Chyby Nemůžu se přihlásit.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CharlieLorne, 7/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám ten problém od 7.7.2021 - 10:00 že se nedokážu přihlásit na mapu, dělá mě to tohle:

    Nejde mě tu nahrát fotka tak zde je odkaz:
    https://imgur.com/a/DsmHa0x

    Půl hodiny mě nabíhá že to načítá a furt nic a před tím to po mě chtělo capcha kod, všechno se to stalo po restartu serveru a od té doby nic každý hraje a mě to bohužel nejde!
    Štve mě to, když do toho každý cpe prachy tak by s tím mohly něco pořádného udělat a ne že se to sekne a nikdo nic neřeší.
     
  2. zkoušel jsem i druhý účet přes klienta ale ten taky nejde dělá to to samý jak hlavní účet tak já skutečně nevím kde je chyba :(
     
  3. Hringhorni

    Hringhorni User

    Stejný problém, nejde se nalogovat na herní mapu. Nahrávání se sekne zhruba ve třetině a dál nic. Server- Česko
     
  4. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieLorne, Hringhorni a zkusili ste vymazat mezipamět klienta?

    Punisher, 28/5/21 napsal: "Odporucam po spusteni klienta vymazat medzipamat a potom
    prepnut cez URL na server, na ktorom hrate. Po prihlaseni sa na ucet by uz malo byt mozne
    sa prihlasit aj do hry, ze sa start zobrazi a nezasekne sa na konci nacitavanie.
    "

    post #2966

    EDIT:
    Je celkem možné, že po synchronizaci s restartem a s nějakými prácemi
    na pozadí, se mohla stejná chyba obnovit, jako tomu bylo kdysi: 28/5/21
    prehlad-synchronizacii-a-restartov-v-hre-s-upravami-bugov post: #96

    Horší by byla, už jenom probíhající údržba serverů.
    Pak by ani čistění mezipaměti nepomohlo. Bohužel.

    Bohužel od posledního update 23.6. se BP potýká s řadou problémů.
    Co k tomu více dodat?
    Takže nám hráčům, zůstává jenom to strpení.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/21
  6. Forkys

    Forkys User

    Dlouho neaktivni tema, uzamykam.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.