Podivný úkaz

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Prdicí~polštářek, 17/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nevíte, jestli je normální, že jsem potkal lordakium(dostal jsem normální odměnu), které mělo ještě pod sebou žlutý nápis pán bojiště nebo něco podobného.
     
  2. Hohon04

    Hohon04 User

    Já měl štěstí a viděl jsem urge. A ta odměna byla krásná. Ale tohle jsem neviděl.
     
  3. Joe

    Joe User

    stává se to,jeho titul dosnaneš teď ty
     
  4. No kdybych nedostal normální odměnu, tak by to mohl být hráč s takovým vzhledem díky té raketě, co ho mění. Tak kdyby měl někdo nějaké vysvětlení, byl bych rád.
    ------------------
    Kdybys, mám zaplé automatické opravy, promiň polštářku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/21
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

  6. Marshale, nic se nestalo, ale bacha na multiposty, jsou tady na to hákliví.
    @Joe nevím no, nikde se mi nic neukázalo
     
  7. Joe

    Joe User

    měl by to bejt přenosný titul,ale jak známo,tady toho nefunguje víc.Třeba montáž,nebo změny formací dnes zrovna nic moc.
     
  8. No a jak jsem četl v tom vlákně z odkazu, tak si vybavuji, že jsem po sestřelení nebyl aktivní ty 2 hodiny, tím to možná bude.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Četl jsi zřejmě špatně, spíše bych to viděl tak, že tvá lodička byla zničena a titul zmizel?
     
    N|Ć$NĘŰ|m tohle ocenil(a).
  10. On se mi ten titul ani neobjevil a zničen jsem nebyl, to až později
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Unknown-MARSHAL - nepis multiposty, ale pouzivaj funkciu upravit.

    Prdicí~polštářek - pokial si dlhodobo neaktivny alebo zniceny, tak titul zmizne.

    Dalsie otazky ohladne titulov smerujte do diskusie na to vytvorenej: TITULY

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.