Odectene uridium za nakup pres PSC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Đaηđγ¥2233♣♣♣[THC], 20/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim.
    Dnes když jsem zapnul DO ve hře jsem 941.327 Uridia v mínusu což je nesmysl.
    Ještě včera jsem měl 51.000 Uridia.
    Také můj Pet nejde zapnout.


    informoval jsem vás o chybě a vy tvrdíte že sem vás nějak okradl nebo jak to je?

    Vložil jsem do tohoto učtu dost pěněz a nikoho sem se nepokoušel poškodit, vše zaplaceno přes Paysafecard nedá se to nějak ověřit?? Chtěl bych toto nedopatření nějak vyřešit v klidu.
     
  2. Leon

    Leon Guest

    Já nevidím důvod, proč vytváříš další vlákno, když jsi již odpověď dostal zde:
    Chyba ve hře
     
  3. To není uspokojivá odpověd. Vzali mi uridium nejspíš za poslední platbu 2400Kč to by zhruba odpovídalo!
    Ale platba proběhla,peníze byli odeslány!Vše poctivě to si to nemůžete nějak ověřit?
     
  4. Leon

    Leon Guest

    na foru to neověří nikdo.
     
  5. A můžete mi poradit kam se mam tedy obrátit?
     
  6. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Vzalo ti tuto platbu:

    aktion_megahappyhour6600002014-10-12 19:01:57
    Banking (T524155094) (ID:T524155094YF)3300002014-10-12 19:01:57
    A pokud si chces stezovat, tak jedine na platebni podpore. Ale ver ze bylo odecteno vsem hracum uridium za platbu PSC,kteri zneuzili chyby a prisli zdarma k uridiu. Takze si priprav PSC, kterou budes muset dolozit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ok napsal jsem jim.
    A co ten Pet? Už nepujde nadobro?
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Zrejme ti nejde pet ze nemas palivo a jelikzo jsi v minusu,tak nepujde.

    Jinak upozorneni pro vsechny, dnes byla systemove odecteno uridium vsem tem co nakupovali uridium pres PSC . Tento problem musite resit na platebni podpore hry,kde musite dolozit PSC z ktere jste nakupovali.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/10/14
    -baghira2-, Deborka[TVL] a Zafod tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.