premium-zaplacené napřipsané

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem robocoop, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. robocoop

    robocoop User

    4.3. jsem posílal složenkou platbu za premium na měsíc,8.jsem dostal mail že bylo připsáno a za pár minut se projeví,zatím se nic neprojevilo,v sekci platby uridium stav nic nemám,platební podpora zřejmě funguje na bázi automatu,opakovaně jsem jim přes formulář posílal screeny jako důkaz že tam nic nemám a stále mi chodí stejná opověd že bylo připsáno,jak mám s nimi komunikovat když od nich odpovědi chodí z adresy no-reply, poradte prosím,bez premia se nedá hrát a znovu platit nehodlám,děkuji
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. robocoop

    robocoop User

    omlouvám se-jsem tu prvně- id 102148563
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Veci ohľadom platby však treba riešiť len s platobnou podporou, bohužiaľ nikto iný nemá na preverenie práva. Kolega sa ti len môže pozrieť na účet či to tam skutočne nemáš alebo to len ty nevidíš (pomiešané cache napr.).
     
  5. robocoop

    robocoop User

    ano to chápu jenže mě jde o možnosti komunikace,ve formuláři není vůbec možnost vypsat slovy problém,jsou tam pod kategorií premium jen možnosti dobropis,černá listina a něco,když přidám screen do kterého vepíšu co mám za problém,odpoví mi úplně stejně..
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ja viem ako vyzerá formulár ale my ti s tým nepomôžeme (okrem pozretia sa na účet či tam ten premium nie je). Ak nedošlo k pripísaniu balíčka to vyriešia len zamestnanci BP a tí sedia na platobnej podpore, vôbec tam nesedíme my ak by si si myslel. Treba ho správne vyplniť a určite ti musela prísť odpoveď či pripísali platbu alebo nie. Ak pripísali a ty ju nevidíš tak si sem správne napísal lebo to platobnej podpore už nevysvetlíš, avšak ak neprišla odpoveď že platbu pripísali tak si nevyplnil formulár správne.
     
  7. Korben

    Korben User

  8. robocoop

    robocoop User

    ano formulář jsem vyplnil správně , berme to tedy tak že ten premium balíček nevidím, co mám v tomto případě udělat ?
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som sa pýtal akú odpoveď si od BP dostal, napísali ti, že platbu normálne pripísali a balíček máš mať k dospozícii?
     
  10. robocoop

    robocoop User

    napsali:
    Děkujeme za tvůj dotaz. Herní měna byla na tvůj účet připsána hned po obdržení platby.
    Zkontroluj prosím vždy po transakci stav svého herního konta, jakož i přehled dobropisů ve svém účtu. Dobropis může někdy trvat několik minut.
     
  11. Korben

    Korben User

    Nezakúpil si ty namiesto premia , urídium ?
     
  12. robocoop

    robocoop User

    ne e -
    08.03.2014 437028760Prémium super dohoda Převod 49,00 CZK
    to je z potvrzovacího mailu
    a nic jiného jsem si od založení účtu neplatil
    ---------------------
    díval se tedy kolega jestli to tam uvidí?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/14
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Korben

    Korben User

    robocoop ja sa môžem pozerať koľko chcem, ale nič tam neuvidím, jedine čo som videl, bolo to že premium aktivovaný nemáš. Nič iné ako písať na platobnú podporu ti neostáva.
     
  15. robocoop

    robocoop User

    psal jsem jim už 3x ! pokaždé odpověd viz můj příspěvěk výše , jestli tedy není jiná možnost pak nemá dál cenu se tím zabývat a hru asi zabalit protože bez premia se hrát pořádně nedá,vám pánové děkuji za váš čas,ahoj
     
  16. Korben

    Korben User

    Ty si platil prevodom ? Ak áno , tak by si mal ešte počkať.
     
  17. robocoop

    robocoop User

    čekat nač když už by mělo podle bp být již 5dnů připsáno
     
  18. Korben

    Korben User

    Ale pracovných dní .
     
  19. robocoop

    robocoop User

    oni mají 5 pracovních dnů na připsání na můj herní účet po přijetí platby?
     
  20. Korben

    Korben User

    5 pracovných dní trvá bankový prevod.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.