nové praktiky?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -WoWo-IntTegral-, 23/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TOXX, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A proč to máš ořezáno? Nemohl si to dodat celé?

    Máš to hlásit do místnosti Chat, když chceš unban.
    A dle: Pravidla žádostí o zrušení banu a udělení banu

    Rozhodně né tady. Protože: zde se to neřeší a ani nesmí dát.

    Také by mě zajímalo, proč si nedodal to, co si na chat napsal.
    Protože pro nic za nic, by si chat-ban na 7 dní jistě neobdržel.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Jak mam něco dodat když jsem tam nic nenapsal? aha..LOL..a víš co znamená to NA MAIKA TI PUTKATA?? ..a já přeci o unban nežádám =)
     
    AK47CZ3 a TOXX tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokud ne, prostuduj si alespoň tento odkaz: Jak správně přispívat na forum
    Nehledej za tím nic extra složitého. A vyhni se zbytečným multi-postům.
    - Ořezáno to máš v tom odkaze, který si vložil do postu #1.

    EDIT: Já sem Tě neurazil, jenom Tě poučuji o slušnosti na fóru. To je vše.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
  5. Drift1

    Drift1 User

  6. Za jaká cizí slova? já přece neřešim proč jsem dostal ban,ale proč po udělení banu mi moderátor " systém" nadává.,tak se znovu ptám..co znamená NA MAIKA TI PUTKATA?
     
    AK47CZ3 a TOXX tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Odloženo z Pravidel chatu:

    Porušení pravidel o moderátorech:

    1) Nerespektování moderátorů například v případě výzvy k ukončení diskuze na dané téma
    2) Porušování soukromí moderátorů
    3) Prozrazování nebo zjišťování indentity moderátora ve hře
    4) Vydávání se za moderátora
    5) Urážky moderátorů
    6) Používání nicků ve hře podobných nickům moderátorů

    Na Tvém místě bych upřimně vyklopil, co si jednomu z nich, tak ošklivě do globál chatu napsal.
    Ruku na srdce, co si jednomu z nich, skutečně napsal? Protože pro nic za nic, by se to neudálo.

    EDIT: Prostuduj si Pravidla chatu pro své vlastní dobro. Né že je studovat nabudeš.
    Protože pak nebudeš vědět, co se na chatu skutečně nesmí a co není tolerováno...
    To samé se dá říct i o Pravidlech fóra. Co se na něm nesmí a co se zde netoleruje.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Pořád se tu oháníš pravidly ..:D ale neodpověděl jsi mi nato proč mi Moderátor nadává ..zatím se mi jen snažíš podsunout tvojí pravdu ..argumentuj ..:Da ještě teda i kdybych "teoreticky" porušil jedno s těchto pravidel což se NESTALO..to je důvod aby mi nadával? mi přece jsme za nadávky trestáni banem..a když to je naopak napíšeš mi toto cos napsal? :) :) :)
     
    AK47CZ3 a TOXX tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    -WoWo-IntTegral- zde máme pravidla fóra, respektuj je a neporušuj je. Netvoř multi-posty.
    A ještě stále si nenapsal, co tak ošklivého si do globál chatu napsal a to, jednomu z nich.

    Odloženo z pravidel fóra:

    Nikdy nezapomínej, že na druhé straně sedí člověk! Mnozí lidé v okamžiku psaní svých
    příspěvků bohužel nemyslí na to, že jejich zprávy nečtou jen počítače, ale také jiné
    živé bytosti, v prvé řadě lidé.

    Mysli na to vždy a nenech se zatáhnout do konfliktů. Uvědom si, že čím nápadnějším
    a nezdvořilejším způsobem se budeš chovat, tím méně lidí bude ochotno Ti pomoct,
    až budeš někdy něco potřebovat.

    Zlaté základní pravidlo: Nikdy nepiš něco, co by si adresátovi neřekl i do očí před ostatními lidmi.

