Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher plne chápem, že ma do toho nič nie je. Ale ako vnímaš tieto témy?
    Opět dvojí metr na foru? a Dvojí metr na foru? Zakladateľom je ten istý autor.

    Vidím to tak, že sa história Bohužiaľ opakuje.

    Korben kedysi napísal:
    "Tak a dosť. OT zmazané a téma uzavretá za neustále porušovanie pravidiel a nerešpektovanie pokynov moderátora."
    "Znovuotvorenie rovnakej, prípadne podobnej témy, bude mať za následok zablokovanie prístupu na fórum. ;)"

    Borat kedysi napísal:
    "Tému uzatváram nakoľko tu dochádza len k hádkam. Dúfam a verím, že taká téma už nebude nikdy založená."

    Tým by som chcel Poprosiť len, aby sa moderátori v tejto veci zišli a tohoto autora patrične odmenili, ako sa patrí.
    Punisher prepáč, ale príde mi to netaktné, nakoľko nerešpektoval ani to, čo si mu v tomto príspevku #280 napísal.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - to pisali byvali kolegovia. Nemozem mat v merku 15k prispevkov byvalych kolegov, co ku ktoremu hracovi napisali :) Samozrejme ak by sa to opakovalo, tak dostane ban za nerespektovanie pokynov moderatora.
     
  3. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Dnes jsem ho aktualizoval a nenačetlo se mi tlačítko získat. Jinak vše šlo. Ale hrát jsem nemohl.
     
  4. [M]irec^#

    [M]irec^# User

    Taktiež mám tento problém od rána. Aktualizoval som, písal som na podporu, ani sa neozvali, ani hra nejde.
     
  5. zdarec1234

    zdarec1234 User

  6. Punisher, nevím, jestli to mám jenom já, ale zmizela mi tvoje profilová "fotka". To má být změna funkce, nebo postupný útěk?
     
  7. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, Třeba je to chyba, nebo pohár trpělivosti už přetekl?
    nebo třeba toto? https://ctrlv.cz/qZC1
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - dnes som sa rozhodol uz ukoncit svoje posobenie v time DO.

    Zial dlhu dobu nenastali ziadne zmeny a preto je narocne pokracovat v hajeni zaujmov BP. Prestal som hravat hru a tym padom som polozil aj funkciu. Vsetkym, ktori zotrvali a hru si uzivaju alebo cakaju, ze sa to zlepsi, tak im drzim palce ;)
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere , Stejně podle hráče ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tato hra bude v červenci nehratelná po update w10, tak už je to jedno.
    Smekám klobouk, jak dlouho jsi nakonec v týmu po degradaci od mrs. Saimon ještě zůstal a stále věřil v lepší zítřky.
    Vím, že neustále ve vaších očích dělám problémy, ale jsem rád, že jsi mou osobu přetrpěl a s nekončící trpělivostí se snažil reagovat na mé příspěvky.
    Přeji Ti ať se daří a nezapomeń na to, kolik času jsi tady strávil.
    Díky, díky a ještě jednou díky.
    P.S. Konečně jsi dostal rozum.:)
    Jen čas ukáže, jestli to bylo to správné rozhodnutí.
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ha, vlny se podezdřele rozhýbaly o_O začínají se spouštět zachrané čluny ... nejmenuje se tahle loď Titanik ?!
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ako som už dávnejšie uviedol: Tento deň ak príde, bude tým najsmutnejším dňom môjho života.
    Len málokoho tu na fóre, som si až tak, veľmi pripustil ku srdcu.
    Človek, legenda a BA s veľkým srdcom a veľkorysosťou odchádza.

    A áno, mimoriadne ma to, zarmucuje. Tvoja neskonalá veľkodušnosť, tolerancia a ľudský prístup,
    bude rozhodne tu na fóre chýbať. Len som netušil, že ten strašný deň nastane a príde 1. 6. 2021.

    Do poslednej chvíle som dúfal, že zostaneš spolu s nami až do konca hry. Bohužiaľ, nestalo sa.
    Latku si nastavil veľmi vysoko. Len málokto sa Ti dokáže vo veľkorysosti ľudského prístupu a
    so zmyslom pre nestrannosť a spravodlivosť vyrovnať. Snáď už len Korben. S rešpektom.


