Chyby Montáž

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem !Bacha*jede*prase!, 23/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    dnes jsem si nechal v montáži vyrobit 7 prometheus laserů a po zakliknutí "vyrobit" se nic nestalo, ale klíče a další suroviny mi zmizely. Ani v inventáři nic není a kolonkak vyzvednutí nikde také není.

    Děkuji a přeji hezký zbytek dne,

    S.Φ.R.Д.Ŧ.ђ_Toler GB2
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    !Bacha*jede*prase! zkoušel jsi relogovat stránku, popřípadě vymazat mezipaměť ? Možná to bude množstvím, které jsi chtěl vyrobit, ale to zde na fóru hry nezjistíme. Pokud se ti doposud lasery nezobrazují a suroviny ti byly odečteny, tak si napiš na podporu hry, kde mají možnost tvůj problém ověřit. Pro příště nevytvářej nové vlákno a svůj dotaz směřuj do diskuze Montáž.
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    jj dělá to někdy a většinou po relogu už to jde vyrobit
     
  4. Jo jo, taky se mi to stalo, ale svatá trojice obvykle pomůže, vyčistit cache, cookies a relog.:cool:
     
  5. Mne "svatá trojice" hadam este nikdy nepomohla... :D
    1. Ak si ich fakt vyzdvihol, oni niekde urcite budu
    2. Najprv by som skontroloval inventar, a spocital si ich, ak je ich tam +7, ale v hangari ich nikde nemas, nastava cas vymazavania vsetkych lodi co mas v hangari - vzdy obe konfy
    Obcas sa stane, ze sa vybava ktoru si vyrobis, zatula do lodi do ktorej nema
    3. Ak si ich po spocitani +7 nenapocital, vtedy ostava posledna moznost a to ta, ktoru ti poradila Tess a to obratit sa na podporu
     
  6. Já je právě ani nevyzvedl ... možnost v montáži nebyla ...akorát možnost vyrobit nový a klasicky vyzvednout nic.
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.