Nechce se mi zobrazit strom schopností

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem samaell, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. samaell

    samaell User

    Zdravím nevíte čím to může být že se mi nechce zobrazit strom schopností ,ale ůspěchy normálně jdou a proč mi ve skylabu nejdou odklikávat vyskakovací okna na ok při dokončení stavby a přenosu surek ??
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    No, v prvé řadě bych promazal cache prohlížeče. Pokud to nepomůže zkusil použít jiný prohlížeč, abych si ověřil, zda je problém jen v jednom. Zkontroloval bych i doplňky v prohlížeči, zda neupravují kód stránky. Dělalo to svého času např. AVG či Skype.
     
  3. samaell

    samaell User

    dělá mi to i v jiném prohlížeči a kde najdu ty cache a ty doplň ky prohlížeče? mám totiž skype i avg
     
  4. Korben

    Korben User

  5. samaell

    samaell User

    Tak jsem vše promazal ,vše zkontroloval podle toho co píšou ,ale porád mi to nejde :(
     
  6. Korben

    Korben User

    Akú máš verziu Javy a Flash playeru ?
     
  7. samaell

    samaell User

    flash player 14,0,0,177 , a javu jsem zřejmě neměl ,takkže nainstaluju a dám vědět
    -------
    tak javu jsem nainstaloval verze Version 7 Update 67 a porád to nejde
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/9/14
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  9. samaell

    samaell User

    Jojo sory jsem si neuvědomil..
     
  10. Korben

    Korben User

    Vlož mi sem výsledok tvojho ping testu a napíš aj typ prehliadača ktorý používaš.
     
  11. samaell

    samaell User

    [​IMG]

    a používám google chrome


    musim do práce ,ale zítra tu budu ,zatim hoj
     
    Naposledy upraveno: 9/9/14
  12. Korben

    Korben User

    No tak že, java ti nespolupracuje s prehliadačom, test sa robí na iný server, ale to je v tomto prípade nepodstatné.
    Podstatné je že musíš dosiahnuť spoluprácu prehliadača a programu java. Prípadne tam môže byť problém ktorý je popísaný v následujúcom odkaze.
    Problémy s Flashplayerem v prohlížeči Chrome

    Ak by si chcel použiť iný prehliadač , tak by si musel pomocou daného prehliadača stiahnuť Flash player, ktorý je aktuálny pre daný prehliadač. Verzia ktorú používaš je len pre Chrome.
     
  13. Ahoj , toto se me stalo jednou , pomohlo kdyz jsem hodil PC do tovarniho nastaveni a vse nainstaloval znovu. Pokud na neco jineho neprijdes tak radim toto udelat :)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor rady dostal,ale viac sa neozval,takze to povazujem za vyriesene.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.