    EDIT: Ty nevidíš, že jsem jenom user(uživatel) jako Ty? Pročisti si oči. A nepoužívej vulgarizmy.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  10. Ok,tak chci vidět kde jsem komu nadával !!! :D do té doby,jen lež :)))) já screen dal ..chci vidět komu jsem kde nadával..a ješte pod nickem BudWar..=) hrozně moc se snažíš to nějak okecat..ale dokaž to jako já ...to co si napsal ti přece nemůžů věřit...=)))a počkej to píšeš ty mě???? já nevím kdo komu napsal NA MAIKA TI PUTKATA??? :D já vám?? NENE,SÁM SI UZNAL MODERÁTOR MĚ :)...tak kdo se jak chová...a přesně jak říkáš..říct mi to do očí byl by to asi konec :)PS a teda co je hlavní a dodám..že mi nadává bulharsky ..a jak sem ho mohl urazit já? čím? jakou řečí? to teda asi nebude ten tip co by to řekl do očí..když reaguje řečí která mu "nám" je cizí?! :D :DPŘECI "Zlaté základní pravidlo: Nikdy nepiš něco, co by si adresátovi neřekl i do očí před ostatními lidmi.":Jj aha..mě to forum po pravdě nezajimá….oto smutnější že jsi USER...:D :D a přitom chytrej jak rádio :Djá se loučím ,pěkný večer.ještě se zejtra těšim na odpověd od "NEUSERA! :D
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
    AK47CZ3 a TOXX tohle ocenili.
  11. Ako jeho spoluhráč si dovolím sa ho zastať (tak isto mu radím aby sa zbytočne nerozčuloval) .
    Lietali sme spolu na 1-8. DO chatu písal normálne slušne, aspoň ja som si teda nevšimol že by tam niekoho urážal alebo niečo podobné)
    Obehol si niekam. Vrátil sa poslal nám na tsku daný screen. S tým že absolútne netuší za čo ban má. My sme mu odporučili aby sa obrátil na podporu a fórum.Takže sa mu vôbec nedivím že sa hnevá. Dalšia vec je že aj keby sa choval ako len chcete moderátor by mal byť nad vecou, pokiaľ to nedokáže nemá v týme čo robiť (môj osobný názor).
    A baghira k tomu že nic za nic by sa neudálo, sa radšej nevyjadrím pretože pri tom ako funguje chat, podpora a všetko okolo českého týmu a škandálov spojených s ním už by som sa nečudoval ničomu.
    Baghira a ešte jedna vec, pokiaľ nechceš hráčovi poradiť alebo s ním diskutovať bez toho aby si sa do neho navážala, nevyjadruj sa. Iba čo zbytočne vytáčaš daného človeka ešte viac.
    Budwar a ako som ti už dneska povedal moja rada je podpora nemecká pretože na cz ti to síce možno zrušia ale kludne sa to može opakovať pretože nikto to riešiť nebude zatiaľ čo ked to napíšeš na nemeckú máš šancu že si tam nemci zase nachvíľu urobia poriadok.
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Takže jestli tomu rozumím tak nenapsal nic. I tak je tedy dobré to řešit v sekci chat.Pokud by to byl moderátor tak by měl jinou barvu.
     
  13. Arya

    Arya User

    -WoWo-IntTegral- Bany na chat se řeší v sekci chat. Nikoli na podpoře. I kdyby ses obrátil na cizí podporu, odkáží ti zde, jelikož s největší pravděpodobností spadáš pod cz/sk tým.

    Za co jsi ban dostal, musí kolegové prošetřit, stejně tak, vulgární větu, která je napsána v logu. Netuším jaká pravidla mají jiné týmy, je ovšem vysoce pravděpodobné, že jsi dostal ban od cizího týmu. Je možné, že některé týmy, když dávají ban zkopírují to, za co ban dávají a pošlou to do logu, aby hráč věděl za co ban dostal. Pokud se moderátor uklikl a poslal ban i s toutou větou tobě, i to se může stát. Není to tedy myšleno jako nadávka, ale jakási citace toho, co hráč psal.

    Důvodů může být spousta, tohle se mi zdá jako nejlogičtější z nich, ikdyž v tomto případě, poněkud nešťastný.

    Vydrž tedy na prošetření a odpověď od kolegů v sekci chat.
    Doporučuji podat žádost dle pravidel, ať tě kolegové mohou najít. A uber plyn.
     
  14. TOXX

    TOXX User

    Tak ve FINÁLE to skončilo banánem na účet,krásná práce :D
     
    AK47CZ3 tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Možná by bylo na místě nám i napsat, co konkrétně to bylo za přestupek a z banu na chat je najednou i ban na účet?
    Týkalo se to nicku, chatu, nebo dění ve hře?
    Mě osobně by to i zajímalo, abych si na ty ''nové praktiky'' dal zvláštní pozor.
     
  16. Arya

    Arya User

    TOXX Co to tady plácáš za nesmysly? Autorovi byl důvod banu na chat objasněn. Pokud dostal ban na účet, je potřeba, aby se informoval na podpoře hry. Žádný hráč nedostane ban pro nic za nic a jestliže obdržel ban na účet, musel se provinit něčím závažnějším.

    Vysvětli mi tedy, co jsme zametli pod koberec?
     
  17. TOXX

    TOXX User

    Ano měl nevhodný nick,koukal jsem ještě že tam bol učet pod nickem co bol předtím..a pak zmizol uplně..takže předpokládám že to je jen a pouze dočasné :)))) ano na podporu daná osoba psala,ješte se prý odpověd v kauze BAN NA UČET nedostavila :DD .. Objasněno od podpory i moderátora stejně..jen to slovo NEJSPÍŠ člověka znepokojí.

    Co se zametlo?podle mého urážka od Bulhara na jeho osobu.
    Pěkný zbytek dne.
     
    AK47CZ3 tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak jsem konečně obdržel vyjádření z Vatikánu ohledně údajné diskriminace náboženství zde na foru hry.
    Více zde : https://ctrlv.cz/uz3J
    P.S. Prý jsem pohan? On tam ani nebyl schopen napsal ten můj nick správně.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.