Padanie flash-u

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mihalcea38[CAFE], 8/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím)
    Od poslednej aktualizácie, ako sa zmenila minimapa, mi hra neskutočne laguje. Keď sa opravím či už na základni alebo na porte, skoro vždy mi to sekne tak, že prestane reagovať celý flash a musím čakať niekedy aj minutu, dokým sa mi hra zapne a potom aj ďalšiu pol minuty, pokiaľ sa mi načíta vesmír. Chyba určite neni u mňa už z toho dôvodu, že mi to nikdy nerobilo (do poslednej aktualizácie) a počítač aj pripojenie mám v poriadku. V hre mám nastavené pomaly už všetko na najnižšom, ale stále je to to isté. Prosím, dajte vedieť o mojej chybe spoločnosti, lebo tá hra sa fakt nedá hrať za takýchto okolností. Podľa mňa je zbytočné aby minimapa bola farebná a pozadie čierne, je to potom aj nepriehľadné, aspoň u MMO, červené bodky občas splývajú s pozadím minimapy. Prosím, nereagujte na predchádzajúcu vetu negatívne, je to len môj osobný názor, možno ten Váš je na toto iný... Ak by sa dalo, tak nech to spravia tiež tak ako aj s pozadím, nech sa to dá jednoducho vypnúť))
    Ďakujem za pochopenie!
     
  2. Korben

    Korben User

    No neviem , ale dovolím si tvrdiť , že chyba bude u teba a v tvojom PC . Inak BP s Flash playerom nemá nič spoločné. BP prevádzkuje len hru. Ovládače a správny chod PC , si musíš zabezpečiť sám.

    Prečítaj si. Co dělat když mi nejde hra?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Predtým resp. pred poslednou aktualizáciou išlo všetko v poriadku, až po aktualizácii to začalo robiť. Ono to je tak, že keď sa opravím na porte, padne mi flash, lebo hra to preťaží a on potom nestíha, inak ten flash nepadne, funguje tak ako má. Na global chate som už videl dosť hráčov, ktorí sa sťažovali, že keď zoberú palladium, tak mi to pripočíta, ale ostane na mape, tak podľa mňa je problém v DO, zrejme im nestačí obnovovať mapu alebo je preplnená hráčmi. Tak hádam sa to vyrieši čoskoro, môžete tému zavrieť, Ďakujem.))
     
  4. Korben

    Korben User

    Ta určite nie si sám, komu to nejde, ale v Do problém nieje. Testoval som to aj na CZ serveroch a tak isto aj na globaloch a hra všade funguje. Ak je chyba u teba , alebo v sieti, tak za to BP nemôže.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Dovolím si jen zareagovat na jednu stížnost hráče Mihalcea38[CAFE]: ta minimapa se vypnout dá (v Nastavení - Rozhraní - Zobrazit pozadí minimapy). Můžeš tedy mít herní obrazovku s pozadím a minimapu černou.
    Omlouvám se za OT.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.