Chyby nemohu se na logovat do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _DarkShadowShip_Hit, 14/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím a chtěl bych po prosit o pomoc nechce se mi načíst hra po kliknutí start. kdo ví proč a pomůže mi budu mu opravdu vděčny a dlužný
     
    242328, 242322 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Klikni#3
    Klikni#5
    Skus taky okýnko vyhledávat, napsat server, dáváš málo informací.
     
    242328, 242322 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    _DarkShadowShip_Hit nebo se podívej sem: #12 Snad to pomůže.

    Mě to pomohlo, protože mi neustále padal systém po přetížení paměte každým dnem.
    Když sem pod Operou GX a pod Flash Playerem hrál. Teď již bez toho se nepřipojím k internetu.

    Také doporučuji změnit prohlížeč. Opera moc přetížuje a zahlcuje pamět a RAMku kompu.
    Vyměnil sem jí za Vivaldiho. Zatím mi to nepadlo. Nastav si tam Options a Recommended Values.
    A potvrď s Apply Values.

    EDIT: Si to tam pak dělá automaticky a samo. A nemusíš se obávat, že ti mezipamět a RAMku nevyčistí.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/20
  4. zdravím me to dneska nejde cely den se lognout na mapu nevite co stim ? ja uz jsem bezradny jsem server cz2
     
    242328, 242322 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -Ultima-

    -Ultima- User

    Ahoj,nejde se přihlásit na G5,pouze na mapu 5-2,ale odtam už se neportnem jinam.
     
    242328 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. no můžu dělat co chci stejně to nejde ted' to asi na hodku slo a zas nic problém nebude na naší straně
     
    242330, -34masaker18- a -baghira2- tohle ocenili.
  7. a zasa to nejde krasa ste šikovný
     
    242330 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako som uz informoatl v oznameni Problémy s hrou, tak o chybach sa vie a pracuje sa na ich odstraneni. Po dalsej udrzbe by uz mali byt chyby opravene.
     
  9. Nomád261

    Nomád261 User

    Včera jsem se nepřihlásil na jeden servr a dneska na oba dva. To nemá cenu.
     
    -baghira2- a 242330 tohle ocenili.
  10. dave78

    dave78 User

    taky me to nejde se prihlasit na mapu sem server ge5 porad se spojuje a nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.