Podvodný email (?)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 123zelenina, 22/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    dnes jsem na svém herním účtu našel novou zprávu od někoho se jménem Support22 ohledně šance získat nějaké bonusové věci po kliknutí na odkaz v emailu. Docela mě to zarazilo, protože oficiálně na můj osobní email mi nic od DO nepřišlo. Rád bych dostal nějakou zpětnou vazbu, jestli je to ofiko, nebo je to podvod. Přikládám znění zprávy:

    ---------------------------------------------------------------------------
    +++ Good news for our active players +++

    Pilots!
    We decided to make a present for our regular players because of the latest fixes and constant bugs in the game. You have a chance to receive one of the prizes, which will be chosen at random.
    Game items and privileges that you can get:
    ●One XT10 module
    ●Random amount of uridium
    ●100.000 RSB-75
    ●Premium and rebate package for one week
    ●Orcus
    ●ABR and I-Oil pack
    Each player can receive one bonus code for one account.
    Get your bonus here: [zde byl odkaz na stránku, ale raději to sem nedávám, kdyby to chtěl někdo zkoušet]

    Best regards,© 2021 Bigpoint GmbH

    ----------------------------------------------------------------------------

    Dal bych sem i odkaz na hráče, ale jeho profil už není dostupný
    Jinak hraji na serveru GE5
    Menelkir
     
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Tak to je podvodný email. Mně nic takového nepřišlo a navíc, proč by to bigpoint dával do obchodu za peníze nebo spíše proč by si to někdo kupoval, když to dostane zdarma. No tak dobrou věc by bigpoint nikdy nikomu nedal. Nedávno zde na fóru byla podobná věc. Takže ti na to odpoví někdo, kdo ti dá lepší odpověď. Ale neklikej na ten odkaz. To je nejbezpečnější, jak jistě víš.
     
  3. podvodníků je víc než dost,otázka je jestli s nimi BP něco dělá,jednoho jsem hlásil a účet je stále aktivní
     
  4. Protože podvodníky s emaily nahlašuješ na podpoře, a pokud není hráč z tvé krajiny, podpora to musí předat druhé podpoře z příslušné země, a ta to ne vždy řeší, bohužel.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. storm128

    storm128 User

    JonDoe - klikni pre detailyJonDoe22.05.2021 09:06+++ Good news for our active players +++
    Pre:
    ϟSTORMϟ
    ✨☻Fulger✨Mcqueen☻✨
    VOLAJ_MA_ČAVO
    Delta3
    Ǥнσsτ
    Pilots!

    We decided to make a present for our regular players because of the latest fixes and constant bugs in the game. You have a chance to receive one of the prizes, which will be chosen at random.
    Game items and privileges that you can get:
    ●One XT10 module
    ●Random amount of uridium
    ●100.000 RSB-75
    ●Premium and rebate package for one week
    ●Orcus
    ●ABR and I-Oil pack
    Each player can receive one bonus code for one acc
    Best regards,© 2021 Bigpoint GmbHO

    Vcera som dostal toto tak davajte pozor na toho pilota posiela nepravdive email tak neviem ci to mam nahlasit na potporu paradite dik.
     
  7. To samé dnes

    Charlle - kliknutím získáš podrobnostiCharlle23.05.2021 09:07Compensation Error 502
    Komu:
    Veo--TR
    Pattant*Tengeri
    ĦᾹЦꞤŦłŇꞠ亗ŜꝐłЯłŦ亗UDBA
    Ligi--CZ
    �IηכяIככΔtØ�
    Pilots!
    Darkorbit launched bonus code lottery.
    Try to win valuable bonus codes.
    Most valuable awards:
    ●DMG-XT10,HP-XT10,SPC-XT10,1.000.000 uri,
    Holo,Orcus,Ship design Orbit hawk Solace.
    Get code --------> link zmazany
    The lottery is free, the bonus code is valid for one ID!
    Support lottery.
    link zmazany
    Regards, your team.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/5/21
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ligi-2°°°CZ[DaDG] - nikdy neuvadzaj linky z podvodnych emailov! Pretoze niekto na to moze kliknut a kvoli tebe prist o ucet!

    Podvodne emaily sa nahlasuju podpore hry, ako som pisal vyssie.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.