Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako som sa uz vyjadril v prispevku vyssie #7, tak programy sa maju poriesit po spojeni serverov, cize treba pockat a snad sa s nimi uz skoncuje konecne. Myslim si, ze na ten den cakame vsetci poctivi hraci. ;)
     
    xmens a -baghira2- tohle ocenili.
  2. tak na to jsem hrozne zvedavej co se vsechno bude dit doufam ze zas to nebude preplacane a nedovedu si predstavit treba na mapach 2-6 1-6 3-6 cubikon tak to už asi si neudelam ani jeden protoze se udelaji skupinky a na tu mapu se asi ani nedostanem ajaj
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Valkyria

    Valkyria User

    už jsem pár botek natočil, uvítal bych aspoň zpětnou vazbu, jestli to k něčemu bylo, jestli hráč dostal warn nebo dostal ban, někdy nahraju botku, po pár dnech prolítávám mapy a je tam zas, třeba dostal warn, ale ignoruje to, takže je třeba poslat ještě jedno video. Každopádně botování není zas takový big deal, kdyby ano, tak se to jistě řeší rychle, minimálně malými odměnami pro hráče, kteří natočí botku
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    xmens Ohladom botiek si BP povedalo, ze to budu riesit uz len oni.

    Valkyria Bude sa musiet cakat na celkove riesenie od BP.

    Je zbytocne to tu riesit, vsetci vieme kde je problem a pokial BP nezacne konat, tak potom sa nic nezmeni. Slubuju velke veci pri spajani serverov, no zatial su to len sluby.
     
    _mnemonic_, Valkyria a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Valkyria

    Valkyria User

    dnes jsem natočil 3 botky na 1-3, pak jsem narazil na další botky u EIC, je to nekonečný, vzdávám to, nemá to cenu ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Valkyria - ako uz kolega pisal, ze treba pockat na celkove riesenie od BP, kedze to budu riesit uz len oni. Snad bude to spojenie serverov v dohladnej dobe a uvidime, ci splnia co si zaumienili.
     
    Valkyria a -baghira2- tohle ocenili.
  7. |Oromë|,Punisher, když DO přejde na klienta, nebude to první hra, která ho bude mít. Ovšem, dle informací, které mám, podvádět v klientu je mnohem jednodušší než v současné podobě. Soudě podle her, které ho již mají. A pak najednou přijdou chlapci z BP a abraka dabra, my to vyřešili! Za ty roky tomu už věřím tak na 15%.
     
  8. myslim si ze furt bude nekdo neco zkouset tohle je proste mor her a jen tak se toho nezbavime i kdyby ta hra byla cela zadarmo a mohli by jste delat vsechno zadarmo stejnak se nekdo najde aby to mel bez prace a co nejrychleji
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - vravelo sa, ze v klientovi by to lepsie mohli sledovat, ale to mas pravdu, ze aj v nom sa da kadeco pouzit. No z inej hry viem, ze bezne chodia GM preverovat hracov a ked zistia, ze pouziva nieco, tak blokacia a dovidenia. Preto ma mrzi, ze tu to zamedzili :/ Pride mi to ako nedovera v nas ako Tim, aj ked to vysvetlovali roznymi pravnymi zalezitostami.

    Y*o*D*i*A*k* - to mas pravdu, vzdy sa najde niekto, kto bude chciet za malo penazi vela muziky a skusat rozne bugy v hre a programy, len aby si poriadne prilepsil. To je v povahe niektorych ludi proste a smutne, ze dalsi namiesto toho, aby ich strielali a znemoznovali im botovanie, tak sa k nim este pridaju.

    Ale fakt musime pockat do spajania serverov a snad potom s nimi spravia uz poriadky. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Vasil35

    Vasil35 User

    o bootky se nebojte, dnes v noci opět létala police takže asi opět řeší dávný problém. Každý komu tihle vadí at si vezme kamaráda z jiné firmi a sundavejte je, at jsou alespon bez letounu:) ikdyž je to asi neodradí .
    vzpomente si před pár lety co jich tu bylo.

