Nejde nalogovat na hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M*A*S*H-_-SVK1, 11/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Už vidim, jak tu bude polovina lidí prskat za týden, že kvůli dnešku neměli poslední login bonus. :D Mě už taky moc lidí nezbývá, ale nějak to přežiju. :)
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je divné, že někomu to jde a někomu nee. Snažím se přijít věci na kloub. Jaké máte windowsy? Já mám W10 a byl nějaký nový update, ale dopoledne jsem lítal a teď nenaloguju. Byl nějaký restart serveru nebo něco podobného?
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    W7, flash aktualizovaný před 4mi dny, prohlížeč Maxthon.
    Dva dny nazpět jsem nalogoval, dnes chci vyvézt seprom a nic. A nikam jsem enskákal, ani brána ani R-Zone, jak tu někteří psali. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. sharpmz

    sharpmz User

    Zohan, mozna na tech W10 neco bude. Na stejnem uctu se na win7 v pohode naloguji a na W10 nikoliv. Zkouseno na dvou pocitacich vedle sebe na stejnem internetu. Tak ted jen dohledat tu W10 aktualizaci a zjistit co napachala.
     
    Warden tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bohužel Tě zklamu. Mám vedle sebe druhý počítač s W7 a taky mi tam nejde nalogovat. Používám prohlížeče na bázi chromu a zkoušel jsem i edge a nic. Chtěl jsem aspoň něco dělat v hangáru a zdá se mi dnes hangár těžce zasekaný a pomalý a taky mi háže chybu. Takže opravdu nevím, co se zase děje?
    https://ctrlv.cz/xOoS
     
    bazi210 a *jakub1310* tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pisal som aj s adminmi z inych krajin a rovnaky problem maju niektori bez ohladu na windows. Skusali aj Win 7 a tiez im to nejde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arbite

    Arbite User

    Hodně lidem to funguje, já jsem teď zkoušel nalogovat na mobilu a tam mi to normálně jde, ale na počítači ne.
     
  8. angelexit

    angelexit User

    W10 a nalogovat mi jde bez problemu. Hangar taky funguje
     
  9. sharpmz

    sharpmz User

    Divne, ja to zkousel na vice uctech a vzdy na Win7 pod chromem se uplne normalne naloguji a na Win10 take pod Chromem se nenaloguji. Chrome je ve stejne verzi jak na Win7 tak na Win10. Zase na druhou stranu vcera jsem se na Win10 normalne nalogoval a posledni aktualizace se mi instalovala 15.11., takze aktualizaci to nebude.

    angelexit: nalogovat = na herni mapu nebo na hlavni stranku?
     
  10. angelexit

    angelexit User

    Nalogovat do herní mapy + vse v hangaru funguje a zkousel jsem i obchod a brany a vse mi jde :)
     
  11. Pánové a zkusil někdo místo paniky, použít třeba tohle téma? Co dělat když mi nejde hra? Konkrétně použít CCleaner a promazat cache, protože to je nejčastější řešení když se mapa sekne na načítání?
    Kamarád mi psal že mu načítání taky nejde, no po provedení výše uvedeného mu hra opět zázračně šlape. ;) A já ani žádný problém s přihlášením nemám. Tak třeba by stálo za zkoušku udělat to nejzákladnější co se radí při nefunkčnosti hry, předtím než opět nastartujete full-panic mód s globálními problémy a windows updaty. :)
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Slyšeli jsme slovo boží. My všichni, co zde píšeme jsme úplně hloupí a neumíme to s počítači? Ještě asi zkusím změnit poskytovatele internetu ne?
    Kam kliknu v hangáru, tam mi naskočí chybová hláška. To bude určitě flashem a javou.....
    https://ctrlv.cz/V1Yu
    https://ctrlv.cz/6rN2
    https://ctrlv.cz/66GB
     
    Naposledy upraveno: 20/11/17
    angelexit a Brouk666 tohle ocenili.
  13. angelexit

    angelexit User

    CCleaner to je ten posledni zavirovanej program co by clovek potreboval, jsou mnohem lepsi a bezpecnejsi :) je to stejny, jak pred par dny, kdy neslo vubec nic, jen hlaska o flash playeru atd, hold v posledni dobe to tu neni moc vyladeny.
     
