Chyby Nefunkční Skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DavidKotous, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, mám problém. Vystavěl jsem základový a skladovací modul na vysokou úroveň, že nyní mi solární modul nezvládne produkovat dostatek energie k zapnutí samotných kolektorů a tudíž nemohu dále nic stavět. Děkuji za radu.
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    DavidKotous,?? Asi bych povypínal (zastavil výrobu) všech rafinerií napravo( seprom, xeno, atd) dokud by se nerozjely kolektory nalevo. To, že pracují, zjistíš ve skladovém kolektoru po relogu skylabu po vypnutí rafinerií.
    Potom jenom zvedej tu energii až na úroveň 9 a zkoušej, jestli nebudeš mít dostatek energie na spuštění rafinerií.
    jinak návod je zde : Skylab | DarkOrbit CS & SK
    a diskuse k tomu :
    Diskuze: Skylab
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DavidKotous - pokial by si mal este nejake otazky k skylabu, tak ich smeruj do diskusie na to vytvorenej: Diskuze: Skylab

    Duplicita,LOCK!
     
    †Rikardos†, *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.