Problém s přihlášením.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (-Jelimáánek-), 29/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Přeji pěkný den,
    Mám problém s přihlášením k mému starému účtu. Jedná se o účet založen cca 2009-2010. Na tomto účtu jsem byl velice aktivní, až teď pár let dozadu jsem na to neměl čas, teď po dlouhé době jsem se k tomuto chtěl vrátit, ale nešlo mi se přihlásit, zadával jsem všelijaké uživ. jména či hesla, které jsem si zadával či změnil, a nic, nejde se mi přihlásit. Ano, četl jsem diskuzi, které prohlížeče jsou vhodné na Darkorbit. V mém případě si myslím, že zde prohlížeč nehraje roli, pokaždé mi to píše, že účet nebyl nalezen. Možnost ukradení tohoto účtu je také podle mého vyloučena, protože nikomu jsem své přihlaš. údaje nedával. Byl bych moc rád za nějakou radu, pokuď je to možné, moc mi na tomto účtu záleží a nerad bych o něj přišel. Děkuji.
     
  2. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,píšeš že jsi se dlouho nepřihlásil a tak došlo k vymazání tvého účtu.Je to asi nejpravděpodobnější varianta.BP na to má právo,píše to ve svých podmínkách se kterými si souhlasil při založení účtu.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    (-Jelimáánek-) stojí to i ve VOP. Je to zde: https://legal.bigpoint.com/EN/terms-and-conditions/cs-CZ

    8.3.2 Pokud je společnost Bigpoint odpovědná za předčasnou výpověď smlouvy z důležitých důvodů, budou uživateli úhrady, které zaplatil předem na období přesahující výpovědní lhůtu za časově omezené služby (zvláště za časově omezené prémiové příslušenství), navráceny v poměrné výši. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP sjednáno jinak.

    Společnost Bigpoint je především, ne však výhradně, oprávněna vypovědět smlouvu, pokud:

    - uživatel svůj účet neužívá po dobu čtyř týdnů navzdory upomínce zaslané spol. Bigpoint.

    P. S.: Bohužel, to se asi nejspíš stalo. Pokud si zapomněl v té době, kontrolovat svoji emailovou poštu.
     
    bhagira22 a (-Jelimáánek-) tohle ocenili.
  4. coolmen

    coolmen User

    No jediná rada je napsat si na podporu jestli by ti oživily účet ale nevím jestli to dělají.Připrav si:nick,heslo,email,serwer,ID ale to asi nemaš vid?Zkus to a uvidíš.Řid se pokyny který ti napíše podpora.
     
  5. Díky všem za odpověď. :) Zkusil jsem napsat na podporu, tak doufejme se vydaří. Nebo holt si budu muset tu cestu vesmírem zopakovat. Díky!
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.