Nefunguje hlavná stránka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 14/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Už neviem čo s tým robiť.Keď sa prihlásim do hry,neviem ťuknuť na nič,proste sa cze denný bonus nedostanem,jedine ked sa nalognem cez explorer ale to ma len prehodi,potom prejdem na chrome ktorý používam a tak sa nejako pretukám ku štart.
    Ale nejde mi zobrazit,pozícia v rebríčku a vypočet rankov.
    Je to odkedy došli tie pack-y do hry,
    dnes mi už nejde kupit ani palivo do peta,nič,takže neviem vobec hrat,nejde mi v obchode na nič kliknut a dokonca ani menit hangáre rozrolovaním na hl stránke.
    Nejde sa dostat ani do galaxy gates,proste nič nereaguje.
    Ako pozerám ani aukcia mi nejde a neukazuje ani serverový čas...Načo sa pridávaju do hry packy? ktoré potom sposobia to že neviem poriadne hrat,pokial sa neprekliknem na štart tak vobec...
    Prosím o vyriešenie
     
    Naposledy upraveno: 14/6/15
  2. Kubino

    Kubino Guest

    To je ale problém v tvojom prehliadači prípadne Flashy player, na ktorom funguje to čo popisuješ. Ak používaš chrome treba si to riadne nastaviť on má FP integrovaný a vie to robiť problémy.

    Takže vyriešiť si to musíš ty.
     
  3. Gordon3k

    Gordon3k User

    Na Chrome jsem DO hrával, ale zbytečně, věčné chybičky. Stáhni si Firefox, ten je na DO nejlepší.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.