  14. ZOHAN pro hlupáka každý hloupý, jak často to slýcháváš? Jako já moderátor nejsem, mně problémy hráčů zajímat nemusejí. Jediný co v tomhle tématu vidím je brečení, ale rada co dělat ani jedna.
    Já tady hodil jen odkaz s doporučením, které se mimochodem javy ani flashplayeru vůbec netýká :rolleyes: To jsi vážně tak arogantní člověk že máš okamžitě potřebu snažit se to za každou cenu znevažovat? Nebo to je jen tím pár minutovým absťákem? :D
    Jako ať si každý dělá jak myslí, blbec bude sedět a nadávat, a ještě větší blbec si nedejbože dovolí mu poradit. :D

    EDIT: angelexit ono je to celkem jedno jakej, hlavní pointou bylo promazání cache. ;)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    A proč mě to jede bez problému? Win10, chrome.
    Teď sem se přihlásil na cz2, bezproblémů sem se dostal na mapu a sebral denní odměnu.

    Zde je výpis: 20.11.2017 - 19:24h Obdržel jsi denní Login bonus na 1 den. Server: cz2

    Nic sem neinstaloval, PC sem Ccleanerem nečistil, flash ani javu sem neaktualizoval.
    A pořád to jede rýchlostí blesku. Obchod, hangár, skylab, galaktické brány, prostě vše.

    Nevím čím to je. Akorát nedovolím Windowsu 10 jeho nejnovější aktualizaci. Toť vše.
    Doporučuji vypnout možnost aktualizace, snad to někomu pomůže.: DisableOSUpgrade
     
    pepouch tohle ocenil(a).
  16. Arbite

    Arbite User

    ❦Čοlεκ❧ ty tu urážíš druhé, ale víš co je zajímavé? Zkoušel jsem to asi tak 3x a furt nic příště než tu začneš něco psát tak si to celé přečti děkuji :)
     
  17. angelexit

    angelexit User

    nejsme jediny kdo ma aktualizace, dela je bigpoint, delaji je zprostredkovatele internetu a mozna tam je zakopanej pes, ja jsem v nemecku a hra mi jede plno lidem v cechach ne, to samy je, ze me obcas hra taky vubec neslape a ostatni vesele litaji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Čolek napsal :
    hm, hm, kliknu na ten tvůj odkaz a co tam vidím?
    https://ctrlv.cz/YVZz
    Všechno, co je uvedeno v tomto odkazu jsem udělal. Co mi poradíš dále?
    mám vedle sebe i druhý počítač s W7 a tady píšu z počítače s W10? co asi dělám špatně?
     
  19. ZOHAN podívej se, Co dělat když mi nejde hra?, by mělo být to první, kam jít když je nějaký problém ve hře. Častokrát i to blbý vymazání cache dokáže zázraky, a jedna z věcí kterou chtějí ti, co problémy hry řeší, vědět, je jestli hráči, co si stěžují na problém, mají věci v daném tématu provedené a aktualizované, mimo další údaje od kterých se dá při řešení odpíchnout. ;) Další důvod proč jse mto sem hodil je, že kamarád, který má mimochodem notebook s W10, měl úplně stejný problém s načítáním mapy, no potom co promazal cache mu to zase jde se vším všudy.
    Teď koukám na tvoje editovaný posty s obrázkama, a ty tam zase máš error500, což je obecná interní chyba serveru a píšeš že ti nejde správně ani hangár. To už ale zase vypadá na trošku jiný problém než jen nenačítání herního okna, o kterém tu píšou jiní.
    Je klidně možný že problém může být v tom o čem píše angelexit, nebylo by to poprvé ani naposledy. Hlavní důvod proč nevěřím že to je updatem windows je to že hra střídavě jde/nejde hráčům nezávisle na OS.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak zkoušel jsem to na mobilu a taky nejde. Tak nevím. V Dolphinu.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.