jednu ale nevieme či keď sa prihlásim zajtra a neurobil som dnešnú či budem mať prvú a po dokončení sa mi ukáže druhá úloha alebo bude len úloha na deň 2
     
  5. Warden

    Warden User

    Přestože je již k dispozici druhá úloha, na jednom účtu pořád vidím první úlohu. Vypadá to, že se úlohy dají udělat i zpětně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. tak to je super pac jeste chodim do prace tak se to pak da stihnout;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Mňa by zaujímalo kedy uverejníte príspevok kde uvediete všetky info o akcii?
     
  8. Warden

    Warden User

    Naposledy upraveno: 2/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 1SOFINKA1

    1SOFINKA1 User

    Co je prosim vas ta Skollova brana? nevedel som sa dopatrať ku FAQ
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1SOFINKA1 - ohladne skolla najdes informacie tu Skoll a ked pojdes nizsie, tak tam mas link na branu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.