    Aj napriek smútku z toho, že cz/sk komunitu opúšťaš, pre ktorú si obetoval maximum svojho
    času a neraz aj na úkor vlastného spánku po celé noci. A urobil kopec práce, aby si hráčom,
    tu na fóre pomohol a spriehľadnil ho, aby vedeli kde hľadať. Nielen to, ale aj oveľa viac.

    Herná Biblia - Abecedný prehľad (nová verzia) (upravuje sa)

    Nemám viac slov. Presviedčať by nemalo zmysel. Budeš mi rozhodne chýbať.
    Už len prajem v reálnom živote, nech sa Ti darí v čomkoľvek, čoho sa chopíš.


    Pre mňa si Anjel, nech urobíš čokoľvek. Nezmením to. V mojom srdci zostaneš jedničkou navždy.
    Svoj názor nezmením. Je to tá najstrašnejšia rana, akú mohla cz/sk komunita v dnešok utŕžiť.:(
     
  12. Děkuji ti za práci pro komunitu těch šílenců, co to ještě hrají rukama. No, světlé zítřky už moc nevidím, protože ty jsi byl největší optimista ze všech. Opravdu ti děkuji.
     
  13. Minerva

    Minerva User

    Punisher

    Je mi to velice líto, ale díky přístupu BP k nám všem odešel další nenahraditelný admin, ,,Pan Admin,,.
    Puni, za vše ti moc a moc děkujeme.
    Vím, že jsi byl jak mraveneček tady, opravoval špatné a chybné překlady, bible ti taky nedala spát a dal si jí pochopitelnou duši v hledání odkazů. Nebudu tady psát o všech tvých zásluhách, bylo jich opravdu moc aniž by hráči tušili jak jsi za ně kopal u BP a tím tvou troufalost tehdá BP pořešilo po svém.
    Ani né tak BP jako jedna paní co tam sedí, ale to je jiná historie.

    Budeš nám vážně chybět a doufám, že se jednou vrátíš.
    Děkuji za vše. Mini :-*
     
  14. Ahoj Puni,
    užívej si důchodku, už bylo na čase, a to myslím jen v tom nejlepším smyslu. Škoda, že na špatná rozhodnutí BP tu vždy doplatili ti nejlepší. I když si možná člověk říká, že to ještě není nejhorší a že pořád má nějakou zodpovědnost vůči svojí komunitě, je jen rozumné si uvědomit, kde je nutné vytyčit si osobní hranici. :)

    I když jsme se osobně navzájem moc nemuseli a vždycky něco jiskřilo, tak ti děkuji za tvoji dlouholetou práci na fóru a přeji do budoucna jen to nejlepší. :)

    PS: hlavně se nenech Mini zviklat, a že to bude pořád zkoušet. :D
     
  15. Tak tohle je asi opravdu konec:(
    Díky za vše
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    A hele návštěva z hůry to už musí být když už sem zavítá, jinak se na nás tady kašle ...
    PS. Team leader se ukázal a zmizel :eek:
     
    Naposledy upraveno: 4/6/21
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Teď už jen asi zbývá, aby baghira podal přihlášku do teamu a my ostatní to tady můžeme asi pozvolna zabalit.;)
     
  18. zdarec1234

    zdarec1234 User

  19. Ano, ano. Punisherova hláška ,, Duplicita, LOCK! " nám bude moc chybět.
     
    ban-na-fórum tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    císař2004přichází Opatrně s tím, co vůči Punisherovi napíšeš.
    Budu nadále chránit jeho památku a nestrpím křivého slova..

    Nadále bude žít v mém srdci. A jeho slova také.
    [​IMG] S respektem.

    EDIT: Také to platí pro Minervu, Vibe, Forkyse, Platana,
    Gomeze, Kajlu, Wapora, též pro celý moderátorský tým.

    Takže pozor, již ani o jediné křivé slovo, vůči ním. Bdím.
     
    Naposledy upraveno: 7/6/21