nedorazilo uridium přes platbu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem łiGħt†of†DΛrKnΣ$$EIC, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chtěl jsem se zeptat koupil jsem jsi na darku přes mastercard 2x 330 000 uridia, bonusový balíček sleva XL a startovací balíček goliath vše v hodnotě 5.804,00 CZK na cz1 dnes kolem 13:10 a stále mi nic nepřišlo tak se chcu zeptat jestli tam je třeba nějak časově dané že to dostanu třeba jako za 24 hodin nebo to je chyba? jinak peníze se mi odečetly z mého ůčtu od GE a na podporu jsem psal a všechny problémy jsem jim napsal a žádna odpověď prosím pomoc nechci přijít o celých 5 804 kč není to malá částka děkuji
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Platby kartou by mali byť takmer okamžité avšak aj pri nich môže dôjsť k opozdenému pripísaniu. Doporučujem počkať do zajtra a ak sa ti veci na účet nepripíšu môžeš kontaktovať platobnú podporu, nie tú normálnu => Kontaktní formulář - platební systém

    Inak dám ti menšiu radu, v hre existuje tzv. happy hour počas ktorej obdržíš viac urídia :) - Happy Hour a 2x,3x,4x banking

    Presunuté do vhodnejšej sekcie.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.