    Punisher. Bohužel s tebou musím souhlasit. párkrát je sundají a pak se třeba přez herní email domluví na spojení a tam si poradí a místo 1 už létaj 2 a více.
    Možná by pomohlo kdyby musel hráč třeba 1 za hodinu něco udělat jiného a temúkol by se měnil. Jinak by došlo k odlogování.
    Sice by to otravovalo běžné hráče ale bootky by třeba po 3 odlogu dostali stopku na 24 hodin.
    a když by se nenalogovali tak by nenazobali :D zároven by se získal seznam podeřelích hráčů které je nutné prověřit
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vasil35 - vsak prave, zeby to otravovalo poctivych hracov a preto to nespravia :) Tie programy su dost inteligentne a hocikto ich proste nedokaze sundat ako tomu bolo kedysi a ani nepridu o stihacky, kedze maju CPU na opravu stihaciek a uz sme strielali nepoctivcov a po 200 odstreloch si nastavili odlogovanie. Tym padom nikdy nepridu o stihacky, pretoze je tam CPU a nastavenia v programe, kedy ich ma odlogovat, aby o ne neprisli. Uz to nie je ako kedysi, ked sme ich strielali jak na beziacom pase a aspon prisli o stihacky a museli dat znovu pol mega uri na upgrades a teda aspon nejaku skodu mali.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    No práve. Včera na GE5 som stretol UFE hráča s korunkou, ktorý na 2-2 strieľal výlučne lordakie a streunery.
    Tuším, že sa volal The_Metal. Zaujmavé na tom bolo, že sa vôbec nebránil, hoci som ho 3x postupne zostrelil.
    Nakoľko sa nechal.

    Akurát prišlo mi to čudné. Tu je záznam z GE5:

    05.10.2017 - 00:14 Obdržel jsi 7500 BZ
    05.10.2017 - 00:14 Obdržel jsi 79 cti
    05.10.2017 - 00:14 Sestřelil jsi astronauta The_Metal (EIC).
    05.10.2017 - 00:12 Svým útokem jsi deaktivoval své maskování. (502)

    05.10.2017 - 00:10 Obdržel jsi 7500 BZ
    05.10.2017 - 00:10 Obdržel jsi 79 cti
    05.10.2017 - 00:10 Sestřelil jsi astronauta The_Metal (EIC).
    05.10.2017 - 00:08 Svým útokem jsi deaktivoval své maskování. (502)

    04.10.2017 - 23:59 Obdržel jsi 75 cti
    04.10.2017 - 23:59 Obdržel jsi 7500 BZ
    04.10.2017 - 23:59 Sestřelil jsi astronauta The_Metal (EIC).
    04.10.2017 - 23:58 Svým útokem jsi deaktivoval své maskování. (502)

    Na GE5 mám len vegu Revenge a 8 flaxových stíhačiek s full LF3 výbavou.
    Čo by pre neho nemal byť problém zostreliť na 1 ranu.
    Skúsim to dnes natočiť na Bandicam s dĺžkou na 10 minút a odoslať na podporu.
    Som veľmi zvedavý, čo mi na to vlastne povedia.

    P.S.:
    Kľudne si to môžete overiť z môjho denníka na GE5. Id: 166151686
    Avšak takýchto podobných hráčov, je tam bohužiaľ viac.
    Pretože, vo väčšine prípadov som tam zostreľoval tých istých.
    A to aj niekoľko dní dozadu, nakoľko som plnil misiu „Zkrocení zlé krychle“
     
    Naposledy upraveno: 5/10/17
  13. Jak tu psali, tak podpora už botky neřeší..musí se počkat, co s tím udělá BP celkově, takže bych řekl, že zbytečně si přiděláváš práci
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahoj, nic není zbytečné, všechno se určitě eviduje, až bude toho víc, tak se tu bude pravděpodobně řešit. Když někoho uvidíte a natočíte, tak ho pošlete, nemyslím si, že to přejdou naši admini musí se tím zaobírat. :p
     
  15. Za ty roky musí mít na podpoře materiálu až až :-D
     
  16. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    No neříkej, že s tím nikdy nic nedělali, když někdo tvrdí, že to bude řešit přímo BP (napsal jsi to ty Miloši), tak lze předpokládat, že to bude řešeno na bázi programu nebo upravení ve hře. A kdo použije ***, tak ho systém odhalí. A budou pěkně mastné tresty :D :D
     
  17. A budou pěkně mastné tresty...Kdyby jsi tohle napsala před pár lety, tak bych tomu možná i věřil :-D
     
    Naposledy upraveno: 5/10/17
    jaritko tohle ocenil(a).
  18. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Hele já jsem holka.. :p
     
  19. Tak to se omlouvám, tu člověk nikdy neví :-D
     
  20. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    No jo, už jsem si malinko zvykla, ale kvůli hře měnit pohlaví nebudu :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.