NEPORTUJTE SA ZA LETU!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pᗣᗧ•••Nαrcis••, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ked vás bude niekto naháňať a zabíjať a budete sa chcieť portnúť na inú mapu tak nikdy nie za letu!
    Prečo??
    Lebo vaša loď bude stále v tom "lete" aj keď to nebudete vidieť!!!!!

    [​IMG]
    Táto chyba ma stála život keď om sa portol na nepriateľskú mapu a mylel som si že som pri porte v zóne!
     
  2. nie vzdy je to tak,skus premazat cache
    mne sa to stava ked je na serveri nejaka akcia napr. spaceball + sutaz ako bolo boj o vplyv + vela hracov na mape a mas to.
     
  3. Mne sa to už stalo 2x a cache prehliadača nemá čo prikazovať serveru aby moja lod letela
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Pᗣᗧ•••Nαrcis••, udělej co říká Punusher a dej sem výsledky, tohle se často stává když neděláš pravidelnou údržbu nebo máš pomalé/nestabilní připojení..
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Na obrázku je nuremberg
    [​IMG] ale tak moment skúsim na ten frankfurt ak ho najdem
     
  8. Tak si najdi Frankfurt a změř to na něj- do té mapky se dá klikat bóže.. :rolleyes:
     
  9. je to tak isto aj na franfurk 0.20-30 nič moc ale to asi zato ze je tu vychrica
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vsak ked ukazes myskou na dany bod,tak ti ukaze server.Urcite tam je aj frankfurt ;)
    Tak dodaj tie vysledky,taktiez aj zvysok,kedze v tom linku nie je len test kvality pripojenia.
     
  11. No, chyba je v tvém připojení.. Prostě příliš pomalé, navíc ti to nezměřilo ztrátu paketů.. S takovým připojením prostě musíš s lagy apod. počítat.. Já mám obdobně pomalý internet a hodně lidí se diví jak s tím vůbec můžu hrát.. :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• Mal by si si dať všetko do poriadku. U teba je nie len problém s internetom ale určite budeš mať aj zastaralí softvér.
    Tak že ty potom vidíš v hre úplne niečo iné ako je skutočnosť.
    Prečítaj si Co dělat když mi nejde hra? a použi rady ktoré sú tam popísané.
     
  13. _WatterR_

    _WatterR_ User

    toto není chyba hry ale je to zamrznutim pc nebo netu. Protože jsi v podstatě zůstal v půlce mapy jak máš na obrázku!
     
  14. watter ja som nezostal v polovici mapy, moja lod letela sama do polovici mapy PO portnutí..
    skús to tak, že budeš letieť k portu, stále drž kliknuté aby si letel, stlač J, a pusti klik presne vtedy, keď sa ti bude prepínať mapa - v tom "lagu"
     
  15. Korben

    Korben User

  16. Kubino

    Kubino Guest

    Ja len upresním tie serveri na teste, kedže kolega to kázal na Frankfurt ale nie je to tak úplne pravda.

    Test sa robí na najbližší server k ústredni BP, tá je pre Európu pri meste Nuremberg. Speedtest sa teda robí na tento server. Pre pingtest však už cca 2 roky (možno aj viac, letí to) server Nuremberg odstránili a tak sa robí na prví najbližší, t.j. Frankfurt.

    Rekapitulácia
    Speedtest - Nuremberg
    Pingtest - Frankfurt

    Ak spravíte oba na Frankfurt nič hrozného sa nestane, ale pre vysvetlenie som to upresnil.
     
  17. SauronL

    SauronL User

    Je to jistý druh lagu , už se mi to taky hodněkrát stalo , taky se mi stal jeden podivný bug - za letu jsem se portnul na mapu 3-7 a když jsem se přeportl tak ta loď stála "jakoby na portu" a pak mě sestřelil hráč a já se divil proč mě sundal na ránu na portu a až pak mi došlo co se stalo protože jsem si všiml těch červených teček klem sebe na minimapě (NPC)

    úplně podobný lag se mi stal v bráně gamma a to 2x za sebou při stejné vlně s rozdílem času 4 hodiny (mezi ztrátou 3tího a 2hého života - vlezl jsem do brány později)

    - stál jsem na místě(ve skutečnosti) ale na mapě to vypadalo jako bych letěl a byl normálně naživu

    no a stále mě to zde tedy 2 životy a málem jsem zde umřel když se mi to na tři dny stalo znova , naštěstí jsem se zachránil ISH a uletěl

    Tip : Když si myslíte že se něco takového zrovna stává neužívejte minimapu , klikejte na mapu a sledujte trasu peta na minimapě jestli vás sleduje , jestli ne tak bug furt je funkční , mě se minimapa obvykle odlagne jakmile se posunu na mapě
     
  18. Korben

    Korben User

    SauronL Nejedná sa o bug v hre, ale o chybu v spojení. Pochopte to už konečne.
     
  19. SauronL

    SauronL User

    Chápu to a nedivím se , můj internet je tak na jednu věc...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.