Nahlášení hráče

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sygauras, 13/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sygauras

    Sygauras User

    Dobrý den, jak se nahlašuje hráč který mě neustále sestřeluje a v podstatě mi nedá pokoj (čeká pod maskováním) chápu že tohle je bojová hra, nemám problém ale na rovinu si řekněme že mě opravdu nebaví být sestřelována hrdiny s xy narvanýma prachama do hry kteří si kompenzují nějaké svoje nedostatky tím že útočí jen na slabší.
    Hledala jsem zde na foru nějaký návod ale zatím je to pro mě takový složitější na pochopení.
     
    surgeon22, *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  2. bufinek

    bufinek User

    daj sem jeho meno ( skopíruj z dennika)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sygauras - pokial doslo k prilis vela odstrelom, tak moze sa uz jednat o pushing, ale trest obdrzite obaja.
    Je dobre najst si klan a vzajomne sa ochranovat, pripadne poziadat na chate o pomoc niekoho, kto ti s nim pomoze. Neviem, ci si len teraz zacal hrat hru alebo to hras uz roky, len nemas silny ucet. Pripadne ho kontaktovat cez chat a upozornit na pushing. Hrac, ktory ma vyssiu hodnost a zalezi mu na nej, tak si da sakra pozor na to.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  4. Sygauras prvně si ověř jestli sám neporušuješ pravidla hry, mohlo by to pro tebe mít daleko horší následky než trest za pushing
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sygauras poprosil bych o nick toho hráče a o server, na kterém hrajete.
    Něco udělat se snad bude dát. Pokúsim se Ti pomoct. Mám své metódy.

    Jinak Punisher má ve všem pravdu, o čem psal nade mnou.

    EDIT:

    Hráč sa asi len nudí a hľadá Ťa a odpaľuje. Táto hra to žiaľ umožňuje.
    Takýchto tém je na fóru, viac než dosť: nesnesitelni-hraci.115330

    Jednu radu by som mal, mať maskovanie v jednej konfigurácii a v tej druhej nie.
    Potom už len prepínaš medzi konfiguráciami. Keď nechceš aby Ťa videli, skočíš
    do tej, kde máš mask. Keď máš potrebné npc na dosah, dáš konfu bez masky.

    Ďalej sleduj minimapu, hráči sa pohybujú podobným trhaným pohybom ako interceptor.
    Tiež je dobré: pohybovať sa po okrajoch minimapy a tam si hľadať npc do denných úloh.

    Tak ako som pochopil tak hráč si na teba zasadol a proste ťa hľadá a puká.
    V tomto pushing nevidím. Iba zaujatosť hráča voči tebe. O pushing ide, ak
    sa dvaja hráči dohodnú a jeden puká druhého do úlohy.
    Dúfam, že to nie je v tomto prípade.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/22
    KrtekGE2 a *brutus* tohle ocenili.
  6. vitalo123

    vitalo123 User

    choď na pve server a maš klud
     
    dekov02 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Toto je dúfam nejaký nepodarený vtípek :D čiže ja ako hráč ked strielam rad za radom hračov do ulohy môžem byť banovaný na zaklade pushingu?
    Nie je nahodou pushing niečo uplne ine? :) Nejako mi začina unikať zmysel tejto hry,načo teda hrame bojove mmorpg ked sa tu najde niekto uplakany kto ta nahlasi lebo je neschopny hrat hru?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steinecker0007 - pushing je ak opakovane a cielene strielas toho isteho hraca aj ked uz nemas odmenu za neho. Asi nebude normalne, ak nejakeho hraca odstrelis za 2 hodiny 50 krat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sygauras

    Sygauras User

    Dík za rady. Vyřešilo se to v podstatě samo.
    PVE mě zaujalo ale v FAQ (abecední seznam bible) se nemůžu dopátrat jak se na takový servr dostanu. V seznamu servrů mám jen ty klasické

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    Stacila by kontrola IP adries alebo spravit ochranny stit danej osobe pre tohoto hraca , ze uz tohto hraca nemozete znicit a bol by pokoj aj pripadne obavy ohladom banu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. No tak tohle nechápu, co chceš hlásit? Že někdo sundá botku? To nedává smysl, ale musíš mít video, které použiješ proti poctivému hráči:(
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. dekov02

    dekov02 User

    Tady není moc co řešit, je to bojová hra, pokud nechceš bojovat, tak je vytvořenej PVE server s názvem Globální.

