Nejefektivnější farmení munice

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Nighтrαin, Jan 27, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zdravím, mám dotaz na hráče, kteří mají od každého druhu munky milióny ks. Vím, že nejlepší na farmení munice je stavět ABG, tak to dělám, ale jakou municí ty brány střílet? x3 a SAB si chci nechat na cubikony tak střílím alfu a betu x2 a gammu x3, ale to mi přijde moc zdlouhavé a stejně si moc velké kvanta té x3 nenašetřím. Mám to teda střílet x4, vyplatí se to? Jakou municí to střílíte vy :D
     
  2. dzarin.007

    dzarin.007 User

    Dělej to kaminou a nebude tě to stát prakticky nic. :)
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] likes this.
  3. Ta je samozřejmost, ale dělat celou bránu jenom kami je moc zdlouhavé. Jde mi o to abych ty brány točil co nejrychleji to jde, ale přitom byl v plusu s municí, což by šlo s x4 ale nevím jestli bych nebyl na x4 ztrátový proto se tady ptám :D
     
  4. Zdlouhavé ?
    Odkedy hrajem Dark, tak A, B, C výlučne len kaminujem.
    Určite to nieje zdlhavé....
    Jednak ušetríš munky, ktorú potom využijem na ďalší farming Učia. Alebo pošetríš seprom v laseroch.
     
  5. dzarin.007

    dzarin.007 User

    Nighтrαin Nemůžeš mít vše. Buď to bude rychle, nebo pomalu. Buď tě o bude něco stát, nebo to bude zdarma. Sežeň si někoho, kdo ti bránu utočí x1 a máš po problémech.
     
  6. Npc s malo zivoty samozrejme kamikovat a vk, siby s x4 a nejlepe s infekcni minou cyborgem a motylem (pokud mas dostatecnej dmg, tak na to stradat nebudes...). Kdyz budes stavet ABG pravidelne, klikat za urko se slevakem, tak ver, ze se ti ta munice nakupi. ;)

    dzarin.007, pokud jsem to dobre pochopil, tak ty ho nabadas, aby si sehnal nekoho, kdo za nej bude tocit brany? :eek:
     
    -baghira2- likes this.
  7. Punisher

    Punisher User

    AK by boli este dalsie otazky ohladne municie, tak ich smerujte do diskusie na to urcenej: Diskusia: Munícia

    Duplicita,LOCK!
     
    *pursuer* and -baghira2- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.