    Pushing by měl být jen když jsou hráči domluvení, to že někdo sundavá roboty do úkolů bych jako pushing nebral. Hlavně když jsou tam úkoly na sundání 10000 hráčů, to ani aktuálně nejde splnit bez sundavání botek, když většina pilotů na mapě jsou automati.
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zistilo sa, ze tento ucet je multiucet, preto bol zablokovany. Kazdy hrac moze prispievat na forum len z jedneho uctu.
    Nahlasuje sa to na podpore hry.

    Sygauras - info najdes tu: FAQ - Nový PVE server
    Je to aj v DO biblii. Na screene od teba sa zobrazuje aj ten server.
    Globalny - PVE server
    Globalna Europa - GE1 (PVP)
     
    Tess a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Rozumiem a chapem tomu celemu ale zaroven mi potom uteka pointa celej hry. Ved predsa je to vesmirna strielačka ku ktorej patria aj taketo konflikty. Pushing uplne chapem v pripade ak si spravi niekto dva učty a striela sa od nevidim po nevidim. A však aby som zostrelil niekoho kto plače v chate viac x mi pride pritiahnute za vlasy,kazí to ešte viac hru a len sa to zneužíva.
    Ale tak,asi mame iny pohlad na tuto problematiku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steinecker0007 - sam pises, ze si niekto moze spravit viac uctov a strielat si ich do ulohy. To je pushing. Alebo sa neraz stalo, ze sa hraci dohodnu a strielaju si mensie ucty. Ja som velmi davno navrhoval, aby sa nie len prestala dostavat omena za hraca, ale aby sa nepripocitali dalsie jeho odstrely ddo uloh a rebricka.
    No na druhej strane je pushing aj ochrana slabsich hracov, ktorych by mohli silnejsi reskillovat. Ten silnejsi hrac nebude riskovat ban za pushing.
    Mozes predsa hraca odstrelit viac krat, kym dostavas odmenu, ale odstrelit ho 100x mi pride totalna blbost aj keby neviem ako place na chate.
     
    -baghira2-, pepan70 a steinecker0007 tohle ocenili.
  16. S týmto napríklad súhlasím. Bolo by super keby sa od určiteho počtu zostrelení prestalo započitávať zostrelenie do rankov a úloh :) Vyriešilo by to mnoho problémov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. surgeon22

    surgeon22 User

    Já bych zrušil pushing. Je jo nanic. Přesně, jak už někdo psal, tak když máš úkol na 10000 enemy, tak přece nebudeš čekat, až zas budeš dostávat odměnu za nějakého hráče.
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sygauras nemám rád ve hře hráče, kteří si léči své komplexy z reálu.
    A sestřelují pak ve hře slabší. Tohle vnímám jako páchaní neprávosti.

    To že ve hře sestřelím lodičku takového hráče, nepovažuji za hřích.:rolleyes:
    Začínající hráči a nováčci jsou budoucnost pro touto hru. Tak to beru.

    EDIT: Ve hře sem ochránce slabších.
    A na ty, které po nich střílí, sem jako hlídací pes.
    To u sebe nezměním. Nikdy.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  19. chodnik

    chodnik User

    Len taka otazocka k teme : zostrelovanie botov na pvp mapach , nie je proti pravidlam vsak? My novi a slabi hraci nemame moc moznosti ako plnit pvp ulohy. Takze ked povedzme 5x po sebe zabijem bota do ulohy , nebude to proti pravidlam ze?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    chodnik - pokial odstrelis hraca 5x ako si napisal, tak za neho mas este odmenu, nie je to ziadne porusenie pravidiel a teda pushingu.
     
    -baghira2-, chodnik a Tess tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.